18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ekstremalna motywacja - level master. Coach roku.

gieza • 2016-08-17, 19:32
Zacznijmy od początku. Najpierw trochę teorii, a za chwilę praktyka.
A więc co to w ogóle jest coaching?

Za wikipedią:
Cytat:

Coaching (z ang. coaching – korepetycje, trenowanie) – interaktywny proces szkolenia, poprzez metody związane z psychologią, realizowaniem procesu decyzyjnego do zaspokajania potrzeb, który pomaga pojedynczym osobom lub organizacjom w przyspieszeniu tempa rozwoju i polepszeniu efektów działania, osiągnięcia celu.



A kto to jest coach?
Cytat:

Coach (z ang. coach – osobisty trener) – osoba, która pomaga swojemu klientowi odkryć właściwą drogę do celu, używając do tego swoich umiejętności, doświadczenia życiowego, technik, narzędzi, jak również innych osób, z których klient może skorzystać. Praca coacha oparta jest na partnerskiej relacji i wzajemnym zaufaniu. Polega ona na obserwacji osoby pozostającej pod opieką w trakcie wykonywanej pracy, samoocenie, informacji zwrotnej i planowaniu nowych strategii postępowania



No to teraz już wiadomo o co chodzi, więc zapraszam na sesję coachingu z profesjonalnym coachem.



Filmik na jutubie momentalnie został ustawiony jako prywatny, ale jak wiadomo w internecie nic nie znika. Niech sobie będzie na serwerach sadola dla potomności ku przestrodze przed debilami, którzy biorą grubą kasę za pseudomotywacyjne spotkania.

TB303

2016-08-17, 19:37
Co oni mogą wiedzieć o motywowaniu... na YT mamy prawdziwego mistrza motywacji.

Black-Sheep

2016-08-17, 19:54
Ten cały coaching to sroga patola i sposób na wyciąganie hajsu od januszów za nic.

żmij

2016-08-17, 19:55
Muzykę zaj***li z "Uwolnić orkę"?

emperorzbigniew

2016-08-17, 20:23
Bzdura. To nie jest żaden coaching i nie ma nic wspólnego z profesjonalnym coachingiem biznesowym.

level1989

2016-08-17, 20:30
@up
bo przecież coaching może być tylko biznesowy

btw.i od razu widać komu już zdążyło zryć banię :P kto był Twoim kołczem?

gieza

2016-08-17, 20:32
emperorzbigniew napisał/a:

Bzdura. To nie jest żaden coaching i nie ma nic wspólnego z profesjonalnym coachingiem biznesowym.



Znasz pojęcie ironii, sarkazmu?

~Beny

2016-08-17, 20:32
Ekstremalna motywacja, to jest jak się dostanie solidnego kopa w dupę od rzeczywistości, a nie jak jakiś chłystek wykrzykuje formułki do mikrofonu niczym samozwańczy kaznodzieja do swoich 'zbłąkanych owieczek'. :roll:

pr0_boszcz

2016-08-17, 20:42
k***a serio? To ja już wolę słuchać, że "jestem zwycięzcą"

lakeroll

2016-08-17, 20:49
Kolega na takie gówno chodzi, ma tak zryty baniak, że hej. Co chwilę nabiera powietrza i mówi, że teraz nabrał motywacji. Jak mu uświadamiam ile kasy ładuje na faceta który mówi mu takie pierdoły jak ten wyżej, to zaczyna się burzyć i mówi abym jego mistrza nie obrażał. :facepalm3:

szefooo

2016-08-17, 20:51
pr0_boszcz napisał/a:

k***a serio? To ja już wolę słuchać, że "jestem zwycięzcą"


Jesteś zwycięzcą. Pozdrawiam!

Tassadar

2016-08-17, 21:02
Teraz sobie wyobrażam, co było by gdyby kieras mnie na taki cyrk wysłał. I to rzeczywiście pata. Najlepsze, że sa durnie którzy jeszcze z premedytacją za to płacą.

Black-Sheep

2016-08-17, 21:10
Coaching to przykład usług, które nic nie wnoszą dla społeczeństwa, a zużywają jego zasoby, podobnie zresztą jak wróże albo np. fryzjer dla psów. Jest to przykład zawodności rynków puszczonych samopas, mam nadzieję, że też szkalujecie.

qwerty1234567890

2016-08-17, 21:12
Co zostało zobaczone już się nie odzobaczy. Zostaję kołczem, k***a trochę popie**olę i kasa będzie. Śmiejecie się, a popatrzcie na Ojca Mateusza ile u niego jest ludzi i jaka tam kasa płynie. Ile ludzi wierzy w takie pie**olenie, że może wszystko. A najczęściej kołcze piorą dekle pionków w korpo, żeby ich bardziej podkręcić, aby mogli zapie**alać efektywniej.

@up- jest popyt jest podaż. Fryzjer dla psów, psychiatra znaczy psychoanalityk też dla psów, są tacy co zapłacą , a na przykładzie ludzi, którzy wierzą kołczom, kasa będzie zawsze; podobnie jak w salonie piękności dla pupili...

BrianGriffin

2016-08-17, 21:24
Jaranie się coachingiem to pedalstwo, a każdy coach to ciota i ch*j.