18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ekstremalna motywacja - level master. Coach roku.

gieza • 2016-08-17, 19:32
Zacznijmy od początku. Najpierw trochę teorii, a za chwilę praktyka.
A więc co to w ogóle jest coaching?

Za wikipedią:
Cytat:

Coaching (z ang. coaching – korepetycje, trenowanie) – interaktywny proces szkolenia, poprzez metody związane z psychologią, realizowaniem procesu decyzyjnego do zaspokajania potrzeb, który pomaga pojedynczym osobom lub organizacjom w przyspieszeniu tempa rozwoju i polepszeniu efektów działania, osiągnięcia celu.



A kto to jest coach?
Cytat:

Coach (z ang. coach – osobisty trener) – osoba, która pomaga swojemu klientowi odkryć właściwą drogę do celu, używając do tego swoich umiejętności, doświadczenia życiowego, technik, narzędzi, jak również innych osób, z których klient może skorzystać. Praca coacha oparta jest na partnerskiej relacji i wzajemnym zaufaniu. Polega ona na obserwacji osoby pozostającej pod opieką w trakcie wykonywanej pracy, samoocenie, informacji zwrotnej i planowaniu nowych strategii postępowania



No to teraz już wiadomo o co chodzi, więc zapraszam na sesję coachingu z profesjonalnym coachem.



Filmik na jutubie momentalnie został ustawiony jako prywatny, ale jak wiadomo w internecie nic nie znika. Niech sobie będzie na serwerach sadola dla potomności ku przestrodze przed debilami, którzy biorą grubą kasę za pseudomotywacyjne spotkania.

białywęgorz

2016-08-18, 09:01
Jeśli coach'em jest milioner, znany piłkarz czy coś okej, potrafi motywować, ale za ch*ja k***a nie mogę zrozumieć, jak ktoś może motywować do sukcesu, jeśli sam sukcesu nie osiągnął, poza własnie zostanie coachem i wyciąganie kasy od januszy biznesu chcących się czegoś nauczyć. Nonsen.

Xian5

2016-08-18, 09:41
Muzyka z transformersów, optimus prime

is...........ay

2016-08-18, 09:54
PANxxxBDSM napisał/a:

zwykłym pedofilem

Wnioskując z nicku, to żeby być niezwykłym to wg Ciebie trzeba uprawiać BDSM z dziećmi. :lodowka:

kam332

2016-08-18, 10:03
Masterof napisał/a:

Tak naprawdę 95% kołczów zarabia na firmach, które na imprezach integracyjnych wrzucają takie gówno żeby zapełnić czas. I stoją ludki i pie**olą te brednie bo dyrektor z kierownikiem w ostatniej ławce siedzi i obserwuje, a po dwóch tygodniach nikt z tego nic nie pamięta. Pozostałe 5% to ludzie bogaci przez przypadek lub z domu, którzy mają za dużo wolnego czasu i potrzebują poklepania po główce, żeby zjeść śniadanko bez marudzenia lub typowe nieudaczniki życiowe, które mają 25 lat, 6 lat temu oblali lub ledwie zdali maturę z geografii lub WOSu i od tego czasu obskoczyli 10 firm z pośredniaka, w których nie zagrzali więcej jak miesiąc czasu, aż w końcu trafili do piramidy finansowej i od pie**olenia motywatorów uwierzyli w siebie i, że jak bardzo chcesz to możesz (jesteś zwycięzcą - można znaleźć w necie o którą piramidkę chodzi). Normalny człowiek zapie**ala w robocie bo motywacją jest bezdomność i głód, czy takie tam przyziemne pie**olenia, a motywację łapie przy WWO - Mogę wszystko.



Jakby ktoś nie wiedział, o co chodzi z piramidą to chodzi o firmę FM, która szuka sprzedawców swoich produktów, głównie perfum, które są podróbkami znanych marek.

savrinn

2016-08-18, 11:03
Moja babcia takich ludzi określa jednym słowem "hochsztapler"

Nizaryta1

2016-08-18, 11:22
Black-Sheep napisał/a:

Ten cały coaching to sroga patola i sposób na wyciąganie hajsu od januszów za nic.



