18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ekopedały vs. Ekipa Sadistica

ZnanyJakoZaganiacz • 2012-08-08, 18:42
Dziś stoczyła się mała wojna między wegetarianami a sadolami na facebooku, z oczywistą przegraną tych pierwszych :hitler:
Sadyści na czerwono, wegpedały na czarno. Pojawiło się to raz na sadolu, jednak autor tematu bał się odpowiedzialności, więc wrzucam jeszcze raz.



Reszta, w komentarzach :hitler:

ru_ziolo

2012-08-08, 19:32
Podoba mi się porównanie królika do żydka.
Tylko za bardzo obraża ono króliki.

Ankane

2012-08-08, 19:39
Zastanawiające.

Jem mięso, lubię mięso, uważam, że mięso jest potrzebne do prawidłowego funkcjonowania. Na sałacie i kiełkach człowiek nie pociągnie długo. Znam też prawa zwierząt - mają prawo być smaczne. Oczywiście.
Tylko jest jedno 'ale' w tym wszystkim. Ubój 'humanitarny' tak, ale znęcanie się nad zwierzętami już nie bardzo. Hodowanie dla futer - po co, skoro można oskalpować już i tak te przeznaczone do zabicia. Nawet nie wiem, czy jest taki popyt na futra... Mnie osobiście się to nie podoba, mrozów też takich tutaj nie ma. A racje tych ludzi jestem w stanie uszanować, mimo iż śmiesznie wypadli.

Cała ta dyskusja, która przerodziła się potem w dziką zabawę bożydarów - na początku rzeczowa i śmieszna, potem głupkowate rzucanie hasłami dzieciarni. Tak, wygraliście, bo eko-frajery nie miały dobrych argumentów od początku. A każdy i tak będzie wiedział swoje.

fido2801

2012-08-08, 19:39
Tak już ten świat funkcjonuje. Drapieżniki polują na ofiary, te ofiary z kolei polują na inne. Zwykły łańcuch pokarmowy i część przyrody. Ludzki organizm jest przystosowany do spożywania mięsa i skonstruowany tak, że tego mięsa potrzebuje. Po co się więc wynaturzać? Nikt mi nie wmówi, że jakiekolwiek rośliny czy wynalazki w stylu tofu są w stanie pełnoprawnie zastąpić zdrową, pełną dietę, składającą się również z mięsa. Zresztą... każdy dietetyk Wam powie, że do prawidłowego rozwoju i funkcjonowania ludzkiego organizmu potrzebne jest mięso (idiotyzmem, a wręcz sadyzmem jest nie dawanie dziecku mięsa ze względu na głupie przekonania rodziców, o czym się czasami słyszy). Zabijanie zwierząt dla mięsa - brutalne? Witamy w świecie przyrody. Powiedzcie lwom, żeby nie zabijały antylop. Mimo, że człowiek (w przeciwieństwie do lwa) jest wszystkożerny to i tak nadal, tak samo jak lew, potrzebuje mięsa.
Co do futer to uważam, że obecnie mamy tyle zarówno naturalnych jak i syntetycznych materiałów, że nie jest potrzebne obdzieranie królików ze skór, a argument że jaskiniowcy tak robili w odniesieniu do dzisiejszych czasów jest śmieszny. Mimo to nie będę nikogo wyzywać od zabójców, tylko dlatego że nosi futro. Zwierzęta te są hodowane tylko i wyłącznie do tych celów i ich populacja w żaden sposób nie jest zmniejszana.

bloodwar

2012-08-08, 19:52
Ogólnie jest tak, że wegetarianizm owszem, jest zdrowy, eko i w ogóle, ale człowiek pracujący fizycznie (zwłaszcza górnik, budowlaniec etc) nie jest w stanie dostarczyć sobie takiej ilości energii żeby pracować samymi roślinkami, bo musiałby wpie**alać chyba z 20 posiłków dziennie żeby wyrównać sobie straty energii (co normalnie daje dobre śniadanko, pęto kiełbachy na obiadek i schabowy na kolacje), więc jedynymi fanami wegetarianizmu są laski w przedziale 45-55 kilo studiujące zaocznie psychologię, pracujące w faszyn-fantaszyn butikach i szukające bogatego męża (żeby nawet ten skromny życiowy wysiłek jak pójście na wykłady raz na dwa tygodnie tudzież siedzenie przez cały dzień na pupie w butiku wyeliminować) albo emo-hipstero-pedałki które robią mniej więcej to samo co panie powyżej minus praca - bo utrzymują ich rodzice. Ponieważ światy emo-hipstero-pedałków, faszyn lasek i ludzi pracujących fizycznie stykają się wyłącznie na fejsie :-) więc żadne nie przekona drugiej strony że ma rację... No chyba, że wysłać emo-pedałka na budowę żeby sobie pozapie**alał 8 godzin jadąc na samych sałatkach :-) PS: A wegetarianie ponoć sa tacy nerwowi (co widać po ich "walce" na argumenty) bo długotrwała dieta roślinna powoduje stałe rozwodnienie kału, co jak wiadomo podrażnia odbyt i jest przyczyną min. hemoroidów, z tego samego powodu nerwowi są też geje - bo hmm... jakby to powiedzieć, specyficzny sposób zaspokajania się powoduje problemy z okolicami odbytu.

