18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fuck you

krajsik • 2020-04-25, 10:38
Facet udziela porad sympatykom teorii spiskowych związanych z koronawirusem.


DużyKutas

2020-04-25, 14:49
To mi się podoba w USA, na ulicy jest wolność słowa mozesz mówić co chcesz, anwet spalić flagę USA.

swampman

2020-04-25, 14:58
Umiem_modować napisał/a:

Typowa merytoryczna p*zdeczka, która płacze jak ktoś kwestionuje decyzje jego panów. Szkoda, ze jeszcze się nie rozpłakał.
Ale trzeba się bać, zeby zaprzdeczać spiskom. Powiedz mi jak to mozliwe, że wszyscy kąłmią tylko najpotęzniejsi ludzie na świecie mówią prawdę i niczego nie ukrywają? Może to dlatego, że znają poziom inteligencji ludziz jak ty i wiedza, że znajdą poparcie swoich decyzji u ludzi równych sobie.
Zwolennicy teorii o szczerości polityków akceptuja wszystko co im politycy podają, bo niepotrafiliby zyć w świecie gdzie sami muszą o siebie zadbać, a tak wierza, że maja swoich panów, ktorzy chcą ich dobra ponad własne korzyści. To jest właśnie logika zwolenników teorii o szczerości najbogatszych ludzi świata.



mieszkacie na tej samej wsi z poligonem, albo szpitalu. wydalo sie.
uderz w stol nozyce sie odezwa :lol:

rzeznianumer5

2020-04-25, 15:26
Każdy kto choć troche myśli widzi że to bill gates antenami 5g zaraża

maksymilian45

2020-04-25, 15:39
Niewygodne fakty zostały określone teorią spiskową.

Jeżeli myślicie że zatrzymanie całęgo świata nie było zaplanowane i nie wpłynie to na naszą przyszłość to się zdziwicie.

Kryzysu jeszcze nie ma. Nadejdzie on jak ta cała pandemia minie i zacznie się liczenie strat.

Umiem_modować

2020-04-25, 15:50
BialyNigger napisał/a:

Nie poci ci się głowa pod tą foliową czapeczką? Przypominam, że naukowcy trąbili od początku o tym jakie zagrożenie stanowi wirus, a Obama już w 2014 na podstawie naukowych modeli sugerował, że trzeba przygotować infrastrukturę do walki z pandemią, bo globalizacja sprzyja jej niekontrolowanej progresji. Za to twój oświecony pan Trump, ostoja amerykańskich swobód obywatelskich, bagatelizował zjawisko od początku, a teraz sugeruje wstrzykiwanie środków dezynfekcyjnych dożylnie.
Ten kraj jest tak systemowo ogłupiany i indoktrynowany pseudo-wolnością, że nawet mi ich nie żal.



Skoro Obama wiedział od 2014, że trzeba przygotować USA to dlaczego sam tego nie zrobił, tylko zostawił ta robote swojemu następcy?

tycho

2020-04-25, 16:30
Barnellini napisał/a:

I bardzo k***a dobrze. Tzw. zwolennicy teorii spiskowych to są straszne dzbany. Ich małe móżdżki nie potrafią racjonalnie wytłumaczyć sobie jakichś zjawisk więc wszędzie widzą spisek a wydaje im się, że są mądrzejsi niż cała reszta "oszukanych przez media".



