18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Finał puchru polski Lecha z Legią - kamerzysta

bulla • 2011-05-05, 22:35


hitler by tu sie przydal bo ja jestem za nerwowy jak widze cos takiego.

LOADING...

2011-05-05, 22:37
Ja pie**ole, do policji nie podskoczą to się kamerzysty dorwali :facepalm3:

Bl...........er

2011-05-05, 22:51
Frajerzy odważni w grupie.
Kupa gówna reszta szmaty.

Fakerę

2011-05-05, 23:08
Przegrywać z honorem... To ,to czego panowie w załączonym filmiku nie potrafią robić :-/

Magik2501

2011-05-05, 23:12
Ch*jowa akcja, ale to jedyna taka w tym meczu. Tylko ten kop w kamerzystę był debilnym ruchem, takto nic się nie działo (poza tymi, że kilkadziesiąt krzesełek Lech wyrwał, żeby obrzucić policję używającą gazu), a media robią z tego aferę jakby ktoś zginął, ludzie ogarnijcie się, myślcie sami, a nie wierzycie we wszystko co wam redaktorem powie.
Swoją drogą PO robi dobre zasłony dymne - na początku afera z krzyżem im elegancko zasłoniła podwyżkę podatków, potem bez przerwy wałkowany temat dopalaczy, a teraz ta niby "rozróba Legii" (której nie było, byłem na meczu, cieszyłem się z piłkarzami z pucharu, jakoś przeżyłem...) to świetny pretekst, żeby o czymś mówić, zamiast skupiać się na dzisiejszej debacie w sejmie o budżecie na rok 2012...

bulla

2011-05-05, 23:26
@up Magik2501

chodzi o to ze to poszlo w swiat i teraz wszyscy widza w wiadomosciach obrazek typowego polaka. wychodza pozniej na ulice i widza te same ogolone lyse paly i mysla sobie "za jakie k***a grzechy oni przyjechali do mojego kraju". na trzech takich typow (nie mam na mysli tylko tych ogolonych dresow) w anglii przypada jeden normalny a to polakom kurewsko zle wyrabia opinie za granica. zreszta sam sie nie dziwie bo mysle dokladnie tak samo. nie jestem patriotą bo nie ma za co i po co a po za tym patriotyzm do debilizm ale nie kazdy sie musi ze mna zgadzac.

WhatsUpMan

2011-05-06, 00:07
I jak tu za coś takiego dać piwo ...

mu...........pa

2011-05-06, 01:12
Bojówka Pis`u zaatakowała kamerzystę TVN`u - z Torunia mieli blisko.

Saia

2011-05-06, 02:20
A rozróby w grecji czy po meczu real-barca to co? Wszędzie się napie**alają i o tym słychać, tylko tak jak Magik mówi - Tusk robi zasłonę dymną. Brawo.

Rh...........ox

2011-05-06, 09:01
Lechici zaczynają bawić się w krakowskich nożowników i tną trzynastoletnie dzieci :-(

No...........ck

2011-05-06, 10:51
Tak. Oni rozpie**alają stadion, bawią się w rycerzy, a wy na to: "Tusk robi zasłonę dymną". Nie ma czegoś takiego jak usprawiedliwianie debilnego zachowania. Ktoś wyżej napisał: "No poza tymi wyrwanymi krzesełkami, to nic się nie stało". Wyobraź sobie, że do twojego domu wchodzi banda gibonów i robi rozróbę, a kiedy ty zaczynasz protestować jeden z nich mówi: "Nie rozumiem pańskiego oburzenia, przecież rozj***liśmy panu tylko meblościankę".

przemek9206

2011-05-06, 11:37
co trzeba mieć nasrane we łbie to niewiem....

edgar_2

2011-05-06, 13:43
Powiedzieli co wiedzieli, j***ne internetowe społeczniaki nie znający życia. Dla was to straszny chuligan przewrócił biednego pana kamerzyste. Dla kogoś kto wie jak media szykanują kibiców, w TV i w gazetach, pie**olą bzdury, oczerniają na każdym kroku nie ponosząc za to żadnej odpowiedzialności, ba, nawet przy aprobacie otępiałego społeczeństwa jest to prawidłowe zachowanie i piwo dla niego. Trza było jeszcze buta na morde zaj***ć. WY wiecie lepiej wiadomo, to sadistic wiec trzeba kazdego pocisnać, poszydzić gimnazjalnymi tekstami itp, ale życze wam zeby każdego z was oczerniano publicznie i zebyscie nie mieli żadnej lini obrony bo macie za małe ręce a media zawsze są górą.

Ratel141

2011-05-06, 13:47
W sytuacji wybuchu zamieszek, wszyscy powinni dostać 30 minut na opuszczenie stadionu, a potem wchodziła by policja z ostrą amunicją i kto podskoczy kulka w kolano. Nie byłoby więcej zamieszek.