18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fotagrafowanie funkcjonariuszy

Co...........aa • 2012-05-09, 00:33
O tym jak policjanci traktują ludzi.



"Fragment programu "Prosto z Polski". Człowiek bezpodstawnie zatrzymany przez policję za sfotografowanie funkcjonariuszy na służbie."

Anders Breivik

2012-05-09, 14:55
k***y utrzymywane z podatków i jeszcze jakie bezczelne

Phallucifer

2012-05-09, 15:55
Ot polski system w pelnej krasie. Licze tylko, ze tym psom naprawde ktos powaznie nasra w kartotece. Prawo jest po to,m zebysmy go wszyscy przestrzegali, bez poj***nego podzialu na obywateli(gorszy0 i system(lepsi). no k***a jakie ch*je...

TPaury

2012-05-09, 16:23
Tak ciężko jest iść k***a na kompromis. Pokazać ten zj***ny telefon i było by po problemie. To każdy struga z siebie chojraka i chce podstaw chce praw i ch*j wie czego.
Niech mi ktoś powie, dlaczego ludzie są tacy konfliktowi.
Gościowi te wibratoro-dezodoranty nie sprzedawały to zrobił z siebie gwiazdę miejscowej TVPolskiej.

piotrekpiotrek

2012-05-09, 16:32
konradssc napisał/a:

I brawo dla Policji k***a. Policja to ma byc Policja k***a. Na h*j im robił te zdjęcia jak prawo zabrania robienia ich bez ich zgody do h*ja. k***a pie**olicie na nich tyle, a ktoś do h*ja musi bronić porządku w tym kraju. Obejrzyjcie troche świata i prównajcie Polską policje, a np. niemiecką... Cieszcie się k***a, bo u nas i tak jest 'delikatny' wymiar sprawiedliwości. Chłopaki z Policji h*ja mogą u nas zrobić. Jedźcie do Stanów i powiedźcie do policjanta Fuck the Police, tylko nie zapomnijcie tego nagrać i wrzucić tutaj.



tulipana bym ci za to dał a nie piwo, co i tak butelki szkoda na debila

mrowczas666

2012-05-09, 16:52
Powinni być usunięci ze służby w trybie natychmiastowym i zapłacić temu facetowi odszkodowanie za straty moralne. Jak by tego nie nagrał to by go zgnębili bo nikt by mu nie dał wiary w tą historie . To nie policjanci tylko k***y pedały zwykłe frajery . Znowu robili jakiegoś wałka na boku i się obsrali bo gościu ich przyciął .

kaziolord

2012-05-09, 17:27
@konradssc

Ty j***na tępa k***o ch*ja się znasz więc morda i pozdrów tate policjanta

klema

2012-05-09, 17:28
Niestety to Konin. W Koninie jest przej***ne z k***ami. Na początek idziesz na glebę, potem pytają. Najgorsze jest to, że rzucają się nie na tych co latają z kosami po osiedlach ( przynajmniej za moich czasów ), a na ekipę, która pije piwko za garażami. Przykro mi to mówić, nie wszyscy są tacy, ale tutaj mamy przykład jeden z wielu konińskiego życia : )

kupsobiegrzejnik

2012-05-09, 17:33
Kimarco napisał/a:

Witamy w Koninie- mieście policyjnym. Tutaj to doczepią się do wszystkiego, i zatrzymają za byle co.


W całej Polsce chyba tak jest ;)

sergeantlipton

2012-05-09, 17:50
-Mama z domu jak się nazywa?
-Janina

hahahaha jebłem :D


lllll

2012-05-09, 18:11

USTAWA
z dnia 4 lutego 1994 r.

o prawie autorskim i prawach pokrewnych


Art. 81.
1. Rozpowszechnianie wizerunku wymaga zezwolenia osoby na nim przedstawionej.
W braku wyraźnego zastrzeżenia zezwolenie nie jest wymagane, jeżeli osoba ta
otrzymała umówioną zapłatę za pozowanie.
2. Zezwolenia nie wymaga rozpowszechnianie wizerunku:
1) osoby powszechnie znanej, jeżeli wizerunek wykonano w związku z pełnie-
niem przez nią funkcji publicznych, w szczególności politycznych, społecz-
nych, zawodowych;
2) osoby stanowiącej jedynie szczegół całości takiej jak zgromadzenie, krajo-
braz, publiczna impreza.


konradssc

2012-05-09, 18:18
Napinaczy od h*ja tu widze :amused: Ale mamy teraz mądrą i oświeconą tą młodzież. Sami ateiści i politycy, ale głównie po gimnazjum i zawodówce :D

stery_srh

2012-05-09, 18:33
KateVonD napisał/a:

He, musiałam sobie cofnąć na fragment kiedy pokazali jego sklep... myślałam, że prowadzi sexshop, ale jednak to co widziałam to nie były wibratory tylko dezodoranty....



Głodnej chleb na myśli... ;-)

macko3339

2012-05-09, 19:30
Tam mnie zacytujcie i sp***olcie ale j***ć k***y policyjne :)

xon123x

2012-05-09, 19:58
Policja to sk***ysyny które szukają h*ja do dupy . . .
A teraz mniej jakiś Bożydar I Kozoglowy z Sadistica straszy hahahaha
Po wpisie mówiącym prawdę . . . cytuję " Policja to największe k***y i drogówka szuka tylko h*ja do dupy stojąc np: na torach sk***iele przejścia nie zrobią albo nadziemnego lub podziemnego a stoją i łapią głupie h*je . . . "

ra...........90

2012-05-09, 20:09
Tępe łyse ch*je bez szkoły powinni ich wrzucić do rzeki