18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Finał puchru polski Lecha z Legią - kamerzysta

bulla • 2011-05-05, 22:35


hitler by tu sie przydal bo ja jestem za nerwowy jak widze cos takiego.

jezykosss

2011-05-06, 13:48
dla mnie powinien byc zakaz wnoszenia kominiarek takich jakie mieli , k***a co za debil zezwolil cos maskujacego twarz wniesc na stadion chyba od razu bylo widac po co to. Policja od razu powinna zlac ich woda i strzelac z tych gumowych pociskow , niech ch*je gina !! Zreszta ich zachowanie bylo kozak , 50 policjantow piec metrow w przod 2 tysiace ludzi 20 w tyl hahaha


A tych niby kibicow od razu do kamienilomu zeslac na miesiac niech czolami napie**alaja i kara 20 tys na glowe na domy dziecka + zakaz stadionowy i wypie**alac :)


Pozniej na miescie tez bylo troche rozrob , mam znajomych mieszkajacych blisko zawiszy to pare aut zostalo uszkodzonych , znaki , przystanki itp

edgar_2

2011-05-06, 14:02
KULTYWATOR napisał/a:

Tak. Oni rozpie**alają stadion, bawią się w rycerzy, a wy na to: "Tusk robi zasłonę dymną". Nie ma czegoś takiego jak usprawiedliwianie debilnego zachowania. Ktoś wyżej napisał: "No poza tymi wyrwanymi krzesełkami, to nic się nie stało". Wyobraź sobie, że do twojego domu wchodzi banda gibonów i robi rozróbę, a kiedy ty zaczynasz protestować jeden z nich mówi: "Nie rozumiem pańskiego oburzenia, przecież rozj***liśmy panu tylko meblościankę".


Idziesz na impreze z kumplami do znajomego gdzie jest więcej osób. Jest grupka typów którym sie nie podobacie, prowokują, szukają zaczepki, w końcu komuś z was puszczają nerwy i w ruch idą pięści. Szarpiecie się ktoś o coś zahaczył, ktoś coś rozj***ł. Przybiega pan reporter na miejsce zdarzenia i nastepnego dnia wypuszcza artykuł o patologicznej młodzieży która jest największym problemem Polski, zdjęcie jak komuś leci krew z głowy, info o zdarzeniu, że zdemolowaliscie lokal na oczach zwykłych ludzi, matek z dziećmi, dlaczego policja nic nie zrobila, niech rząd z tym walczy. Raz, drugi, trzeci i nagonka trwa, każdy młody na ulicy jest przeszukiwany, dotkliwe kary i zawiasy za picie alkoholu w miejscu publicznym itp. Analogiczna sytuacja, robienie tragedii i problemu narodowego z bzdury zamiast zająć się rzeczami istotnymi jak drogi, miejsca pracy, służba zdrowia, sytuacja energetyczna Polski itp itd. Ale rzad sobie nie radzi z tak poważnymi sprawami dla kraju więc musi sobie znaleźć temat zastepczy i wmawiać społęczniakom takim jak wy że co to oni nie robią dla Polski, walczą z bandytami niczym w Anglii i inne pie**oly.

Jak porównujesz sytuacje to przynajmniej miej pojęcie jak to wygląda...

jeszcze jedno... żałosne są wasze wypowiedzi w stylu "wystrzelać ich". wy chyba nie macie pojęcia kim są kibice/pseudokibice. Jeżeli myślicie że to jakiś odłam człowieka to jestem zmuszony was rozczarować. To lekarze, taksówkarze, robotnicy, sprzedawcy, pracownicy biurowi, elektrycy, strażacy (znam takiego)... osoby które na co dzień was otaczają, bez których byście nie mieli jak dojechać do pracy albo co do ryja włożyć, jeżeli nie potraficie pojąć tak oczywistej rzeczy to nie ma sensu dalsza jakakolwiek "dyskusja" z wami. z resztą, tu chyba nie ma osoby która byłaby w stanie dyskutować.