Jeszcze bardziej przerażający są tacy ludzie jak Ty, którzy siłą zamknięci w domu całymi dniami oglądali telewizje, bo nie masz pewnie żadnych innych zainteresowań, teraz ślepo wierzysz w to, co Ci przez ostatnie tygodnie media pakowały do głowy o groźnej epidemii zabójczego wirusa, a że na pierwszy rzut oka jesteś debilem to dość łatwo dałeś sobie to wmówić. Wyłącz telewizor i zadaj sobie pytanie czy znasz kogoś chorego na Covid19. Ja pytałem wielu osób i na razie żadnego potwierdzenia. Codziennie rano w mediach słyszymy o kolejnych ofiarach wirusa, podczas gdy jeszcze nie miała miejsca sekcja zwłok i nie można z całą pewnością stwierdzić na co zmarł pacjent, z góry zakłada się, że przyczyną śmierci był Covid19. Z normalnej śmiertelności robi się wydarzenie medialne i o każdej informuje się opinię publiczną w celu budowania strachu. Zamiast reagować agresywnie tak jak Cię media zaprogramowały spróbuj poszukać innych źródeł informacji. Może dowiesz się wtedy o konferencji Event 201 na której możni tego świata na czele z Bilem Gatesem kompleksowo omawiali epidemie Coronavirusa . Bill Gates oczywiście poruszył kwestie szczepionki i ewentualnych konsekwencjach dla tych, którzy nie będą chcieli jej przyjąć. Problem z tą konferencją jest taki, że była ona 18 października, gdy nikt jeszcze nie słyszał o epidemii. A teraz z naszego rodzimego podwórka, rocznica pod pomnikiem najlepiej pokazała, że nasze władze nie boją się żadnej zabójczej epidemii nie zachowali żadnych środków bezpieczeństwa, bo dobrze wiedzą, że epidemia to fikcja w celu tresowania społeczeństwa. Wierz mi, że gdyby zagrożenie było realne nasz rząd jak i opozycja już dawno pouciekaliby jak szczury w bezpieczne miejsca, a tu tym czasem ich największym problemem są wybory. To nie są żadne teorie spiskowe tylko fakty i proste wnioski wyciągane z obserwacji rzeczywistości przy użyciu odrobiny samodzielnego myślenia. Natomiast tacy ludzie jak ty codziennie oglądają telewizje i wam tam mówią, co macie myśleć. Jak słyszę tego gościa powołującego się na badania naukowców to mi się słabo robi, bo to co się dziś słyszy w mediach to jest zaprzeczenie tego, co jeszcze kilkanaście lat temu w normalniejszych czasach uczyli w szkołach. Ewentualnie obowiązuje wersja wiedzy jaka aktualnie jest na rękę władzy. Proszę przykład, jeszcze parę dni temu minister Szumowski zapewniał o zbędności maseczek, a od paru dni jest obowiązek je nosić. Czemu zmienił zdanie nie wiem, nie będę powtarzał plotek, które krążą po internecie. Jeśli jeszcze nie rozumiesz z czym mamy do czynienia to ci powiem, że jest to wojna Bioinformacyjna, którą chiny wypowiedziały w zasadzie całemu światu i na razie świetnie im idzie. Musisz sobie uświadomić, że czasy konwencjonalnych wojen z użyciem wojska i ton sprzętu przechodzi do historii. Takie wojny są nieopłacalne, bo wymagają wielkich zasobów, a na dodatek sieją dużo zniszczenia i strat. Chiny puścił w świat niegroźnego i od dawna już znanego wirusa, który wywołuję grypę. Robił to już w zeszłym roku na taka samą skalę, ale wtedy media nie trąbiły o tym dzień i noc. Niestety nasi komunistyczni generałowie po sowieckich szkołach w MON nadal myśl, że wojna to czołgi i samoloty dlatego uczestniczymy w tym cyrku, lub doskonale to rozumieją, ale z jakiś powodów jest im to na rękę. Tego możemy się tylko domyślać co nasze władze chcę ugrać na fałszywej epidemii, ale wygląda na to, że tresura i ograniczanie praw jest ich celem.

BialyNigger

2020-04-25, 16:45
Umiem_modować napisał/a:

Skoro Obama wiedział od 2014, że trzeba przygotować USA to dlaczego sam tego nie zrobił, tylko zostawił ta robote swojemu następcy?



A ruszyłeś chociaż palcem żeby poszukać co zrobił czy tylko się zesrałeś?

Tau

2020-04-25, 16:57
BialyNigger napisał/a:

Nie poci ci się głowa pod tą foliową czapeczką? Przypominam, że naukowcy trąbili od początku o tym jakie zagrożenie stanowi wirus, a Obama już w 2014 na podstawie naukowych modeli sugerował, że trzeba przygotować infrastrukturę do walki z pandemią, bo globalizacja sprzyja jej niekontrolowanej progresji. Za to twój oświecony pan Trump, ostoja amerykańskich swobód obywatelskich, bagatelizował zjawisko od początku, a teraz sugeruje wstrzykiwanie środków dezynfekcyjnych dożylnie.
Ten kraj jest tak systemowo ogłupiany i indoktrynowany pseudo-wolnością, że nawet mi ich nie żal.



