18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziadek i Mauser Kar98k

ArmiaKrajowa • 2012-11-26, 16:10
Mauser, czyli cos dla sadoli.

Filmik nie lamie regulaminu wiec nie rozumiem dlaczego zostal usuniety.Nie znalazlem po tagach, jest tu pierwszy raz.Wrzucam ponownie.

JURIJ_77

2012-11-26, 23:03
ArmiaKrajowa napisał/a:

Jurij_77 brawo, piszesz kolejnego posta zeby pospinac dupsko zza monitoru,ciekawe czy w realu tez jestes taki wygadany kozaczku :]



nawet bardziej, niż "zza monitora" :shock: na wykonywaną przeze mnie profesję opuśćmy tutaj zasłonę milczenia - ale możesz być pewny, że już zrobiłem dla tego kraju więcej, niż TY kiedykolwiek zrobisz. A do mnie podobni moi koledzy po fachu przelali więcej krwi dla tego kraju, niż TY kiedykolwiek przelejesz ... niektórych już nigdy nie zobaczę. Skończ więc waść pie**olić, bo rzygać się chce gdy czytam to twoje pie**olenie - ty i tobie podobni jesteście tylko karykaturą Polaka i powodujecie, że tak niewielu ludzi słowo "patriotyzm" kojarzy pozytywnie.

Schütze

2012-11-26, 23:03
ArmiaKrajowa napisał/a:


Widzisz smieciu, nie potrafisz uzasadnic tego co piszesz.
Rownie dobrze moge napisac to samo tobie ,,spojrz na twoje posty i zobacz jakim jestes idiota'' prowokatorze :-D



Widzisz, cytowanie wszystkiego zajelo by mi sporo czasu, a juz zmarnowalem na ciebie wystarczajaco. Nie uzywaj slow ktorych znaczenia nie znasz.

ArmiaKrajowa

2012-11-26, 23:22
JURIJ_77 napisał/a:



nawet bardziej, niż "zza monitora" :shock: na wykonywaną przeze mnie profesję opuśćmy tutaj zasłonę milczenia - ale możesz być pewny, że już zrobiłem dla tego kraju więcej, niż TY kiedykolwiek zrobisz. A do mnie podobni moi koledzy po fachu przelali więcej krwi dla tego kraju, niż TY kiedykolwiek przelejesz ... niektórych już nigdy nie zobaczę. Skończ więc waść pie**olić, bo rzygać się chce gdy czytam to twoje pie**olenie - ty i tobie podobni jesteście tylko karykaturą Polaka i powodujecie, że tak niewielu ludzi słowo "patriotyzm" kojarzy pozytywnie.



Na necie kazdy moze sobie wiele dopisac, tacy wielcy na ktorych sie kreujesz na tym forum, nie spinaja dupy w internecie, z reszta o czym my rozmawiamy.Cytujesz posta ktorego napisalem pol godziny temu - ty notabene juz na niego odpisales w poprzednim poscie, po czym go usunales i odpisales od nowa -20 minut pozniej - kolejny post zeby sie napiac, hehehe jakie dziecko. :mrgreen:

@Schütze ja na ciebie folksdojczu tez zmarnowalem za duzo czasu, tak jak na tego debila wyzej.Jak nie potrafisz argumentowac tego co piszesz to w ogole nie zabieraj glosu bo robisz z siebie blazna wiekszego niz jestes . :roll:

JURIJ_77

2012-11-26, 23:34
ArmiaKrajowa napisał/a:

Na necie kazdy moze sobie wiele dopisac, tacy wielcy na ktorych sie kreujesz na tym forum, nie spinaja dupy w internecie, z reszta o czym my rozmawiamy.Cytujesz posta ktorego napisalem pol godziny temu - ty notabene juz na niego odpisales w poprzednim poscie, po czym go usunales i odpisales od nowa -20 minut pozniej - kolejny post zeby sie napiac, hehehe jakie dziecko.



na nikogo się nie kreowałem na tym forum - zawsze daleki jestem od tego. To ty próbowałeś mnie wykreować waląc z dupy teksty typu:

ArmiaKrajowa napisał/a:

zachowuje sie jak jakis pie**olony gimbus.)



ArmiaKrajowa napisał/a:

jestes pie**olonym prowokatorem i napinaczem



ArmiaKrajowa napisał/a:

rzucac miesem jak jakis ogorek z gimbazjum.



Druga sprawa - niczego nie zmieniałem, niczego nie kasowałem i nie usuwałem. Nie cytowałem też 2x tego samego twojego posta - bo po co powielać takie pie**olenie ograniczonego umysłowo typa. Zamiast srać co ci dupa przyniesie to sprawdź, który i jaki ostatnio twój post zacytowałem - tu nic nie ginie. Swoją drogą - co cię k***a boli z tym gimnazjum? Nie skończyłeś go jeszcze i wyśmiewając je próbujesz wszystkim wmówić, że masz ten okres już za sobą? Pryszcze z ryja ci jeszcze nie zeszły? Może masz trzecie oko na czole i żadna baba cię nie chce? Skąd w tobie tyle nienawiści i żółci? Czasem się zastanawiam - skoro już teraz młodzież zachowuje się w ten sposób, to w jakiej k***a Polsce przyjdzie mi dokonywać ostatnich dni mojego życia :/

ArmiaKrajowa napisał/a:

@Schütze ja na ciebie folksdojczu tez zmarnowalem za duzo czasu, tak jak na tego debila wyzej.Jak nie potrafisz argumentowac tego co piszesz to w ogole nie zabieraj glosu bo robisz z siebie blazna wiekszego niz jestes .



marnowaniem czasu jest czytanie twojego pie**olenia. Idź już spać - jutro szkoła. Zaśpisz, będziesz musiał wcześniej wyjść żeby na autobus się nie spóźnić, nie zrobisz kanapek do szkoły (mama nie zdąży) a autobus odjedzie i pozostaniesz głodny przez cały dzień ...

le...........ce

2012-11-26, 23:48
ArmiaKrajowa napisał/a:

AJKS - domyslam sie ze jestes lewackim scierwem, bo polak na polaka by nie powiedzial,,polaczek'' tak mowia wlasnie lewaki.
Po za tym twoj nick to nazwa lewackiej kapeli : tnij.org/ajks1
czyzby to byl przypadek ?



hahaha.
Po pierwsze nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz błaźnie :homer:
Po drugie, pie**olisz coś o "internetowych napinaczach", a sam spinasz dupsko jakbyś był k***a święty i nie można było Ci zwrócić uwagi :lol:
Tak jak napisałem, Ty jesteś tylko marnym zakompleksionym polaczkiem, który uważa się za patriotę, a gdyby miał okazje wypie**olił by do UK na zmywak, po roku czasu nie przyznając się że jest polaczkiem :lol:

Człowieku odejdź stąd zachowując chociaż resztki szacunku. I zamiast pie**olić w internecie, zacznij działaś w normalnym życiu. (o ile takie znasz). Pewnie teraz, nie odpowiesz na to co napisałem , a jedynie będziesz chciał mi ubliżyć. Proszę, to świadczy o poziomie twojej inteligencji.
Pozdrawiam, lewak :lol:

ravp

2012-11-27, 12:10
@ArmiaKrajowa

Jesteś trollem czy po prostu masz naj***ne we łbie?

Ja rozumiem, żeby komuś konstruktywnie pojechać na forum, ale Ty po prostu k***isz na lewo i prawo. Zachowujesz się jak typowy dresiarz pijący browara pod trzepaczkiem, który przypie**ala się do każdego za byle gówno, a jak jemu ktoś zwróci uwagę, to ten od razu wyzywa go od ch*jów.

Ludzie ci tłumaczą, że źle otagowałeś temat a Ty ich zjeżdżasz z byle powodu.

Za materiał dałbym browara, ale że jesteś zjebem to nie dam ;) .

DarthV

2012-11-27, 12:49
Niech mi ktoś łaskawie wyjaśni co do k***y nędzy oznacza słowo "lewak" bo chyba go nadużywacie jak ciapaty "allah akbar".

le...........ce

2012-11-27, 13:13
ravp, To tylko jakiś ociemniały 'gimbus' k***a jest :D
Nie ma pojęcia o czym mówi, żadnych konkretnych argumentów.

ArmiaKrajowa

2012-11-27, 17:12
@ravp idioto konstruktywnie zwrocilem uwage jednemu oslowi z 77 w nicku, zeby nie spinal dupy bo admin juz wszystko wyjasnil.On mimo tego, musial napisac posta zeby sie ponapinac.Po co pisac dokladnie to samo co zostalo napisane przez admina, dodajac do tego bluzgi ? TO oczywiste ze ktos odwdzieczy sie mu tym samym.Tak samo jak ten idiota AJKS, ktorego nikt nie prosil o zdanie a jednak napisal jeszcze jednego posta tylko po to zeby poublizac przez neta, co za pajac, brak mi slow.