Kredens

2011-05-06, 14:04
Co za patologia. Wstyd jak sk***ysyn.

szkaru

2011-05-06, 14:04
edgar_2 napisał/a:

Powiedzieli co wiedzieli, j***ne internetowe społeczniaki nie znający życia. Dla was to straszny chuligan przewrócił biednego pana kamerzyste. Dla kogoś kto wie jak media szykanują kibiców, w TV i w gazetach, pie**olą bzdury, oczerniają na każdym kroku nie ponosząc za to żadnej odpowiedzialności, ba, nawet przy aprobacie otępiałego społeczeństwa jest to prawidłowe zachowanie i piwo dla niego. Trza było jeszcze buta na morde zaj***ć. WY wiecie lepiej wiadomo, to sadistic wiec trzeba kazdego pocisnać, poszydzić gimnazjalnymi tekstami itp, ale życze wam zeby każdego z was oczerniano publicznie i zebyscie nie mieli żadnej lini obrony bo macie za małe ręce a media zawsze są górą.



Tak to media kazały im rozpie**olić stadion kibolu j***ny. Dziwne że przy innych sportach jakoś się takiego syfu stadionowego nie spotyka. To jest zachowanie ZŁE i trzeba to tępić, dlaczego tego nie oczerniać w TV ? Przecież widziałem relacje, banda idiotów wbiegła na stadion i tu żadnej manipulacji nie było.

czestek

2011-05-06, 14:08
edgar_2 napisał/a:


Idziesz na impreze z kumplami do znajomego gdzie jest więcej osób. Jest grupka typów którym sie nie podobacie, prowokują, szukają zaczepki, w końcu komuś z was puszczają nerwy i w ruch idą pięści. Szarpiecie się ktoś o coś zahaczył, ktoś coś rozj***ł. Przybiega pan reporter na miejsce zdarzenia i nastepnego dnia wypuszcza artykuł o patologicznej młodzieży która jest największym problemem Polski, zdjęcie jak komuś leci krew z głowy, info o zdarzeniu, że zdemolowaliscie lokal na oczach zwykłych ludzi, matek z dziećmi, dlaczego policja nic nie zrobila, niech rząd z tym walczy. Raz, drugi, trzeci i nagonka trwa, każdy młody na ulicy jest przeszukiwany, dotkliwe kary i zawiasy za picie alkoholu w miejscu publicznym itp. Analogiczna sytuacja, robienie tragedii i problemu narodowego z bzdury zamiast zająć się rzeczami istotnymi jak drogi, miejsca pracy, służba zdrowia, sytuacja energetyczna Polski itp itd. Ale rzad sobie nie radzi z tak poważnymi sprawami dla kraju więc musi sobie znaleźć temat zastepczy i wmawiać społęczniakom takim jak wy że co to oni nie robią dla Polski, walczą z bandytami niczym w Anglii i inne pie**oly.

Jak porównujesz sytuacje to przynajmniej miej pojęcie jak to wygląda...





Słuchaj. Chciał bym sobie ponosić kałasza na plecach po mieście. Nikogo nie mam zamiaru zastrzelić i nigdy tego nie robiłem. Więc czemu nie mogę. Bo by się znalazł idiota co by chciał kogoś zaj***ć. Jak jest możliwość popełnienia przestępstwa to państwo powinno jej unikać. to się nazywa prewencja. I łatwiej tego wytłumaczyć nie umiem.
p.s. Pierwsze działanie, nie wiem od kiedy, które Tusk robi właściwie. niech kluby pozbędą się staruchów i takich tam.

wodzuKsU

2011-05-06, 14:13
"hitler by tu sie przydal bo ja jestem za nerwowy jak widze cos takiego."
Pytam się po co?

darklich

2011-05-06, 14:21
Trochę wstyd za to co odj***li kibice, ponieważ już od jakiegoś czasu było wiadomo o prowokacji psiarni, która odbyła się na tym meczu:

Wpis umieszczony na facebooku "Wiary Lecha" z dnia 27 kwietnia.

Dotarła do nas informacja, że władza szykuje prowokację względem kiboli podczas meczu finału Pucharu Polski. Wykorzystując fakt, że właśnie w Bydgoszczy spotkają się zantagonizowane, a zarazem najbardziej społecznie aktywne grupy kiboli, Lech i Legia, szykowana jest spora akcja pokazowa. Ma dojść do prowokacji, która skutkować będzie "modelową interwencją" służb porządkowych. Akcja "widelec" to przy tym subtelne działanie. Jeśli nie chcecie zostać spałowani, trafić do aresztu i otrzymać wyrok w zawieszeniu: żadnego alkoholu, żadnej bujanki, żadnej agresji. To nie będzie zwykły mecz, władza może chcieć na nim rozbić polski ruch kibicowski.