Obama to murzyn. Co on może sugerować?

ziu

2020-04-25, 17:29
U mnie też nikt ze znajomych, a nawet znajomych znajomych nie ma tego przepotęznego strasznego wirusa. Pandemia jak sk***ysyn...
A nie sorry był jeden przypadek, ale zielarze go wyleczyli w 4 dni. Po ch*ju nie?
Nie chce mi się wtrącać w tą interesującą dysputę, ale swój rozum mam i potrafię używać mózgu. Jedyne do czego chcę się dosłownie doj***ć to lemingi łykające wszystko co im media pod ryj podstawią. Jakby Was wyłapał i odizolował to i tak byście się sami wykończyli, albo dać Wam wodza i do cięzkich robót.
Naprawdę wk***ia mnie to czasami, że większość społeczeństwa to najzwyczajniej debile, a najgorsze jest to, że taki debil zawsze uważa, że ma rację.
Inteligentny człowiek się zastanowi, przemyśli i dojdzie do jakichś wniosków, a taki tępak nażre się gówna i potem będzie próbował na siłę uszczęśliwić nim innych tłumacząc jakie to dobre jest.

shoe5maker

2020-04-25, 17:30
tycho napisał/a:

zadaj sobie pytanie czy znasz kogoś chorego na Covid19



Pieprzone RODO, a jak ci mało to zrób pieszą wycieczkę do Włoch, zawitaj w miejsca "słynne" i zdasz nam za jakiś czas relacje. A i pamiętaj, że skoro Antarktydy pilnują wojska to i Włoch też pilnują.

Marxe

2020-04-25, 17:52
tycho napisał/a:

Wyłącz telewizor i zadaj sobie pytanie czy znasz kogoś chorego na Covid19. Ja pytałem wielu osób i na razie żadnego potwierdzenia. Codziennie rano w mediach słyszymy o kolejnych ofiarach wirusa, podczas gdy jeszcze nie miała miejsca sekcja zwłok i nie można z całą pewnością stwierdzić na co zmarł pacjent, z góry zakłada się, że przyczyną śmierci był Covid19.



Jak zwykle "wyłącz tv,rób własny research,rusz mózgiem" po czym pewnie zaraz padną linki to ściekowych kanałów na YT bo to jedyne nieskazitelne źródło informacji.Czytajcie oficjalne raporty i na ich podstawie sami wyciągajcie wnioski.


"Nikt z moich znajomych na to nie choruje, oszukujo nos z tom pandemiom"
k***a uwielbiam to

To,że nikt z twojego otoczenia nie jest zarażony nie oznacza,że tego całego gówna nie ma.Po to wszyscy siedzą i stosują się do zaleceń,by ten wirus nie siał większego spustoszenia i by szybciej się go pozbyć.

Ludziom od tego siedzenia konkretnie odpie**ala

jajvwko

2020-04-25, 17:58
Umiem_modować napisał/a:

Typowa merytoryczna p*zdeczka, która płacze jak ktoś kwestionuje decyzje jego panów. Szkoda, ze jeszcze się nie rozpłakał.
Ale trzeba się bać, zeby zaprzdeczać spiskom. Powiedz mi jak to mozliwe, że wszyscy kąłmią tylko najpotęzniejsi ludzie na świecie mówią prawdę i niczego nie ukrywają? Może to dlatego, że znają poziom inteligencji ludziz jak ty i wiedza, że znajdą poparcie swoich decyzji u ludzi równych sobie.
Zwolennicy teorii o szczerości polityków akceptuja wszystko co im politycy podają, bo niepotrafiliby zyć w świecie gdzie sami muszą o siebie zadbać, a tak wierza, że maja swoich panów, ktorzy chcą ich dobra ponad własne korzyści. To jest właśnie logika zwolenników teorii o szczerości najbogatszych ludzi świata.



Serio ten komentarz ma najwięcej piw.... ja pie**ole, małpy w stadzie silne...

T0B1

2020-04-25, 18:27
@tycho - 33 lata na karku i dalej plecie takie androny... wstydziłbyś się.

