18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ekstremalna motywacja - level master. Coach roku.

gieza • 2016-08-17, 19:32
Zacznijmy od początku. Najpierw trochę teorii, a za chwilę praktyka.
A więc co to w ogóle jest coaching?

Za wikipedią:
Cytat:

Coaching (z ang. coaching – korepetycje, trenowanie) – interaktywny proces szkolenia, poprzez metody związane z psychologią, realizowaniem procesu decyzyjnego do zaspokajania potrzeb, który pomaga pojedynczym osobom lub organizacjom w przyspieszeniu tempa rozwoju i polepszeniu efektów działania, osiągnięcia celu.



A kto to jest coach?
Cytat:

Coach (z ang. coach – osobisty trener) – osoba, która pomaga swojemu klientowi odkryć właściwą drogę do celu, używając do tego swoich umiejętności, doświadczenia życiowego, technik, narzędzi, jak również innych osób, z których klient może skorzystać. Praca coacha oparta jest na partnerskiej relacji i wzajemnym zaufaniu. Polega ona na obserwacji osoby pozostającej pod opieką w trakcie wykonywanej pracy, samoocenie, informacji zwrotnej i planowaniu nowych strategii postępowania



No to teraz już wiadomo o co chodzi, więc zapraszam na sesję coachingu z profesjonalnym coachem.



Filmik na jutubie momentalnie został ustawiony jako prywatny, ale jak wiadomo w internecie nic nie znika. Niech sobie będzie na serwerach sadola dla potomności ku przestrodze przed debilami, którzy biorą grubą kasę za pseudomotywacyjne spotkania.

voidinfinity

2016-08-18, 20:15
Black-Sheep napisał/a:

Fryzjer dla psów nie wytwarza żadnej korzyści dla społeczeństwa.



Całe szczęście są nieroby na zasiłkach - bo inaczej gospodarka by się zwaliła :amused:

A tak poważnie - nie bardzo rozumiem czemu kosmetyka zwierząt nie przynosi korzyści. Jeżeli mam psa, którego trzeba strzyc - to zabieram go do psiego fryzjera. Ewentualnie robię to sam - ale to kosztuje czas, trzeba kupić osprzęt. Jak pies jest duży - to nie każdy ma warunki żeby go wykąpać itd. itp.

Ja wiem, że to nie są rzeczy niezbędne do zapewnienia podstawowych funkcji życiowych - ale idąc tym tokiem myślenia ogólnie fryzjer jest niepotrzebnym zawodem, bo każdy mógłby się maszynką na 0 golić w zaciszu domowym.

Fajnie by wam było pukać łyse panny? :amused:

Zapomniałem - w piwnicach nie ma kobiet :krejzi:

Masterof

2016-08-18, 22:56
wulfgarval napisał/a:


Wyobraź sobie, że tak wygląda cały FM i inne podobne.



Akurat "jestem zwycięzcą" z tego co ja czytałem jest z innej firmy. FM to typowy MLM (np. Avon), a nie piramida finansowa, możesz tam zarobić, a stracisz co najwyżej parę złotych na taki starter z próbkami. Wiem bo moja była loszka na studiach się tym parała. Piramida finansowa to gówienko, w które przeważnie wrzucasz spory pieniądz, z którego masz mieć bierny zysk, a w momencie kiedy większość upośledzonych matematycznie ludzi już wjebie pieniądze i więcej nowych jeleni nie płaci na starszych i górę to firma znika. Nie będę wskazywał nazw ale na naszym podwórku było wiele przykładów piramid, jedna nawet z rok czy dwa temu.

Co do psiego fryzjera to akurat mamy w domu szczuropsa, któremu rośnie włos jak człekowi i tak 3-4 razy w roku trzeba go opie**olić, a to przed latem żeby się nie męczył, czy po jesieni jak futro ma uj***ne jak guziec po wiecznym lataniu w kałużach. Można go samemu obciąć, ale kręci się to i ucieka przez co jest to trudne no i tez nie obetniesz równo. U takiego fryzjera maja śmiechowe szelki, czy inny ch*j, nigdy ja nie byłem, goście też jakieś tam sprzęty i pojęcie mają. Tak jak z człekiem, ja ojca sam maszynką na 3 mm strzygę, no ale matce trwałej ondulacji nie pie**olnę :)