18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Empik

Nap_Limak • 2014-12-17, 23:42
Empiko Finito, czyli samobój Cejrowskiego? A może godna postawa...


aveRAGE

2014-12-18, 00:33
@AgnusDei Tu nie chodzi kto reklamuje, tylko jak reklamuje siebie sklep. Nergala lubię jako człowieka i wokalistę, tej babki nie znam, a reklamy poszukałem sobie dopiero po obejrzeniu filmiku bo wcześniej nie miałem okazji. I powiem, że też nie pochwalam. Jak można reklamować świąteczne zakupy słowami "Pokazałem Bpgu środkowy palec"? Nie godzi się i nawet mi jakoś nieswojo jak to widzę, zażenowanie czuję. Okejka dla Cejrowskiego, siusiak dla Empiku, a dla Nergala i Czubaszek nic bo czemu Oni winni?

Sz...........an

2014-12-18, 00:36
kalium napisał/a:

Zblazowany pozer, hipokryta i manipulant. Idol typowych gimbusów umysłowych. Dzięki tej niby akcji sprzedaż jego zasranych wypocin wzrośnie. Właśnie w "empiku".



Nie wzrośnie a zmaleje. Żeby wzrosła musiałby mieć więcej wrogów niż zwolenników i to takich wrogów przygłupów, którzy myślą, że jak kupią książkę w empiku to zrobią mu strasznie na złość.

ChomikAdrian

2014-12-18, 00:40
taaa, taka postawa ma na celu zwiększenie sprzedaży tak czy siak

nie ważne jak i co się gada, byle na topie

a ułomy to i tak łykną, podobnie jak wyborcy PO

Yoka_Brotherrr

2014-12-18, 00:42
Nejm napisał/a:



A ciebie nikt nie lubi, pojebie. :lodowka:

P.S Jestem pod wrazeniem postawy Cejrowskiego. Normalnie honor w pigułce. Tak się broni swoich poglądów! :sparta:




jak Cejrowski zaczął robić karierę to Ty kozy z nosa wpie**alałeś, więc nie pie**ol o honorze w pigułce, wyłącz komputer brata bo się wk***i i zapie**alaj pomóc starej pierogi lepić na święta bo ci nie da na picie do szkoły

Penky

2014-12-18, 00:45
Jaki kraj taki ekstremista. Urodzilby sie w bardziej zacofanym kraju to juz dawno bylby w kawalkach, a tak ma do wyboru takie srodki jak internet wiec "rozrywa sie jak moze".

Jako podruznika, a w tym temacie dzienikarza tudziez pisarza, to pana Cejrowskiego cenie, ale jako "uber_katola" to juz wcale.

Kóba

2014-12-18, 00:51
Po prostu trzeba się nauczyć odróżniać Cejrowskiego - podróżnika, pisarza, od Cejrowskiego - katolika i człowieka o bardzo radykalnych poglądach.

Za pierwsze mega szacun!

Drugiego lepiej unikać ;)

Hassos

2014-12-18, 01:12
Taaaa... przez to, że namawia żeby nie kupować w empiku, ludzie rzucą się teraz na tą książkę jak ciapaci na kozy ;)

mlecz1323

2014-12-18, 01:16
takie gdybanie ale gdyby pokazali to nagranie w publicznej telewizjii "empik" był by skonczony

Cyrk

2014-12-18, 01:18
Ja tam takim zatwardziałym ortodoksem katolickim nie jestem, ALE każdy kto niszczy książkę, bo się nie zgadza z jej zawartością jest dla mnie kompletnym dnem - na równi z najtańszymi k***ami i murzynami na zasiłku.

Rzehooj

2014-12-18, 01:53
post do usunięcia

PoloniaJuby

2014-12-18, 02:00
k***aRomantyk napisał/a:

Boże, to ścierwo znowu na sadolu :homer:



- Powiedzieli użytkownicy Sadistica widząc kolejnego posta użytkownika k***aRomantyk .

Denobulan

2014-12-18, 02:00
@up

Nie, on twierdzi, że jest to jego (nergala) własny egzemplarz, wiec może sobie z nim robić, co tylko mu się podoba.

Playboy223

2014-12-18, 02:02
I bardzo dobrze, odemnie ma plusa, ale niedawno mnie wk***ił pie**oleniem że JKM jest ruskim agentem.

Denobulan

2014-12-18, 02:02
Może poza duplikowaniem.