18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fotagrafowanie funkcjonariuszy

Co...........aa • 2012-05-09, 00:33
O tym jak policjanci traktują ludzi.



"Fragment programu "Prosto z Polski". Człowiek bezpodstawnie zatrzymany przez policję za sfotografowanie funkcjonariuszy na służbie."

r00ster

2012-05-09, 21:57
ponad połowa policjantów w Polsce to życiowi nieudacznicy którzy chcą się dowartościować tym że gnębią ludzi

QlimaX09

2012-05-09, 22:01
Przyjmują byle kogo na takie stanowiska to tak jest ;)

mrowczas666

2012-05-09, 22:31
Dla mnie to jest uprowadzenie tylko zakrywają się mundurem .

Moogli

2012-05-09, 23:41
"Mogli przekroczyć swoje uprawnienia" No bez jaj

spiepszaj_dzbanie

2012-05-09, 23:54
Można spotkać prawdziwego Policjanta służącego obywatelowi, ja spotkałem.

Większość jednak to SBki i milicjanci starego systemy, powinni ich wymienić. Przykład z całkiem nie dawno: "Kierowca A" wpie**olił się w dupę "Kierowcy B", ale wyszło na to że "Kierowca B" cofał i przywalił w "Kierowcę A"... ("Kierowca A" miał znajomości na komendzie) Dobre, cofał do przodu autobusem w zatoce.

@Mc6
DPS - Służba Drogowa odpowiadająca naszej ITD
Widać przeskoki, wycięli rozwalenie szyby dzięki czemu otwarli drzwi, a później obfite pałowanie.

filipsworks

2012-05-10, 00:00
Takie k***y powinno się pouczać i dyscyplinować ostrzegawczym strzałem w łeb, żeby smrodu za sobą śmiecie nie rozprowadzali.

rado01

2012-05-10, 00:41
szkoda słów. Paranoja

Frostbourn

2012-05-10, 00:42
Co za k***y j***ne, za kazdym razem jak mam stycznosc z tymi kundlami to sie zachowuja tak jak na filmiku. Ale spokojnie kiedys spotkam ktoregos na miescie po cywilu jak bede wlany.

StereoTyp

2012-05-10, 20:19
To tak jak ja zostałem z kumplem zatrzymane bezpodstawnie w Galeri "Silesia" w Katowicach. Wyprowadzili nas jak jakiś kryminalistów na oczach wszystkich ludzi. Dobrze że nie jestem z Katowic. Nie chcieli nam wytłumaczyć za co zostaliśmy "zgarnięci" zaczęli nasz straszyć że pójdziemy siedzieć i czy my w ogóle mamy pojęcie co zrobiliśmy. Nie chcieli nam wierzyć że jesteśmy tam tylko wycieczką szkolną. Mieliśmy 2 godziny wolnego żeby zrobić zakupy na drogę powrotną i właśnie taka przygoda... I co się okazało? Okazało się oto że mój kolega był identycznie ubrany jak jakiś koleś który pobił parę ziomków i ukradł im telefony... Tak samo jak panu z tego filmu próbowali kumplowi wcisnąć że jego telefon jest kradziony i że ten model podawał "poszkodowany" choć gliniarz sam nie wiedział jaki model właśnie trzymał w rękach
Przetrzymali nas w jakimś pomieszczeniu na tyłach Galerii, staliśmy z rękami do góry przy ścianie przez 40 minut. Później się okazało że jednak to nie my i jacy się panowie dla nas nagle mili zrobili... "Już sobie możecie usiąść" "Byłem w waszym mieście, śliczny macie rynek". Gdzie niemałą chwilę temu rzucał do nas hasłami typu "Zamknij ryj" "Nie masz żadnych praw".... Paranoja.... Nigdy nie byłem za JP, miałem jako taki szacunek do mundurowych. Ale po tej przygodzie.... ch*j im w dupę!!