18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziadek i Mauser Kar98k

ArmiaKrajowa • 2012-11-26, 16:10
Mauser, czyli cos dla sadoli.

Filmik nie lamie regulaminu wiec nie rozumiem dlaczego zostal usuniety.Nie znalazlem po tagach, jest tu pierwszy raz.Wrzucam ponownie.

angelbike

2012-11-26, 16:13
Nie takie rzeczy w 39 robił

_kwiatek_

2012-11-26, 16:17
ale zabaweczka... wnuczek się pewnie wiatrówką podnieca a dziadek napie**ala z Mausera.
Strzelałbym!!!

pusek89

2012-11-26, 17:31
Sadistic już nie jest tak wolny jak kiedyś. Tak mówię o moderatorach, juz nie raz mi powywalali posty.
Kto czytał "folwark zwierzęcy" ten wie jak władza się tworzy i kształtuje.

Pozdrawiam

mr_9mm

2012-11-26, 17:52
Miałeś tagi typu :szwaby: :ch*je: :k***a: :mauser:, więc czego się spodziewałeś? Powitania chlebem i solą przy akompaniamencie orkiestry zespołu pieśni i tańca śląska?

ZWlERZAK

2012-11-26, 17:59
Kar98k był najlepszą bronią w najstarszym Call of Duty.. :roll:

Moby_Dick

2012-11-26, 18:03
więc i piwko ponownie leci :) za upór i postawienie na swoim tym razem :) za filmik było za pierwszym razem..

Maślanek

2012-11-26, 18:17
Szkoda że jak my będziemy w jego wieku to "klasykami" stanie się Tar-21, Steyr AUG czy AK-47. Chociaż ten ostatni to może przeżyć dzieci naszych dzieci.

Karbit83

2012-11-26, 18:19
Widząc początek filmu (jeszcze bez zbliżenia) myślałem ze będzie do jakichś zwierzaczków napie**alał(kury czy coś...)

ArmiaKrajowa

2012-11-26, 18:25
@mr_9mm tak mialem tagi typu ,, szwaby, k***y, jebac, komune,chwala wielkiej Polsce''.Miales dziadka w wermachcie czy jestes z antify ze cie tak zabolaly ?

le...........ce

2012-11-26, 18:39
@up. No ja pie**ole, do Ciebie nie dociera? :homer: Miałeś ch*jowe tagi to wyj***li Ci temat :roll:

spadekkk

2012-11-26, 18:53
Co do mausera ;-)

~1min

mr_9mm

2012-11-26, 19:15
@A.J.K.S
Do niego to nie dociera, zobacz ile ma lat :lol: i jeszcze ten nick... :idzwch*j: Bana powinien dostać za obrazę AK.
@autor
Tu nie chodzi o to, czy jestem/nie jestem z antify, czy lubie/nie lubie niemców czy zjadłem/nie zjadłem bułke z serem na śniadanie i popiłem herbatą, po prostu nie znasz regulaminu i ch*jowe tagi dajesz niezwiązane z tematem i jak ktoś zwrócił uwage to rzucasz się z takimi marnymi tekstami...
Tutaj chodzi o to, że porządek ma być z tagami, bym mógł znaleźć po tagach temat, który mnie interesuje. Bo dopisujecie jakieś dziwne wyrazy nie związane z tematem do tagów i robi się burdel, nic nie można znaleźć.
Będe chciał poczytać temat o Polsce, wpisze w wyszukiwarke i wyskoczy mi filmik jak jakiś koleś strzela z niemieckiego karabinu...
Co ma wspólnego tag :jebac: :chwała: z niemiecką bronią z IIwś? Wytłumacz mi to, bo ja za chiny nie rozumie tego...
Albo wiesz, lepiej nie, bo się tylko pogrążysz...
Mnie czasem boli i jest przykro, że ludzie potrafią być tak głupi.
p.s.
Piwo dla moderatorów, za to że czuwają i pilnują porządku :-)

Stefan_Sigal

2012-11-26, 19:26
k***a jak se przypomnę że u mnie w kamienicy na strychu leżał sobie taki karabin w całkiem dobrej kondycji i znalazła go największa menda społeczna ze wszystkich sąsiadów to mnie krew zalewa.