18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ekopedały vs. Ekipa Sadistica

ZnanyJakoZaganiacz • 2012-08-08, 18:42
Dziś stoczyła się mała wojna między wegetarianami a sadolami na facebooku, z oczywistą przegraną tych pierwszych :hitler:
Sadyści na czerwono, wegpedały na czarno. Pojawiło się to raz na sadolu, jednak autor tematu bał się odpowiedzialności, więc wrzucam jeszcze raz.



Reszta, w komentarzach :hitler:

Kaśka

2012-08-08, 18:44
Dajesz Dżamalu

Fa...........um

2012-08-08, 18:45
napie**alaj.

Fa...........um

2012-08-08, 18:46
No i elegancki pojazd. Ich argumenty były śmiszne.

Jogurcik

2012-08-08, 18:54
Z pasztetem zajebistym doj***li :D

Black Metal

2012-08-08, 18:57
Polemika od gimbusów dla gimbusów.

sz...........an

2012-08-08, 18:57
tylko nie rozumiem, co przeszkadza wegetarianom w tym, że ktoś je mięso? Nie rozumiem też tego, że Ci jedzący mięso nie potrafią uszanować iż ktoś tego jeść nie chce.

Tak btw. czerwone mięso jest niezdrowe dlatego ja osobiście tego nie jadam no i po prostu mi nie smakuje, za to uwielbiam jeść ryby i ptactwo, i śmieszą mnie argumenty, że dzieci jedzące zielenine źle się rozwijają, oczywiście nie można im dawać samej sałaty ale jest wiele roślin/nabiału i innych rzeczy które z powodzeniem zastąpić mogą mięso. Dajmy na to - ryby o wiele wartościowsze niż j***ne krowy czy wieprzki, inna sprawa, że w tym chorym kraju prędzej dostaniesz rybę hodowaną w wietnamskich ściekach niż Polską... ale to już inna bajka.

Moje propo - każdy je co chce i nie zagląda drugiemu do talerza.

sz...........an

2012-08-08, 18:59
Inna sprawa, że jakby to zależało od przeżycia czy też na serio chwyciła by mnie chętka na takiego tłustego hamburgera to bym wpie**olił bez wahania :D

ZnanyJakoZaganiacz

2012-08-08, 19:00
szer.Lucjan napisał/a:

tylko nie rozumiem, co przeszkadza wegetarianom w tym, że ktoś je mięso? Nie rozumiem też tego, że Ci jedzący mięso nie potrafią uszanować iż ktoś tego jeść nie chce.

Tak btw. czerwone mięso jest niezdrowe dlatego ja osobiście tego nie jadam no i po prostu mi nie smakuje, za to uwielbiam jeść ryby i ptactwo, i śmieszą mnie argumenty, że dzieci jedzące zielenine źle się rozwijają, oczywiście nie można im dawać samej sałaty ale jest wiele roślin/nabiału i innych rzeczy które z powodzeniem zastąpić mogą mięso. Dajmy na to - ryby o wiele wartościowsze niż j***ne krowy czy wieprzki, inna sprawa, że w tym chorym kraju prędzej dostaniesz rybę hodowaną w wietnamskich ściekach niż Polską... ale to już inna bajka.

Moje propo - każdy je co chce i nie zagląda drugiemu do talerza.



Ah, jaką Ty masz mała wiedzę o żywieniu :roll: jesteś pewien że te same białka, minerały, związki chemiczne, itd. masz w czerwonym czy białym mięsie, a w roślinach i nabiale? :roll:

sz...........an

2012-08-08, 19:01
Black Metal napisał/a:

Ryby są roślinami?



k***a naucz sie czytać ze zrozumieniem albo wypie**alaj do przedszkola

"wiele roślin/nabiału i INNYCH RZECZY"

Eth

2012-08-08, 19:02
I co ja teraz zrobie ze skorzanym kombinezonem ?
Orientuje sie ktos czy mozna mu zamowic miejsce na cmentarzu i przeprowadzic katolicki pochowek :dead: ?
W koncu krowa tez mogla wierzyc.

McMenel

2012-08-08, 19:03
Pasztet pasztetowi nierówny. Jak czasami na ulicy widzę pasztet to zbiera mi się na wymioty...