18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ekopedały vs. Ekipa Sadistica

ZnanyJakoZaganiacz • 2012-08-08, 18:42
Dziś stoczyła się mała wojna między wegetarianami a sadolami na facebooku, z oczywistą przegraną tych pierwszych :hitler:
Sadyści na czerwono, wegpedały na czarno. Pojawiło się to raz na sadolu, jednak autor tematu bał się odpowiedzialności, więc wrzucam jeszcze raz.



Reszta, w komentarzach :hitler:

Ęmi

2012-08-08, 22:44
A wszystko zaczęło się od mojego furta :)
Coby nie było, że jestem gołosłowna, oto ja i moje futro z czarnych królików :)


LatajacyDywanik

2012-08-08, 22:45
@szer.Lucjan

według ciebie ryby to nie mięso ?

sz...........an

2012-08-08, 23:03
LatajacyDywanik napisał/a:

@szer.Lucjan

według ciebie ryby to nie mięso ?



owszem to mięso... przeczytaj wszystkie moje posty, jednak jest to mięso bogate w niskonasycone kwasy tłuszczowe, bardzo zdrowe... ja osobiście przepadam za sushi, oraz dobrym kurczakiem z warzywami, mówiłem natomiast o czerwonym mięsie... jest ono wyjątkowo niezdrowe i jego wartości odżywcze jednak są mniejsze niż jego szkodliwość. Owszem ryby takie jak łosoś zawierają rtęć która jest szkodliwa ale jest to tylko i wyłącznie spowodowane zanieczyszczeniem środowiska przez człowieka.

misiekps

2012-08-08, 23:05
wymienię futro z królików na abażur z żyda

sz...........an

2012-08-08, 23:05
@ęmi

ładne zdjęcie, ładne futro, łade oczy i twarz. Miło, że się podzieliłaś zdjęciem i z tego co widzę blisko mnie mieszkasz :roll:

xa0x0xa0x0ax0

I'm the flirt master! level 229292929

Leouch

2012-08-08, 23:10
@~Ęmi
brwi nie masz

Ęmi

2012-08-08, 23:15
@ up nie są mi niezbędne do szczęścia :)

sz...........an

2012-08-08, 23:19
ma brwi przecie, nie każda musi być jak Frida nie? xD

PTERO 80

2012-08-08, 23:21
a masz inne futro ? ;-)

Ęmi

2012-08-08, 23:31
PTERO 80 napisał/a:

a masz inne futro ? ;-)



Ze srebrnego lisa mam :)

Szakhal

2012-08-08, 23:33
@Ęmi
Byłem ciekaw o kogo to z sadistica się rozchodzi kto rozpoczął tą dyskusję na FB. Swoją drogą, komentarz dobry. Zaś co do zdjęcia, to mam tylko jedno, czy dwa pytania. Sama robiłaś? ;-) Jeśli tak, to ciekaw jestem innych Twoich prac. Masz dobre oko, dosłownie i w przenośni :)

sz...........an

2012-08-08, 23:35
Zleciała się banda podrywaczy xD spadam z tematu

Ra...........or

2012-08-09, 00:07
Cytat:

A wszystko zaczęło się od mojego furta :)
Coby nie było, że jestem gołosłowna, oto ja i moje futro z czarnych królików :)




A mogłabyś wrzucić ten abażur z Żyda?

willove

2012-08-09, 00:46
Eh wojna od wieków. Ateiście dojebują do katoli, bo w coś tam sobie wierzą ; homosie na normalnych że w dupke lepiej ; normalni na homosiów że pedały ; ekopojeby na normalnych że zwierzęta fu - rośliny cacy ; normalni na ekopojebów że poj***ni ; czarni na białych ; biali na czarnych... I tak można w nieskończoność.
Tematów rzeka, lecz każdy to dno..
Ale jak kto woli, trzeba sobie czas umilić.

ekhem... j***ć żydów :)

Dziękuje.

krycha7

2012-08-09, 01:00
Parę lat temu jak znalazła się grupa osób o odmiennych poglądach to dyskutowali na ten temat we własnym gronie, ja rozumiem, że XXI wiek, że facebook=otwarta dyskusja, że dla niektórych życie kończy się na facebooku, ale naprawdę przyjemniej się wymienia poglądy twarzą w twarz, aczkolwiek czytając "strzał w łeb i ded", nieco bardziej rozumiem zaistniałą sytuację, gdyż ciężko o konstruktywną dyskusję wśród osób, które nie mają argumentów i sugerują rzekome ośmieszenie drugiej osoby, które nie następuje. Ogólnie tą dyskusję uznaje za zwyczajne fejsbukowe kłótnie, nie wypowiem się o potencjalnej średniej wieku wśród osób "dyskutujących", bo nie jestem z tych, co z zasady dyskryminują młodzież, ale...


k***a, jak można tak jak j***ne dzieci wydłubywać sobie oczy na fejsbuku, do ch*ja?!