1. "Wyłącz telewizor i zadaj sobie pytanie czy znasz kogoś chorego na Covid19. Ja pytałem wielu osób i na razie żadnego potwierdzenia." - w Polsce potwierdzonych mamy około 11000 przypadków zachorowania koronawirusem - mimo, że jest ich pewnie więcej, bo jak podają TE ZŁE MEDIA u części osób zachorowanie przebiega bezobjawowo, to nawet jak się takiego bezobjawowo chorego spytasz czy ma koronawirusa to - zakładając, że jest prawdomówny - odpowie, że nie. Dobra, ale ile to właściwie jest 11 tysięcy osób, bo to przecież tyle co małe miasto, więc chyba dużo. Jest to niecałe 0.03% całego społeczeństwa.. Zakładając równomierny rozkład zachorowań (co nie jest oczywiście prawdą, bo wiele zachorowań pochodzi z ognisk takich jak DPSy czy służba zdrowia, ale na poparcie Twojej teorii zignorujmy ten fakt) p-stwo, że losowo wybrana osoba jest chora na Covid19 wynosi właśnie 0.03% - ile osób musiałbyś więc się spytać/znać by z 99% p-stwem uzyskać przynajmniej jedną odpowiedź "tak, ja mam koronawirusa"? Ponad 15 tysięcy osób. Gratuluje pokaźnego grona znajoma na fesjbuku.

2. "Codziennie rano w mediach słyszymy o kolejnych ofiarach wirusa, podczas gdy jeszcze nie miała miejsca sekcja zwłok i nie można z całą pewnością stwierdzić na co zmarł pacjent" - Ministerstwo Zdrowia informuje o śmierci osób chorych na koronawirusa, ale nie podaje, że była to bezpośrednia przyczyna śmierci (przynajmniej ja się z taką informacją nie spotkałem). Tak czy inaczej, przy użyciu statystyki znów mógłbym Ci pokazać, że połączenie koronawirusa i innych chorób współistniejących statystycznie oznacza zwiększone prawdopodobieńśtwo zgonu. Może to dziwnie zabrzmi, ale nikt nie umiera ze starości - przyczyną śmierci zawsze jest niewydolność organizmu czy poważne obrażenia. Czułbyś się lepiej, jakby media podawały informację pokroju: dziś X osób zmarło z powodu niewydolności płuc? Spoko, ale cechą wspólną zgonów może nie zawsze jest niewydolność płuc, a nasilenie się innych chorób współistniejących. Tak czy inaczej to koronawirus w przypadku tych wszystkich osób sprawił, że znalazły się w szpitalu w ciężkim w stanie i w konsekwencji zmarły.
Co do braku sekcji zwłok - nie znam się na prawie, ale wątpię, żeby w jakimkolwiek kraju świata robiło się sekcje każdemu zmarłemu. Może to rozwali Ci światopogląd, ale rząd skupia się teraz na ratowaniu ludzkich istnień, a martwi już do życia nie wrócą - ich sekcje to w tej chwili po prostu sprawa drugorzędna.

3. "Z normalnej śmiertelności robi się wydarzenie medialne i o każdej informuje się opinię publiczną w celu budowania strachu." - po świecie hula nam nowy wirus, którego konsekwencji dla zdrowia większości z nas jeszcze dobrze nie znamy. Wiemy natomiast, że mimo śmiertelności na poziomie kilku procent (głównie wśród osób starszych i schorowanych) bardzo łatwo się rozprzestrzenia. Pogłówkuj trochę, powinno Ci wyjść, że jak pozwolimy na szerzenie się epidemii w sposób niekontrolowany, to jedyną zadowoloną instytucją będzie ZUS. Nie wiem jak Tobie, ale mi zależy na moich rodzicach i dziadkach, czyli największej grupie ryzyka.