Niestety cię zmartwię bo nie od Januszów tylko niestety od Georgów bo na ten cały coaching to firmy (głównie wielkie korporacje), posyłają swoich pracowników, najgorsze jest to że najczęściej pracodawca każe opłacić to gówno swojemu pracownikowi, jak coś się nie podoba to szukaj pracy.

Hochsztapler

2016-08-18, 12:10
Społeczeństwo głupieje, system edukacji wlewa wartkim strumieniem gówno do młodych głów, które potem nie potrafi zrobić niczego konstruktywnego bez palca wskazującego cel nad głową, to takie pajace mogą zarabiać. Tym "coachom" płacą ludzie, którzy od samych narodzin szli zgodnie z pokazanym przez kogoś innego celem. Mama powiedziała, że ma iść do LO, to poszedł do LO. Mama powiedziała, że ma iść na ekonomie, to poszedł na ekonomie. Mama umarła, tata brzydzi się zidiociałym potomstwem i nie ma kto takiemu imbecylowi wskazać gdzie ma iść. Wtedy imbecyl wydaje zarobione na linii produkcyjnej pieniądze na spotkania z takim pajacem w garniturze z nadzieją, że ten mu powie co ma robić. Pajac w garniturze jako genialną drogę rozwoju wskazuje kursy organizowane przez niego samego lub kogoś z jego rodziny i perpetum-debile się kręci.

voidinfinity

2016-08-18, 12:48
Tutaj się 99% jara jakie pedalstwo, jaki idiotyzm - a do kościółka na to samo podpie**alają :amused:

is...........ay

2016-08-18, 13:58
@Hochsztapler: Piwo za "perpetuum debile" i za nick związany z tematem. :amused:

Pr...........em

2016-08-18, 15:25
Wskażcie jedną różnicę pomiędzy takim gościem a księdzem pieprzącym od rzeczy z ambony co niedzielę. Słabi ludzie potrzebują po prostu celu w życiu, najlepiej wskazanego przez kogoś "wyżej" postawionego w ich hierarchii.

Jacierpiedole

2016-08-18, 16:08
Wystarczy wypić kilka browców i jestem zwycięzcom jestem kimś i nie przejmujemy się niczym

Bartors

2016-08-18, 17:14
@upup Ksiądz nie drze ryja do mikrofonu.

Black-Sheep

2016-08-18, 17:15
pigwaran0 napisał/a:

@black-sheep Lewacka logika ''at it's best''. Fryzjer dla psow istnieje bo istnieje na niego popyt, jest popyt-jest podaz, tak dziala ten swiat czy tego lewackie scierwa chca czy nie. Nie podoba sie? Idz zmieniaj swiat, przyjmij ''rodzine'' imigrantow pod wlasny dach, nakarm ich, daj kieszonkowe bezdomnemu... tylko od moich pieniedzy (oddawanych w podatkach) wara! Jest jeszcze jedna opcja: zabij sie.



Oczywiście, fryzjer dla psów działa ponieważ powodują to nieefektywne siły rynkowe które wymieniłeś, dokładnie to napisałem. ;)
Fryzjer dla psów nie wytwarza żadnej korzyści dla społeczeństwa. Warto tu też wspomnieć, że popyt na takie "usługi" (to tylko wierzchołek góry lodowej, bo znaczna część np. farmacji opiera się na tym samym) jest sztucznie wytwarzany przez wyrafinowane kampanie reklamowe przez agencje uzbrojone w najnowsze osiągnięcia psychologii.

Z chęcią zająłbym się "twoimi" pieniędzmi oddawanymi w podatkach, moją pierwszą inwestycją byłaby edukacja, żeby więcej takie tłuki jak ty nie wyrastały.

wulfgarval

2016-08-18, 17:21
Black-Sheep napisał/a:

Ten cały coaching to sroga patola i sposób na wyciąganie hajsu od januszów za nic.


Wyobraź sobie, że tak wygląda cały FM i inne podobne.

Vincent Vega

2016-08-18, 17:59
Jak patrzę na tego chłopca, to jest mi za niego wstyd. Ja bym wybuchł śmiechem na tej sali, poklepał go po plecach i wyszedł.