18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Empik

Nap_Limak • 2014-12-17, 23:42
Empiko Finito, czyli samobój Cejrowskiego? A może godna postawa...


Falsum

2014-12-18, 02:05
Lubię Cejrowskiego; szanuję go za postawę itp.
[znakomity pozer, hipokryta i manipulant (jakościowo lepszych, ze świecą szukać)]
Jednak w walce z tępym antyklerykalizmem winien stosować argumenty niezwiązane bezpośrednio z religią; gardzić tym śmiesznym laicyzmem winien na jakimś metapoziomie (powienien zdawać sobię sprawę, że argumenty powiązane w jakikolwiek sposób ze śmiesznym dogmatyzmem (chociaż nie wszystkie takie są); zbyt łatwo zbić...).

//
Do @(niektórych)up;
Jak już niejednokrotnie pisałem: każdy idiota może miotać ad personam...

voidinfinity

2014-12-18, 02:07
Nejm napisał/a:


P.S Jestem pod wrazeniem postawy Cejrowskiego. Normalnie honor w pigułce. Tak się broni swoich poglądów! :sparta:



Co nie świadczy o tym, że poglądy są słuszne.

Niektórzy za swoje poglądy się wysadzają w powietrze.

I'm just sayin'....

Playboy223 napisał/a:

I bardzo dobrze, odemnie ma plusa, ale niedawno mnie wk***ił pie**oleniem że JKM jest ruskim agentem.



Nie od dzisiaj wiadomo, że tam gdzie dwóch konserwatystów - tam przynajmniej jeden "agent".

kalium

2014-12-18, 02:16
InsaanePL napisał/a:

@kalium

wzrośnie czy nie, wyraża swoją opinię i dużo osób się z nią zgodzi, przynajmniej facet nie przebija sutków w talkshow a później nie idzie na środek miasta walić konia by kupiono jego "dzieło" w antykwariatach

swoją drogą czy każdy kto napisał książkę, nagrał utwór, namalował obraz powinien siedzieć cicho w domu udawać, że umarł tylko dlatego by nie posądzono go o kryptoreklamę?



Jaką opinię? Stary ch*j wciąż udaje, że on wszędzie boso chodzi? Nie płaci podatków w tym kraju od dawna. Ale polskie pieniądze bierze za produkcje czy książki?

Dla mnie to on się może reklamować nawet z gazetce Lidl'a. Ale niech nie robi z ludzi idiotów. Bo takich oszołomów, przeświadczonych o swojej wyższości mamy w tym kraju aż za dużo.

Nergala nie znam, nie słucham takiej muzyki. Biblię darto już wiele razy, ch*j mnie to obchodzi. Czubaszek to on może paznokcie obgryzać. Babcia ledwo żywa go rozpie**oli w trzy minuty. No i co? Bo się kiedyś wyskrobała to jest zła?

Najwięcej na tym zyska ten palant.

vass

2014-12-18, 02:41
pie**olony talib.

Sosnowiec_jest_be

2014-12-18, 02:46
Extraordinary_Gentleman napisał/a:



Masz na myśli gościa który wziął ślub w kościele ale jednak nie wziął, potem wziął rozwód cywilny i unieważnił małżeństwo kościelne, a w trakcie dokonywania unieważnienia małżeństwa kościelnego już brał się za drugą 18 lat młodszą babkę, mimo że wcześniej twierdził że on cały czas jest w małżeństwie nawet mimo rozwodu?

Ostoja moralności... i hipokryzji.



jak typowa lewacka szmata dopie**olisz się do jego religii, która nie jest tutaj niczym ważnym. jak typowa lewacka szmata zajrzysz do jego sypialni. jak typowa lewacka szmata będziesz oburzony kiedy to samo spojrzenie rzucimy na jebiących sie w jelita pedalów, którzy krzycza o prawa do adobcji. jak typowa lewacka szmata nazwiesz rozdzieranie biblii "sztuką", a rozdzieranie "koranu" skrajną nietolerancją. jak typowa lewacka szmata nazwiesz gościa o innych poglądach niż twoje zjebem. jak typowa lewacka szmata nazwiesz gościa innych, islamsko-muzułmańskich poglądach, człowiekiem z innymi poglądami któremu należy dać szacunek. jak typowa lewacka szmata nazwiesz idiotą człowieka który jest katolikie i, który walczy o swoje poglądy Jak typowa lewacka szmata nazwiesz każdego innego cżlowieka z kazdym innym wyznaniem "walczącym o swoje". pie**ol się. tolerancja to przywilej a nie obowiązek.