4. "Bill Gates oczywiście poruszył kwestie szczepionki i ewentualnych konsekwencjach dla tych, którzy nie będą chcieli jej przyjąć. Problem z tą konferencją jest taki, że była ona 18 października, gdy nikt jeszcze nie słyszał o epidemii." -
- zwróć uwagę na datę dodania wideo
Ok, i tu jest ten moment gdzie się wk***iłem - pisałeś wyżej, żeby oderwać się od mediów mainstreamowaych, zacząć myśleć samodzielnie czy coś takiego. TO WEŹ I TO k***A DO SIEBIE ZASTOSUJ. Naukowcy od lat ostrzegają, że w przypadku epidemii może dojść do niekontrolowanych zachorowań i sytuacji jaką mamy teraz, że świat nie jest przygotowany. Są na ten temat prace naukowe, opublikowane wiele lat wstecz przed nieszczęsnym wybuchem epidemii w Wuhan - możesz poszukać i się z nimi zapoznać. Kogoś to obchodzi? Nie - bo żadna firma nie zajmie się produkcją maseczek na wypadek epidemii, która może nastąpić za rok a może za 10 czy za 20 lat. Żaden rząd nie postawi sobie za cel zabezpieczenia się na wypadek choroby, która prawdopodobnie za ich rządów nie nastąpi. W efekcie czego mamy to co mamy i teraz płaczemy, jak to, jak tak można, bo na ten temat każdy miał wywalone, w mediach to się nie sprzedawało. A wystarczyło się trochę posłuchać tych mądrych "masonów" ze świata nauki. PS - z globalnym ociepleniem i jego antropogenicznymi przyczynami będzie za kilka lat to samo, no ale to jak rozumiem też jest tylko teoria spiskowa xD


Dalej mi się nie chce czytać i odnosić, nie mam sił.

Barnellini

2020-04-25, 22:30
tycho napisał/a:

Jeszcze bardziej przerażający są tacy ludzie jak Ty, którzy siłą zamknięci w domu całymi dniami oglądali telewizje, bo nie masz pewnie żadnych innych zainteresowań, teraz ślepo wierzysz w to, co Ci przez ostatnie tygodnie media pakowały do głowy o groźnej epidemii zabójczego wirusa, a że na pierwszy rzut oka jesteś debilem to dość łatwo dałeś sobie to wmówić. Wyłącz telewizor i zadaj sobie pytanie czy znasz kogoś chorego na Covid19. Ja pytałem wielu osób i na razie żadnego potwierdzenia. Codziennie rano w mediach słyszymy o kolejnych ofiarach wirusa, podczas gdy jeszcze nie miała miejsca sekcja zwłok i nie można z całą pewnością stwierdzić na co zmarł pacjent, z góry zakłada się, że przyczyną śmierci był Covid19. Z normalnej śmiertelności robi się wydarzenie medialne i o każdej informuje się opinię publiczną w celu budowania strachu. Zamiast reagować agresywnie tak jak Cię media zaprogramowały spróbuj poszukać innych źródeł informacji. Może dowiesz się wtedy o konferencji Event 201 na której możni tego świata na czele z Bilem Gatesem kompleksowo omawiali epidemie Coronavirusa . Bill Gates oczywiście poruszył kwestie szczepionki i ewentualnych konsekwencjach dla tych, którzy nie będą chcieli jej przyjąć. Problem z tą konferencją jest taki, że była ona 18 października, gdy nikt jeszcze nie słyszał o epidemii. A teraz z naszego rodzimego podwórka, rocznica pod pomnikiem najlepiej pokazała, że nasze władze nie boją się żadnej zabójczej epidemii nie zachowali żadnych środków bezpieczeństwa, bo dobrze wiedzą, że epidemia to fikcja w celu tresowania społeczeństwa. Wierz mi, że gdyby zagrożenie było realne nasz rząd jak i opozycja już dawno pouciekaliby jak szczury w bezpieczne miejsca, a tu tym czasem ich największym problemem są wybory. To nie są żadne teorie spiskowe tylko fakty i proste wnioski wyciągane z obserwacji rzeczywistości przy użyciu odrobiny samodzielnego myślenia. Natomiast tacy ludzie jak ty codziennie oglądają telewizje i wam tam mówią, co macie myśleć. Jak słyszę tego gościa powołującego się na badania naukowców to mi się słabo robi, bo to co się dziś słyszy w mediach to jest zaprzeczenie tego, co jeszcze kilkanaście lat temu w normalniejszych czasach uczyli w szkołach. Ewentualnie obowiązuje wersja wiedzy jaka aktualnie jest na rękę władzy. Proszę przykład, jeszcze parę dni temu minister Szumowski zapewniał o zbędności maseczek, a od paru dni jest obowiązek je nosić. Czemu zmienił zdanie nie wiem, nie będę powtarzał plotek, które krążą po internecie. Jeśli jeszcze nie rozumiesz z czym mamy do czynienia to ci powiem, że jest to wojna Bioinformacyjna, którą chiny wypowiedziały w zasadzie całemu światu i na razie świetnie im idzie. Musisz sobie uświadomić, że czasy konwencjonalnych wojen z użyciem wojska i ton sprzętu przechodzi do historii. Takie wojny są nieopłacalne, bo wymagają wielkich zasobów, a na dodatek sieją dużo zniszczenia i strat. Chiny puścił w świat niegroźnego i od dawna już znanego wirusa, który wywołuję grypę. Robił to już w zeszłym roku na taka samą skalę, ale wtedy media nie trąbiły o tym dzień i noc. Niestety nasi komunistyczni generałowie po sowieckich szkołach w MON nadal myśl, że wojna to czołgi i samoloty dlatego uczestniczymy w tym cyrku, lub doskonale to rozumieją, ale z jakiś powodów jest im to na rękę. Tego możemy się tylko domyślać co nasze władze chcę ugrać na fałszywej epidemii, ale wygląda na to, że tresura i ograniczanie praw jest ich celem.