Wlasnie wy zachowujecie sie jak gimbusy, temat z mojej strony byl juz zamkniety, przestalem wam odpisywac a wy dalej napie**alacie i spinacie dupy , rzucajac mieso na prawo i lewo.Gratuluje.

AJKS mimo tego ze nie byl proszony o glos, wrocil tu i napisal posta po to zeby poublizac, naprawde brak mi slow zeby opisac tego pajaca.

Juz na pierwszej stronie z komentarzami odpisalem adminowi ze temat tagow jest zamkniety i to byl blad z mojej strony.Wiec po ch*j po tym jak sprawa jest zamknieta pisac posta tylko po to zeby ublizac ? Trzeba byc umyslowo pie**olnietym zeby spinac dupe na poziomie gimnazjalisty, chociaz pewnie nie jeden gimbus by tak nie trolowal jak wy.

JURIJ_77

2012-11-27, 17:51
ArmiaKrajowa napisał/a:

@ravp idioto konstruktywnie zwrocilem uwage jednemu oslowi z 77 w nicku, zeby nie spinal dupy bo admin juz wszystko wyjasnil.On mimo tego, musial napisac posta zeby sie ponapinac.Po co pisac dokladnie to samo co zostalo napisane przez admina, dodajac do tego bluzgi ? TO oczywiste ze ktos odwdzieczy sie mu tym samym.Tak samo jak ten idiota AJKS, ktorego nikt nie prosil o zdanie a jednak napisal jeszcze jednego posta tylko po to zeby poublizac przez neta, co za pajac, brak mi slow.

Wlasnie wy zachowujecie sie jak gimbusy, temat z mojej strony byl juz zamkniety, przestalem wam odpisywac a wy dalej napie**alacie i spinacie dupy , rzucajac mieso na prawo i lewo.Gratuluje.

AJKS mimo tego ze nie byl proszony o glos, wrocil tu i napisal posta po to zeby poublizac, naprawde brak mi slow zeby opisac tego pajaca.

Juz na pierwszej stronie z komentarzami odpisalem adminowi ze temat tagow jest zamkniety i to byl blad z mojej strony.Wiec po ch*j po tym jak sprawa jest zamknieta pisac posta tylko po to zeby ublizac ? Trzeba byc umyslowo pie**olnietym zeby spinac dupe na poziomie gimnazjalisty, chociaz pewnie nie jeden gimbus by tak nie trolowal jak wy.




wróciłeś ze szkoły, lekcje odrobiłeś i już napinka na nowo ... można było się spodziewać.

ArmiaKrajowa

2012-11-27, 18:04
JURIJ_77 prowokatorze nie wiem czy jestes ulomny czy tylko udajesz.Zwroc uwage na to ze temat z mojej strony byl zamkniety, przestalem sie udzielac w tym temacie, ale na nowo zaczely pojawiac sie posty z bluzgami,wiec nie zostalem bierny, tylko odpisalem na posty wyzej - ktore notabene - po za bluzgami, nic nowego nie wniosly.

Z racji na to , ze nie mamy o czym rozmawiac - z toba, jak i z gentelmenami wyzej - nie opisujcie nawet, bo nie wnosicie nic do tematu, a w kazdym waszym poscie sa bluzgi, potem placzecie ze odpisuje wam tym samym.Zarzucacie mi brak argumentow a sami w kazdym kolejnym poscie spinacie dupska i bluzgacie, hipokryci.Life is fucking brutal :roll:

BEZ ODBIORU, ustapie glupszym - nie mam zamiaru karmic trolli, mozecie leczyc kompleksy piszac kolejne napinkowe posty, splywa to po mnie.Pozdrawiam.

JURIJ_77

2012-11-27, 19:35
ArmiaKrajowa napisał/a:

Zwroc uwage na to ze temat z mojej strony byl zamkniety



ArmiaKrajowa napisał/a:

@ravp idioto konstruktywnie zwrocilem uwage jednemu oslowi z 77 w nicku, zeby nie spinal dupy bo admin juz wszystko wyjasnil



zamknięty powiadasz ... trololololo