18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fuck you

krajsik • 2020-04-25, 10:38
Facet udziela porad sympatykom teorii spiskowych związanych z koronawirusem.


Barnellini

2020-04-25, 22:49
alexandrus napisał/a:

Typowa merytoryczna pizeczka, która płacze jak ktoś nie kwestionuje prawa fizyki,matematyki,chemii ogółem nauk ścisłych. Wbrew pozorom obie strony przedawkowały internet, już nie myślą racjonalnie, jedni wierza rządom bezwarunkowo, drudzy pseudonaukowcom z youtuba, obie strony to j***ne owce. I obie dały się zniewolić lękowi .Prawdziwy rebeliant myśli sam, docieka prawdy sam, pie**oli system i głupich ludzi z internetu, którzy manipulują....wróć - sprytnych,którzy manipulują masami idiotów, ewentualnie szuka korzysci w zaistniałej sytuacji. Ludziom tak się we łbach popie**oliło, że zapomnieli jak wygląda wojna, walka o żywność, o przetrwanie i z braku sensacji sami zaczeli produkować je masowo. Z wielką chęcią rozj***łbym całą elektronikę, nie dlatego, że jestem jakimś szarlatanem, tylko po to by odblokować ludziom mózgi. Mówicie tv kłamie, spoko tylko, że internet kłamie jeszcze bardziej, bo tv bedzie miało jedną teorie, a internet miliony!
P.S. Pierwszy filmik o płaskiej ziemi miał być prankiem, ale poszło wiralem i tego nie dało się już zatrzymać, co więcej, dało to konkluzję jak łatwo manipulować masami przez mas media typu internet . Znośnego weekendu



Otóż to.

Obejszłem_system

2020-04-26, 01:00
Umiem_modować napisał/a:

Typowa merytoryczna p*zdeczka, która płacze jak ktoś kwestionuje decyzje jego panów. Szkoda, ze jeszcze się nie rozpłakał.
Ale trzeba się bać, zeby zaprzdeczać spiskom. Powiedz mi jak to mozliwe, że wszyscy kąłmią tylko najpotęzniejsi ludzie na świecie mówią prawdę i niczego nie ukrywają? Może to dlatego, że znają poziom inteligencji ludziz jak ty i wiedza, że znajdą poparcie swoich decyzji u ludzi równych sobie.
Zwolennicy teorii o szczerości polityków akceptuja wszystko co im politycy podają, bo niepotrafiliby zyć w świecie gdzie sami muszą o siebie zadbać, a tak wierza, że maja swoich panów, ktorzy chcą ich dobra ponad własne korzyści. To jest właśnie logika zwolenników teorii o szczerości najbogatszych ludzi świata.



No dobra..a czego ta teoria spiskowa dotyczy? W sensie opowiedz mi z czym Ci ludzie walczą? Bo coś popłynąłeś ale nietłumaczysz jaka jest teoria spiskowa w tym momencie?

CharlesManson napisał/a:

Istnienie pandemii koronawirusa to jest dopiero teoria spiskowa. W Polsce zachorowało 0.019% populacji, słownie: dziewiętnaście tysięcznych procenta.



To opowiedz swoją teroie spiskową i wyjaśnij łaskawie czego dokładnie dotyczy teroia spiskowa i dlaczego rząd zatrzymał część gospodarki i jak to ma być ok dla nich ...wyjaśnij bo bardzo mnir to ciekawi

CharlesManson napisał/a:

Istnienie pandemii koronawirusa to jest dopiero teoria spiskowa. W Polsce zachorowało 0.019% populacji, słownie: dziewiętnaście tysięcznych procenta.



Proszę nie bądź dzbanem. https://www.euromomo.eu/graphs-and-maps/ wejdz i zobacz. To są zwykłe statystyki. Moze w polsce zachorowalo tak malo osob bo w pore ogarnieto jakies kroki co?

NorbiX napisał/a:

a tak bez żartów...
Ten eksperyment udał się modelowo.
Zwłaszcza w Polsce ludzie dali sobie wyprać mózgi jak nigdzie indziej .
Bardziej wierzą w wirtualną rzeczywistość, niż w to, co widzą na własne oczy.
Nie potrzeba już represji, bo narodziło wśród nas się nowe pokolenie ORMO-wców.
Oni dopilnują respektowania praw orwellowskiej rzeczywistości. Poprawią Ci maseczkę, albo zjebią w necie.
To jest prawdziwy cel tej zadymy - stworzenie społeczeństwa całkowicie posłusznego i kontrolowanego przez samozwańczych Kapo.
Od kilku miesięcy pełno trupów , grobów i tragedii - ale tylko na ekranie.
Jak widać, wystarczy trochę zer i jedynek, żeby kontrolować cały świat.



Ale przepraszam uważasz ,że ten rząd którego zapewne nienawidzisz u uważasz za największych pajaców wymyślił tak przebegły plan, że dzięki pandemii będzie kontrolował spoleczentwo poprzez maseczki...k***a człowieku weź bo nie zasnę ze śmiechu

maksymilian45 napisał/a:

Niewygodne fakty zostały określone teorią spiskową.
Jeżeli myślicie że zatrzymanie całęgo świata nie było zaplanowane i nie wpłynie to na naszą przyszłość to się zdziwicie.
Kryzysu jeszcze nie ma. Nadejdzie on jak ta cała pandemia minie i zacznie się liczenie strat.



to opowiedz proszę jaki jest cel tego i kto to zaplanowal...jestem opor ciekawy..grupa bilderberg? czy co

tycho napisał/a:

Jeszcze bardziej przerażający są tacy ludzie jak Ty, którzy siłą zamknięci w domu całymi dniami oglądali telewizje, bo nie masz pewnie żadnych innych zainteresowań, teraz ślepo wierzysz w to, co Ci przez ostatnie tygodnie media pakowały do głowy o groźnej epidemii zabójczego wirusa, a że na pierwszy rzut oka jesteś debilem to dość łatwo dałeś sobie to wmówić. Wyłącz telewizor i zadaj sobie pytanie czy znasz kogoś chorego na Covid19. Ja pytałem wielu osób i na razie żadnego potwierdzenia. Codziennie rano w mediach słyszymy o kolejnych ofiarach wirusa, podczas gdy jeszcze nie miała miejsca sekcja zwłok i nie można z całą pewnością stwierdzić na co zmarł pacjent, z góry zakłada się, że przyczyną śmierci był Covid19. Z normalnej śmiertelności robi się wydarzenie medialne i o każdej informuje się opinię publiczną w celu budowania strachu. Zamiast reagować agresywnie tak jak Cię media zaprogramowały spróbuj poszukać innych źródeł informacji. Może dowiesz się wtedy o konferencji Event 201 na której możni tego świata na czele z Bilem Gatesem kompleksowo omawiali epidemie Coronavirusa . Bill Gates oczywiście poruszył kwestie szczepionki i ewentualnych konsekwencjach dla tych, którzy nie będą chcieli jej przyjąć. Problem z tą konferencją jest taki, że była ona 18 października, gdy nikt jeszcze nie słyszał o epidemii. A teraz z naszego rodzimego podwórka, rocznica pod pomnikiem najlepiej pokazała, że nasze władze nie boją się żadnej zabójczej epidemii nie zachowali żadnych środków bezpieczeństwa, bo dobrze wiedzą, że epidemia to fikcja w celu tresowania społeczeństwa. Wierz mi, że gdyby zagrożenie było realne nasz rząd jak i opozycja już dawno pouciekaliby jak szczury w bezpieczne miejsca, a tu tym czasem ich największym problemem są wybory. To nie są żadne teorie spiskowe tylko fakty i proste wnioski wyciągane z obserwacji rzeczywistości przy użyciu odrobiny samodzielnego myślenia. Natomiast tacy ludzie jak ty codziennie oglądają telewizje i wam tam mówią, co macie myśleć. Jak słyszę tego gościa powołującego się na badania naukowców to mi się słabo robi, bo to co się dziś słyszy w mediach to jest zaprzeczenie tego, co jeszcze kilkanaście lat temu w normalniejszych czasach uczyli w szkołach. Ewentualnie obowiązuje wersja wiedzy jaka aktualnie jest na rękę władzy. Proszę przykład, jeszcze parę dni temu minister Szumowski zapewniał o zbędności maseczek, a od paru dni jest obowiązek je nosić. Czemu zmienił zdanie nie wiem, nie będę powtarzał plotek, które krążą po internecie. Jeśli jeszcze nie rozumiesz z czym mamy do czynienia to ci powiem, że jest to wojna Bioinformacyjna, którą chiny wypowiedziały w zasadzie całemu światu i na razie świetnie im idzie. Musisz sobie uświadomić, że czasy konwencjonalnych wojen z użyciem wojska i ton sprzętu przechodzi do historii. Takie wojny są nieopłacalne, bo wymagają wielkich zasobów, a na dodatek sieją dużo zniszczenia i strat. Chiny puścił w świat niegroźnego i od dawna już znanego wirusa, który wywołuję grypę. Robił to już w zeszłym roku na taka samą skalę, ale wtedy media nie trąbiły o tym dzień i noc. Niestety nasi komunistyczni generałowie po sowieckich szkołach w MON nadal myśl, że wojna to czołgi i samoloty dlatego uczestniczymy w tym cyrku, lub doskonale to rozumieją, ale z jakiś powodów jest im to na rękę. Tego możemy się tylko domyślać co nasze władze chcę ugrać na fałszywej epidemii, ale wygląda na to, że tresura i ograniczanie praw jest ich celem.



obstawiam,że jesteś gruby i brzydko pachniesz. stary weź ochłoń. wsadź łeb pod zimną wodę i idź pobiegać bo już można.

ziu napisał/a:

U mnie też nikt ze znajomych, a nawet znajomych znajomych nie ma tego przepotęznego strasznego wirusa. Pandemia jak sk***ysyn...
A nie sorry był jeden przypadek, ale zielarze go wyleczyli w 4 dni. Po ch*ju nie?
Nie chce mi się wtrącać w tą interesującą dysputę, ale swój rozum mam i potrafię używać mózgu. Jedyne do czego chcę się dosłownie doj***ć to lemingi łykające wszystko co im media pod ryj podstawią. Jakby Was wyłapał i odizolował to i tak byście się sami wykończyli, albo dać Wam wodza i do cięzkich robót.
Naprawdę wk***ia mnie to czasami, że większość społeczeństwa to najzwyczajniej debile, a najgorsze jest to, że taki debil zawsze uważa, że ma rację.
Inteligentny człowiek się zastanowi, przemyśli i dojdzie do jakichś wniosków, a taki tępak nażre się gówna i potem będzie próbował na siłę uszczęśliwić nim innych tłumacząc jakie to dobre jest.



to do jakch wniosków doszedłeś...opowiedz

BOŻE WIDZISZ TO I NIE GRZMISZ...k***A JEGO MAĆ

dexterl

2020-04-26, 01:03
NorbiX napisał/a:

Patrzcie, dzban na dzbanie! Telewizji nie ogląda, w wirusa nie wierzy. Tylko czapeczki foliowej nie nosi.



Dzięki za materiał. Rzeczowo i na temat! Piwko!

;-)

m1t

2020-04-26, 02:20
Mirki z przed telewizorów i wyznawcy "jutubowych ekspertów" zobaczcie jak gość z kanału ProstoDoCelu rozjeżdża waszego guru "bełkota pseudonaukowego" merytorycznie na argumenty.
Trudno uwierzyć,że polaki to takie k***a tumany.
ch*j macie link zaśmierdziałe lenie umysłowe.





BialyNigger

2020-04-26, 09:59
m1t napisał/a:

Mirki z przed telewizorów i wyznawcy "jutubowych ekspertów" zobaczcie jak gość z kanału ProstoDoCelu rozjeżdża waszego guru "bełkota pseudonaukowego" merytorycznie na argumenty.
Trudno uwierzyć,że polaki to takie k***a tumany.
ch*j macie link zaśmierdziałe lenie umysłowe.



Kwestionowanie sceptycyzmu kogoś kto badaniami naukowymi zajmuje się naukowo na podstawie własnego widzimisie i "źródeł" w postaci artykułów z medonetu i filmików z zółtymi napisami. Jedyne co on tutaj rozjeżdża to ostatnie szare komórki takich widzów jak ty...

No...........iX

2020-04-26, 11:03
Dobrze że jest internet i telewizja, bo nie wiedzielibyście nawet, że jest o co się kłócić. :lol:
Bo przecież rzeczywistość jest mało wiarygodna. :mrgreen:

Obejszłem_system

2020-04-26, 11:07
m1t napisał/a:

Mirki z przed telewizorów i wyznawcy "jutubowych ekspertów" zobaczcie jak gość z kanału ProstoDoCelu rozjeżdża waszego guru "bełkota pseudonaukowego" merytorycznie na argumenty.
Trudno uwierzyć,że polaki to takie k***a tumany.
ch*j macie link zaśmierdziałe lenie umysłowe.



Oglądnąłeś i co? bo ja na przyklad nie wytrzymie...

m1t napisał/a:

Mirki z przed telewizorów i wyznawcy "jutubowych ekspertów" zobaczcie jak gość z kanału ProstoDoCelu rozjeżdża waszego guru "bełkota pseudonaukowego" merytorycznie na argumenty.
Trudno uwierzyć,że polaki to takie k***a tumany.
ch*j macie link zaśmierdziałe lenie umysłowe.



https://www.euromomo.eu/graphs-and-maps/ zobacz i powiedz mi czy nie ma wzrostu śmiertelności

No...........iX

2020-04-26, 11:56
Na hasło "COVID-19" płynie kasa, stanowiska i apanaże.
We Włoszech mafia zrobiła sobie biznes z fałszowania aktów zgonu.
Dzięki temu uzyskuje się pomoc państwa i otwiera się droga do odszkodowań.
Praktycznie nikt już tam nie umiera z innych powodów niż wirus.
Władzy to pasuje, bo może tuszować zapaść państwa i zrobić z Włoch ofiarę na skalę międzynarodową.

a jeśli zaprzeczasz, to jesteś wykluczony z środowisk naukowych, pracy w administracji itp
Podobnie jak to dzieje się z krytyką LGBT, feminzmu czy przyczyn ocieplenia.







PurzelT

2020-04-26, 14:58
Koleś ma nieźle nasrane pewnie jakiś idiota ludzie nie głosują za teoriami spiskowymi tylko k***a walczą o swoje. Obecnie w Ameryce są protesty przeciwko restrykcją bo za kilka miesięcy pie**olnie gospodarka znaczy się już mamy załamanie a odczujemy je później. Pachoły telewizyjne i Macieje co się boja jak dzik puści bąka w lesie nie piszcie mi k***a co wy tam nie wiecie jakie to z was naukowcy XD

m1t

2020-04-26, 15:32
BialyNigger napisał/a:

Kwestionowanie sceptycyzmu kogoś kto badaniami naukowymi zajmuje się naukowo na podstawie własnego widzimisie i "źródeł" w postaci artykułów z medonetu i filmików z zółtymi napisami. Jedyne co on tutaj rozjeżdża to ostatnie szare komórki takich widzów jak ty...



Problem w tym,że gość z bełkotu nie odnosi się tutaj do żadnych badań naukowych.Filmy z żółtymi napisami?O czym ty piszesz?
Widzę,że nie oglądałeś.

Obejszłem_system napisał/a:

Oglądnąłeś i co? bo ja na przyklad nie wytrzymie...



Następny.Nie obejrzał ale się wypowie.Gdzie te trupy?

https://www.worldometers.info/coronavirus/

Od początku plandemi zmarło ponad 500 osób.
Dzienne ok 1100 Polaków idzie do piachu więc skończ to straszenie.

Obejszłem_system

2020-04-26, 15:53
m1t napisał/a:

Problem w tym,że gość z bełkotu nie odnosi się tutaj do żadnych badań naukowych.Filmy z żółtymi napisami?O czym ty piszesz?
Widzę,że nie oglądałeś.
Następny.Nie obejrzał ale się wypowie.Gdzie te trupy?
Od początku plandemi zmarło ponad 500 osób.
Dzienne ok 1100 Polaków idzie do piachu więc skończ to straszenie.



Żadne straszenie. Nie wytrzymie to był cytat z tego filmu więc chyba Ty nie obejrzeałeś. W polsce zmarlo malo osob. A co z innymi krajami?

https://www.euromomo.eu/graphs-and-maps/ Powtarzam zerknij na znaczacy wzrost śmiertelości w europie jeśli tak lubisz FAKTY

m1t

2020-04-26, 16:11
Obejszłem_system napisał/a:

Żadne straszenie. Nie wytrzymie to był cytat z tego filmu więc chyba Ty nie obejrzeałeś. W polsce zmarlo malo osob. A co z innymi krajami?
Powtarzam zerknij na znaczacy wzrost śmiertelości w europie jeśli tak lubisz FAKTY



A patrzyłeś na ilość wykonywanych testów?Przykładowo Niemcy ponad 2mln testów czyli przebadane 2% populacji z czego 5800 zmarło.Dziennie umiera w Niemczech 2500 osób.
Gdzie te trupy?

Obejszłem_system

2020-04-26, 20:10
m1t napisał/a:

A patrzyłeś na ilość wykonywanych testów?Przykładowo Niemcy ponad 2mln testów czyli przebadane 2% populacji z czego 5800 zmarło.Dziennie umiera w Niemczech 2500 osób.
Gdzie te trupy?



O czym Ty mówisz ? Ja Ci dałem statystykę umieralności która wzrosła,kwestionujesz to?

Zastanawiam się czego Ty próbujesz dowieść, że nie ma wirusa? że to ściema? W płaską ziemię też wierzysz? To jest jakaś potrzeba buntu? Skąd to się bierzę. Naprawdw myślisz że co? że to ktoś zaplanował? Nie wiem skąd wy sie ludzie bierzecie. Szukacie teorii spiskowych w najdziwniejszych miejscach.Dlaczego?????

BialyNigger

2020-04-26, 20:29
m1t napisał/a:

Problem w tym,że gość z bełkotu nie odnosi się tutaj do żadnych badań naukowych.



Nie wiem k***a dlaczego? Może dlatego, że jedyne co robi Dawid to pokazuje jak typ się zesrał na statystykę i z internetowego kalkulatora korzysta równie skutecznie co ty z własnego mózgu? Nie trzeba cytować badań naukowych, żeby pokazać że typek pomylił błąd względny z bezwzględnym i popodkładał liczby z dupy.

m1t

2020-04-26, 20:40
Obejszłem_system napisał/a:

O czym Ty mówisz ? Ja Ci dałem statystykę umieralności która wzrosła,kwestionujesz to?
Zastanawiam się czego Ty próbujesz dowieść, że nie ma wirusa? że to ściema? W płaską ziemię też wierzysz? To jest jakaś potrzeba buntu? Skąd to się bierzę. Naprawdw myślisz że co? że to ktoś zaplanował? Nie wiem skąd wy sie ludzie bierzecie. Szukacie teorii spiskowych w najdziwniejszych miejscach.Dlaczego?????



Widzę,że wierzysz w to,że po kwarantannie wszystko wróci do normy.Otórz nie,nie wróci co zapowiedział Morawiecki "nowa normalność".
Jak nie kwestionuje istnienia wirusa tylko plandemi.

https://www.worldometers.info/coronavirus/

Wysyłam jeszcze raz.Na prawdę myślisz,że 1mln przypadków śmiertelnych na 7,2mld ludzi to stan pandemii?
Zdajesz sobie sprawę ile ludzi umiera dzienne na świecie z powodu innych chorób?
A pamiętasz świńską grypę z 2009?

Dziennie w Polsce ginie około 1200 ludzi. W ciągu 50 dni zmarło mniej więcej 70 000. Do tego grona zaliczanych jest 500 osób u których NIEPRECYZYJNY W 80% test na koronawirusa dał pozytywny wynik. ZAPEWNE 10, a może więcej % z tych 70 tyś. było też chorych na grypę! (co daje 7 tyś.) CZY KTOŚ OGŁOSIŁ PANDEMIĘ GRYPY, A ZMARŁYCH ZALICZYŁ DO GRONA UŚMIERCONYCH PRZEZ GRYPĘ?!!!