Odniosę się do choćby pierwszego zdania- nie mam telewizora w domu więc nie "siedzę zamknięty ciągle oglądając telewizję". W ogóle nie oglądam telewizji. Taki jesteś przenikliwy w tych swoich domysłach. Do reszty się nie odniosę bo moi poprzednicy już Cię zjechali, więc ja nie muszę :D

Radziłbym tylko: upie**ol kabel od internetu, zdrowo się odżywiaj i unikaj stresu- może Ci przejdzie.

:)

St...........on

2020-04-25, 22:38
Umiem_modować napisał/a:

Typowa merytoryczna p*zdeczka, która płacze jak ktoś kwestionuje decyzje jego panów. Szkoda, ze jeszcze się nie rozpłakał.
Ale trzeba się bać, zeby zaprzdeczać spiskom. Powiedz mi jak to mozliwe, że wszyscy kąłmią tylko najpotęzniejsi ludzie na świecie mówią prawdę i niczego nie ukrywają? Może to dlatego, że znają poziom inteligencji ludziz jak ty i wiedza, że znajdą poparcie swoich decyzji u ludzi równych sobie.
Zwolennicy teorii o szczerości polityków akceptuja wszystko co im politycy podają, bo niepotrafiliby zyć w świecie gdzie sami muszą o siebie zadbać, a tak wierza, że maja swoich panów, ktorzy chcą ich dobra ponad własne korzyści. To jest właśnie logika zwolenników teorii o szczerości najbogatszych ludzi świata.



Typowa merytoryczna pizeczka, która płacze jak ktoś nie kwestionuje prawa fizyki,matematyki,chemii ogółem nauk ścisłych. Wbrew pozorom obie strony przedawkowały internet, już nie myślą racjonalnie, jedni wierza rządom bezwarunkowo, drudzy pseudonaukowcom z youtuba, obie strony to j***ne owce. I obie dały się zniewolić lękowi .Prawdziwy rebeliant myśli sam, docieka prawdy sam, pie**oli system i głupich ludzi z internetu, którzy manipulują....wróć - sprytnych,którzy manipulują masami idiotów, ewentualnie szuka korzysci w zaistniałej sytuacji. Ludziom tak się we łbach popie**oliło, że zapomnieli jak wygląda wojna, walka o żywność, o przetrwanie i z braku sensacji sami zaczeli produkować je masowo. Z wielką chęcią rozj***łbym całą elektronikę, nie dlatego, że jestem jakimś szarlatanem, tylko po to by odblokować ludziom mózgi. Mówicie tv kłamie, spoko tylko, że internet kłamie jeszcze bardziej, bo tv bedzie miało jedną teorie, a internet miliony!

P.S. Pierwszy filmik o płaskiej ziemi miał być prankiem, ale poszło wiralem i tego nie dało się już zatrzymać, co więcej, dało to konkluzję jak łatwo manipulować masami przez mas media typu internet . Znośnego weekendu ;)