Marbax

2014-12-18, 02:47
Nie ważne jak mówią, Byle by mówili.
Czyli reklama empiku.

hogg

2014-12-18, 03:02
bania88 napisał/a:

Dla mnie on jest spoko. Lubie jak jedzie po lewakach :)



Lewak to ten co czci żyda na krzyżu?

kalium

2014-12-18, 03:10
@Sosnowiec_jest_be - ty żyjesz czymś innym prócz wyzywania od lewaków czy prawaków?

Szmaciarzu zaj***ny, co jednego zdania po naszemu nie potrafisz napisać? Łajzo, ty najpierw wróć do podstawówki. Później się bierz za takie zasrane elaboraty.

ka...........as

2014-12-18, 03:46
Extraordinary_Gentleman napisał/a:



Masz na myśli gościa który potem wziął rozwód cywilny i unieważnił małżeństwo kościelne,



" To był dziwny ślub. .. To znaczy, że oficjalnie w polskich dokumentach jestem i zawsze byłam panną. Dlatego potem nie było rozwodu, ... - mówi podróżniczka Beata Pawlikowska.
Viva 2012r.
Trochę wiesz. Z naciskiem na Trochę.

MarcinPe

2014-12-18, 03:50
dzarul napisał/a:

Przynajmniej ma zasady, a nie jest j***ną chorągiewką, bez kręgosłupa.



Zasady jak ch*j, rozwiedziony katolik buehehe.

ka...........as

2014-12-18, 04:14
kalium napisał/a:


Jaką opinię? Stary ch*j wciąż udaje, że on wszędzie boso chodzi? Nie płaci podatków w tym kraju od dawna. Ale polskie pieniądze bierze za produkcje czy książki?




Po czym poznać tzw. "lewaka" o mentalności urzędniczki z ZUS-u?
1. Przede wszystkim po tym, że interesuje się cudzymi pieniędzmi.
2. Interesuje się czy ten ktoś płaci podatki czy nie.
3. Jest tak głupi, że myśli, że w Polsce płaci się podatki jedynie od zarobków.
Nie wie nic o innych podatkach, które są ukryte w cenie produktu jak 23%VAT, cło do ok. 20%, Akcyza do ok. 60%, koncesje, ZUS-y i inne dziadostwo, które człowiek płaci za to, że fizycznie jest w Polsce.

MarcinPe napisał/a:



Zasady jak ch*j, rozwiedziony katolik buehehe.





Następny.
Chłopy, potraficie czytać? Czy tylko pisać?

Extraordinary_Gentleman napisał/a:



Masz na myśli gościa który wziął ślub w kościele ale jednak nie wziął... ... i unieważnił małżeństwo kościelne




Jest szereg przeszkód, które uniemożliwiają zawarcie małżeństwa sakramentalnego, mocą samego prawa. Mimo, że sam rytuał odbył się i była cała "oprawa" i "tak, tak" małżonków, to jednak Sakrament Małżeństwa nie został zawarty. Ocenia to Sąd Kościelny.
Te przeszkody to m.in.:
Wiek.
Węzeł małżeński.
Niemoc płciowa.
Święcenia.
Ślub.
Uprowadzenie.
Różna religia.
Występek.
Pokrewieństwo.
Powinowactwo.
Przyzwoitość publiczna.
Pokrewieństwo prawne.


Dla mających kłopot z czytaniem dałem większe literki. Nie musicie dziękować. ;-)

issenpl

2014-12-18, 04:54
za janusza zawsze piwo!

Pleso93

2014-12-18, 06:47
Zanim napiszesz coś obraźliwego, śmieciu jeden z drugim pod adresem pana profesora, miej na uwadze, że takie umysłowe i życiowe szambo jak ty nie sięga mu nawet do kostki.

Banda przygłupów, chorągiewczyków bez zasad i honoru. Nie jesteście w stanie osiągnąć choćby kilku procent tego co osiągnął pan Cejrowski, ale poczuwacie się jako osoby kompetentne by go krytykować i mieszać z błotem. Jesteście ZERAMI.

z3r0c00l1337

2014-12-18, 07:08
kalium napisał/a:

Zblazowany pozer, hipokryta i manipulant. Idol typowych gimbusów umysłowych. Dzięki tej niby akcji sprzedaż jego zasranych wypocin wzrośnie. Właśnie w "empiku".




Hellcat

2014-12-18, 07:21
Mnie się udało kupić "Wyspę" w Biedronce. Przeczytałam tylko pierwsze 10 kartek, ale i tak mogę smiało polecić, jak każdą jego książkę. Są pierdyliard razy lepsze od jego programów. :)