lie

2012-08-08, 20:02
Banda pedałów.

krz2

2012-08-08, 20:03
Nie czytałem wszystkiego bo mi się nie chciało ale był tam moment jak ekopedał napisał: "nienawidzę ludzi :) " - mam dla niego propozycję: zabij się :)

sz...........an

2012-08-08, 20:13
bloodwar napisał/a:

Ogólnie jest tak, że wegetarianizm owszem, jest zdrowy, eko i w ogóle, ale człowiek pracujący fizycznie (zwłaszcza górnik, budowlaniec etc) nie jest w stanie dostarczyć sobie takiej ilości energii żeby pracować samymi roślinkami, bo musiałby wpie**alać chyba z 20 posiłków dziennie żeby wyrównać sobie straty energii (co normalnie daje dobre śniadanko, pęto kiełbachy na obiadek i schabowy na kolacje)



Wiesz, że gdiześ dzwoni ale nie wiesz w którym kościele, zdziwiłbyś się jakie wartości energetyczne mają rośliny czy nabiał, tak jak wcześniej pisałem, nie neguje jedzenia mięsa ale stwierdzam fakty

A co ja bym polecał człowiekowi pracującemu?

Jajka lub kaszę (gwarantuję, iż jego zapotrzebowanie energetyczne będzie zaspokojnoe w 100%) i nie trzeba jeść mięsa
kiełbasa = kwasy tłusczowe nasycone znajdujące się w silnie przetworzonym pokarmie oraz nadmiar soli który bardzo szkodzi na nery, mięso to jest pusta energia bez wartości odżywczych (no ugabuga ale trzeba jeść stejki żeby mięsnie mieć) <--- musiałbyś jeść surowe stejki czy schabowego czy tam tatar aby fatkycznie miało to jakiś wpływ na organizm. Przedstawiłem tylko tutaj czym można zastąpić mięso aby nie tracić na energii i uzupełniac braki pierwiastków i minerałów a uwierzcie i jednego i drugiego bardzo brakuje w naszej diecie właśnie przez zbyt małą ilośc warzyw w proporcji do spożywanych produktów mięsnych, więc zanim następnym razem ktoś napisze coś o tym, że człowiek potrzebuje mięsa do pracy fizycznej to niech coś o tym poczyta najpierw.

Ra...........or

2012-08-08, 20:15
Tak ja podchodzę do jedzenia mięsa:





Tuiq

2012-08-08, 20:23
Szczerze, to większość tych "sadoli" jest zwykłymi pozerami, którzy tylko chcą sobie potrollować, a nigdy na harda nie zajrzeli. Mimo wszystko ładnie się patrzy jak ekoludki giną pod gradem wrzut.

=CAMEL=

2012-08-08, 20:25
Przynajmniej byli a tyle mądrzy żeby się nie wtrącać do waszego "monologu"

bolerro

2012-08-08, 20:30
Poza tym debil napisał "włosiennica"(sprawdźcie w Google co to), a chodziło mu pewnie o włośnice...

bloodwar

2012-08-08, 20:31
szer.Lucjan napisał/a:



Wiesz, że gdiześ dzwoni ale nie wiesz w którym kościele, zdziwiłbyś się jakie wartości energetyczne mają rośliny czy nabiał, tak jak wcześniej pisałem, nie neguje jedzenia mięsa ale stwierdzam fakty

A co ja bym polecał człowiekowi pracującemu?

Jajka lub kaszę (gwarantuję, iż jego zapotrzebowanie energetyczne będzie zaspokojnoe w 100%) i nie trzeba jeść mięsa



Szybki kontrargument: znasz choćby jedną osobę aktywną fizycznie (np. sportowiec) który jest wegetarianinem? Pomijając kulturystów, strongmanów, miotaczy kulą bo im nawet kilka kurczaków jest za mało, ale nawet j***ny bananowy skrytożerca Małysz wpie**ala mięcho jak dziki! A poza tym - czym się rózni jedzenie jajek od jedzenia kury- tak czy siak zabijasz zwierze. A po wyrzuceniu z Twojego magicznego jadłospisu jajka nie masz już nic (bo w kogoś, kto będzie wpie**alał dziennie 3 kilo kaszy chyba nie wierzysz) czym mógłbyś nakarmić aktywną fizycznie osobę tak, żeby dała radę pracować 5 dni pod rząd 8 godzin dziennie fizycznie bez omdlenia czy nagłego spadku wagi.

xts

2012-08-08, 20:31
abażur z żyda, gdzie dostanę?

ci...........na

2012-08-08, 20:33
ejj, a ci cali wegetarianie, moga jesc slimaki? przeciez slimaki to ryby...

ZnanyJakoZaganiacz

2012-08-08, 20:33
Tuiq napisał/a:

Szczerze, to większość tych "sadoli" jest zwykłymi pozerami, którzy tylko chcą sobie potrollować, a nigdy na harda nie zajrzeli. Mimo wszystko ładnie się patrzy jak ekoludki giną pod gradem wrzut.



Ci sadole pozerzy (twoim zdaniem) są to ludzie (w tym ja) którzy mają większą aktywność na hardzie niż Ty. Byś się zdziwił kto się kryje pod tymi imionami na tych screenach co wrzuciłem :ok: