18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Empik

Nap_Limak • 2014-12-17, 23:42
Empiko Finito, czyli samobój Cejrowskiego? A może godna postawa...


pemb

2014-12-18, 08:30
A ja robię zakupy w empiku. Na święta szczególnie i ch*j mnie obchodzą jakieś zj***ne protesty.

Rasael

2014-12-18, 08:42
Wsiowy burak spod czarnej spódniczki. -.-'

Cyrk

2014-12-18, 08:59
Rebeliant_ZPF napisał/a:

@Cyrk: Jesteś dla mnie j***nym lewackim ścierwem. Jeśli uważasz, że jak ktoś niszczy swoją WŁASNĄ książkę w ramach protestu ideologicznego jest kompletnym dnem, to ty jesteś w ch*j głębiej niż to dno. To nie nazista palący nie swoje książki, to nie inkwizytor palący "zakazane" księgi, to nie "barbarzyńca" palący bibliotekę w Aleksandrii, pie**olony ćwoku!

Jak czytam wypociny takich analfabetów imbecylów z twojego poziomu to aż mi się przykro robi. Weź dziecko poproś kogoś Z MÓZGIEM, żeby ci wytłumaczył co napisałem i o kim, zamiast się pultać jak ścierwo w latrynie.

Ha... lewakiem... no ekstra. To ja już się nie dziwie, że prawica ma takie problemy z wizerunkiem w kraju skoro takie asy intelektu ją reprezentują. Jesteś produktem z po reformie edukacji, prawda?

yogi1962

2014-12-18, 09:13
I bardzo dobrze - Talib powinien sprzedawać ksiązki w kościele rzymsko-pedofilskim.

McMenel

2014-12-18, 09:24
Sosnowiec_jest_be napisał/a:



jak typowa lewacka szmata dopie**olisz się do jego religii, która nie jest tutaj niczym ważnym. jak typowa lewacka szmata zajrzysz do jego sypialni. jak typowa lewacka szmata będziesz oburzony kiedy to samo spojrzenie rzucimy na jebiących sie w jelita pedalów, którzy krzycza o prawa do adobcji. jak typowa lewacka szmata nazwiesz rozdzieranie biblii "sztuką", a rozdzieranie "koranu" skrajną nietolerancją. jak typowa lewacka szmata nazwiesz gościa o innych poglądach niż twoje zjebem. jak typowa lewacka szmata nazwiesz gościa innych, islamsko-muzułmańskich poglądach, człowiekiem z innymi poglądami któremu należy dać szacunek. jak typowa lewacka szmata nazwiesz idiotą człowieka który jest katolikie i, który walczy o swoje poglądy Jak typowa lewacka szmata nazwiesz każdego innego cżlowieka z kazdym innym wyznaniem "walczącym o swoje". pie**ol się. tolerancja to przywilej a nie obowiązek.



Ja k***a traktuje ludzi tak jak oni traktują mnie i innych. To Cejrowski rozpoczął zaglądanie innym do sypialni. Więc jeżeli masz obiekcje co do tego jak inni go traktują to miej pretensję o niego nie do innych. Zresztą Cejrowski to oportunista który wie gdzie się ustawić aby zyskać.

Nejm

2014-12-18, 09:29
Yoka_Brotherrr napisał/a:




jak Cejrowski zaczął robić karierę to Ty kozy z nosa wpie**alałeś, więc nie pie**ol o honorze w pigułce, wyłącz komputer brata bo się wk***i i zapie**alaj pomóc starej pierogi lepić na święta bo ci nie da na picie do szkoły



Boże.. starszy a głupszy :szczerbaty:

agrabagraba

2014-12-18, 09:36
łatwo kozaczyć i obnosić się takimi akcjami mając takie zaplecze finansowe

Niedziu

2014-12-18, 09:39
Cejrowski... jesteś idiotą!

Extraordinary_Gentleman

2014-12-18, 10:33
Sosnowiec_jest_be napisał/a:



jak typowa lewacka szmata dopie**olisz się do jego religii, która nie jest tutaj niczym ważnym. jak typowa lewacka szmata zajrzysz do jego sypialni. jak typowa lewacka szmata będziesz oburzony kiedy to samo spojrzenie rzucimy na jebiących sie w jelita pedalów, którzy krzycza o prawa do adobcji. jak typowa lewacka szmata nazwiesz rozdzieranie biblii "sztuką", a rozdzieranie "koranu" skrajną nietolerancją. jak typowa lewacka szmata nazwiesz gościa o innych poglądach niż twoje zjebem. jak typowa lewacka szmata nazwiesz gościa innych, islamsko-muzułmańskich poglądach, człowiekiem z innymi poglądami któremu należy dać szacunek. jak typowa lewacka szmata nazwiesz idiotą człowieka który jest katolikie i, który walczy o swoje poglądy Jak typowa lewacka szmata nazwiesz każdego innego cżlowieka z kazdym innym wyznaniem "walczącym o swoje". pie**ol się. tolerancja to przywilej a nie obowiązek.



Moderatorzy mogą się teraz wykazać. Zapraszam.

Przejrzałeś mnie. W końcu doj***łem się do św. Wojtka - twojego obrazka na ścianie zaraz pod maryją i maxem kolanko. Masz rację, zajrzałem mu do sypialni, on Czubaszkowej to chyba do p*zdy zajrzał? Co mnie k***a Twoja książka wyimaginowanych przyjaciół obchodzi? Masz racje to ja Ciebie nazwałem "typową lewacką szmatą" bo powiedziałem prawdę o hipokryzji gościa który jest Twoim niekwestionowanym idolem? Ohoho nieźle, nieźle!

kanzas napisał/a:


Jest szereg przeszkód, które uniemożliwiają zawarcie małżeństwa sakramentalnego, mocą samego prawa. Mimo, że sam rytuał odbył się i była cała "oprawa" i "tak, tak" małżonków, to jednak Sakrament Małżeństwa nie został zawarty. Ocenia to Sąd Kościelny.


Ehhhh jakie to u nas narodowe, lubimy się okłamywać. Jeżeli znasz chociaż trochę temat, a nie bezmyślnie skopiowałeś te wyliczankę z internetu to dobrze wiemy Ty i ja że unieważnienie małżeństwa/rozwód kościelny jest możliwy właściwe tylko za pomocą "dopóki śmierć nas nie rozłączy", chyba że robisz laskę biskupowi, albo wchodzisz im w dupę w każdym możliwym momencie(brzmi znajomo?).

MrRobaczek

2014-12-18, 12:47
Piwo dla osób, które niszą bilbie

voidinfinity

2014-12-18, 13:06
Tak czytam komentarze i nie mogę wyjść z "podziwu" dla ludzi, którzy uważają WC za normalnego :lol:

Facet jest ewidentnie skrzywiony - ALE tak się składa, że zwykle ludzie którzy potrafią zrobić coś nietuzinkowego
są skrzywieni. Tutaj akurat jest to kato-skrzywienie.

Pewnie jakby walił po kablach - to nie budziłoby takich kontrowersji ;-)

sadolus90

2014-12-18, 13:15
Co za dureń Hahahahahahahahaha

Pana książki to nawet w PDFie bym za darmo nie ściągnął.


Falsum

2014-12-18, 15:09
McMenel napisał/a:

Ja k***a traktuje ludzi tak jak oni traktują mnie i innych.



Kłamiesz.
Pamiętam gdy razu pewnego, w pewnym temacie o pewnej kwestii; zwróciłem się do ciebie z szacunkiem w tonie całkiem nieemocjonalnym, ty zaś użyłeś w stosunku do mnie pewnych, wcale nie tak neutralnych pod względem emocjonalnym sformułowań, które sprawiły mi ból...

To zrozumiałe, że u niektórych osób, tematy dot. religii budzą wiele emocji, jednak zalecałbym zachowanie zimnej krwii (nie jesteśmy przecież jakimiś zwierzętami, tj. "lewakami" - w najgorszym znaczeniu tego słowa).

rondżeremi

2014-12-18, 15:30
dzarul napisał/a:

Przynajmniej ma zasady, a nie jest j***ną chorągiewką, bez kręgosłupa.


hitler i stalin też mieli

Sosnowiec_jest_be

2014-12-18, 15:39
Extraordinary_Gentleman napisał/a:



Moderatorzy mogą się teraz wykazać. Zapraszam.

Przejrzałeś mnie. W końcu doj***łem się do św. Wojtka - twojego obrazka na ścianie zaraz pod maryją i maxem kolanko. Masz rację, zajrzałem mu do sypialni, on Czubaszkowej to chyba do p*zdy zajrzał? Co mnie k***a Twoja książka wyimaginowanych przyjaciół obchodzi? Masz racje to ja Ciebie nazwałem "typową lewacką szmatą" bo powiedziałem prawdę o hipokryzji gościa który jest Twoim niekwestionowanym idolem? Ohoho nieźle, nieźle!


Ehhhh jakie to u nas narodowe, lubimy się okłamywać. Jeżeli znasz chociaż trochę temat, a nie bezmyślnie skopiowałeś te wyliczankę z internetu to dobrze wiemy Ty i ja że unieważnienie małżeństwa/rozwód kościelny jest możliwy właściwe tylko za pomocą "dopóki śmierć nas nie rozłączy", chyba że robisz laskę biskupowi, albo wchodzisz im w dupę w każdym możliwym momencie(brzmi znajomo?).



człowieku nie chodzi o cejrowskiego tylko o promowanie z mediach całego tego gówna jak np. Nergal ktory w TV wypowiada się o tolerancji a potem na koncercie rozdziera "Bibile". Jak może tolerować j***nie się w dupe, islam etc. to niech też toleruje Biblie. A nie z najgorszego rodzaju metalu próbuje robić sztuke. Która nią nie jest.
I jeśli nei jesteś lewacką szmatą to przepraszam.