Ponadto polecam przeczytać wpis na blogu Grobelnego, dotyczący tej sprawy. http://ryszardgrobelny.blog.pl/

~Angel

2011-05-06, 14:27
Niespełnione rządu obietnice, temat zastępczy kibice!

Mocherek

2011-05-06, 14:27
ojej p*zdy z sadola sie odezwaly , polowa z was nigdy na meczu nie byla i teraz bedzie pie**olic farmazony

kelgar1992

2011-05-06, 14:43
Takich typów trzeba by było zamykać na 5 lat w obozach pracy. Taki mały łagier by sie gdzies zrobiło :D

wyder10

2011-05-06, 14:56
moim zdaniem zrobili to bo ich filmował a cała acja byla protestem wiec zastanowcie sie kogo obrzucacie gownem...bo zyjecie w panstwie fanatyków Smolenskich

pr...........as

2011-05-06, 15:18
Jestem z Poznania i mam ochotę się wysrać na nich jak i na Wiarę Lecha, zresztą na Bakero też.

Riv3n

2011-05-06, 15:20
Kibole, dresiarze takich ludzi powinno się rozstrzeliwać

bulla

2011-05-06, 16:23
k***a kogo wy w ogole bronicie? jakis bucow co sie nie potrafia normalnie po ludzku zachodzac. edgar_2 juz pie**olisz na sile. jaki procent tych kiboli to lekarze czy pracownicy biurowi czy inny ktorych wymieniles? 1-2%? reszta to sama recydywa. k***a pracowalem z takim jednym typem co byl kibolem lechii gdansk. sam mowil ze mecz mieli w dupie tylko zeby cos rozjebac i ustawke zrobic zeby sie ponapie**alac. tak k***a sie nacwaniakowal ze 3 miesiace temu przyjechali po niego z listem gonczym do anglii i deportowali do polski i czeka na proces. juz wczesniej siedzial kilka lat w pudle. a tak zj***nego lba jak on ma i jakich on rzeczy nie naopowiadal i jak sie zachowywal to w zyciu nie widzialem. nikt z nim wytrzymac juz w robocie nie mogl. ale ch*j z nim to tylko przyklad jakich jest wielu. a to jak napisales ze lekarze sa kibolami to tylko swiadczy jakimi debilami sa w rzeczywistosci i jakie chore maja lby. normalny czlowiek to szuka odstresowania i adrenaliny w jakis sportach a nie k***a robiac rozroby na stadionach i po za nimi i napie**alajac sie wzajemnie. robia wstyd sobie, kibicom, swoim druzynom i przede wszystkim krajowi i to jak sa pozniej przez nich postrzegani polacy na swiecie. to tylko i wylacznie ich wina ze sa napietnowani przez media. tak jak w twoim przykladzie ktory podales z dzieciakami. trzeba brac odpowiedzialnosc za swe czyny. jak cos odpie**olisz to licz sie pozniej z konsekwencjami i nie miej pretensji do innych jak cie postrzegaja bo i tak ty sp***oliles. pamietaj ze to ty kierujesz wlasnym losem.

ps. prowokacja czy nie. tym razem byla prowokacja a innymi razami wczesniej nie. zreszta na sile to sie wymowke znajdzie do wszystkiego. wytlumacz mi tylko po co kibol kopnal tego kamerzyste albo raczej kamerzystke z tego co sie dowiedzialem? zreszta czy normalny, uczony czlowiek bije kazdego i z kazdym tylko ze ktos cos do niego mowi? normaly czlowiek nie pcha sie w takie rzeczy i albo rozmawia albo odchodzi. ja tylko bije jak ktos mnie dotknie. do tego czasu jest tylko rozmowa.

kojocik

2011-05-06, 16:26
Banda idiotow, bo nie mozna juz isc spokojnie na stadion mecz obejrzec.
Niech placa za szkody i tyle :D