18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziadek i Mauser Kar98k

ArmiaKrajowa • 2012-11-26, 16:10
Mauser, czyli cos dla sadoli.

Filmik nie lamie regulaminu wiec nie rozumiem dlaczego zostal usuniety.Nie znalazlem po tagach, jest tu pierwszy raz.Wrzucam ponownie.

Pener

2012-11-26, 19:30
były ch*jowe tagi i jakieś popie**olone gwiazdki w słowach :-x

Bajdus1962

2012-11-26, 19:35
Za bronie i wyposażenie z II wojny światowej piwo w ciemno.

Shatter

2012-11-26, 19:39
Ja jebe już cebulaki "narodowe" się rzucają w komentarzach...

ArmiaKrajowa

2012-11-26, 19:41
Do admina : Tagi sie wam niepodobaly , spoko.Ale widze ze komuna trwa w najlepsze, byl tu zartobliwy komentarz jakiegos uzytkownika ktory napisal ,,tagi jebac niemcow, kojarza sie niektorym z mauserem wiec pasowaly do tematu'' , z tego co widze komentarz polecial .

a ty mr_9mm zebys sie nie zesral przypadkiem, nie produkuj sie tyle, i nie odpisuj mi nawet bo nie chce mi sie czytac twoich wypocin.


op...........ve

2012-11-26, 19:41
hickok45 a nie dziadek 8-)

Kolka3200

2012-11-26, 19:41
Dziadek ale cela ma

FourthIllusion

2012-11-26, 19:45
Ullubiona bron z coda2 wymiata niezle :)

Pener

2012-11-26, 19:46
ArmiaKrajowa, mógł nie srać **** w brzydkich słowach.
4.5. Serwis Sadistic.pl nie uznaje cenzury

JURIJ_77

2012-11-26, 19:47
ArmiaKrajowa napisał/a:

Tagi sie wam niepodobaly , spoko.Ale widze ze komuna trwa w najlepsze, byl tu zartobliwy komentarz jakiegos uzytkownika ktory napisal ,,tagi jebac niemcow, kojarza sie niektorym z mauserem wiec pasowaly do tematu'' , z tego co widze komentarz polecial .



poleciał chyba od podobnego Tobie - nie rozumiesz k***a, że właściwe tagi są po to, by ktoś się nie wpie**olił z filmem który już jest? Żeby uniknąć takich sytuacji filmy powinno się tagować w miarę precyzyjnie - nie wiem jak Ty, ale ja szukając na salolu filmu jak amerykański dziadek strzela z Mausera nie szukałbym tagów "Niemcy to ch*je" czy "j***ć Niemców" ... i wydaje mi się, że 99,9% użytkowników też nie, bo co to ma do smalca? DEAL WITH IT k***a. Albo ciesz się, że jesteś tak wyjątkowy bo tak ograniczonych jest niewielu.

Co do samego filmu - ma dziadek cela - ale nie ma czemu się dziwić, tam tym się bawią duzi chłopcy. To u nas państwo chce narzucać wybór "zabawek" ... chłop strzela z broni wyprodukowanej w 1943r i używa amunicji wyprodukowanej w tym samym roku (stwierdza to w 9:35) - niemiaszki to jednak mają niezłą rękę do inżynierii ...

ArmiaKrajowa

2012-11-26, 20:05
JURIJ_77 po ch*j sie produkujesz na temat tagow skoro admin juz napisal to co mialo byc napisane ? To pytanie retoryczne - wiec nawet nie odpisuj. I nie spinaj tak dupska bo ci w koncu peknie kozaczku.


Jesli sie spodobal filmik to tutaj macie czesc 2 :
tnij.org/mauser22 (wrzucam w taki sposob bo trwa ponad 20 minut, i nie da sie go wrzucic na sadola)

JURIJ_77

2012-11-26, 20:12
ArmiaKrajowa napisał/a:

JURIJ_77 po ch*j sie produkujesz na temat tagow skoro admin juz napisal to co mialo byc napisane ? To pytanie retoryczne - wiec nawet nie odpisuj. I nie spinaj tak dupska bo ci w koncu peknie kozaczku.



Skoro już mnie obraziłeś to ... nie mogę nie odpisywać. Najwyraźniej masz jakieś problemy emocjonalne ze sobą - poszukaj pomocy specjalisty zamiast obrażać wszystkich wokół tylko dlatego, że zwracają Ci uwagę na właściwe umieszczanie filmów. Baj de łej - Twoje dupsko pewnie już pękło od nadmiaru narodowo-spinających się w nim ku*asów. A idź pan w ch*j ...


EDIT:

aha zapomniałem - Tobie podobni skrajni narodowcy często nazywają odmienne od nich myślenie "lewakowaniem" ... nie - nie jestem lewakiem. Ba, nawet mi bliżej do "prawej" strony mimo, że zawsze próbuję umieszczać swoją osobę poza tym całym politycznym gównem. A Ty, drogi kolego, przejdź się na jakiś marsz ONRu, może NOPu czy coś podobnego, zaraz święta - okazja będzie.

je...........ę

2012-11-26, 20:21
@Jestę Murzynę

Witaj Jestę Murzynę, ja Jestę żydę :)

ArmiaKrajowa

2012-11-26, 20:22
JURIJ_77 ja cie obrazilem ? W ktorym momencie? jaki ty jestes wrazliwy...
Piszesz ze obrazam WSZYSTKICH WOKOL kim sa ci wszyscy ? Bo jakos nie przypominam sobie zebym kogos tu obrazal.

Admin wyjasnil wszystko a ty wyskoczyles jak gumka z majtek i spinasz dupsko zeby zablysnac.Znajdz sobie laske, zacznij r*chac bo walac konia nie wyladujesz tak cisnienia jak na dziewczynie.

Jak juz masz odpisywac to postaraj sie argumentowac to co piszesz a nie rzucac miesem jak jakis ogorek z gimbazjum.

krysteq

2012-11-26, 20:30
Nie wiem czy ktoś patrzył na datę produkcji tego Mausa. To 1943 czyli końcówka wojny. Stan jak na polskie warunki glebowe magazyn. Wiem coś o tym.... Tylko trochę dziwi mnie to że obecne pestki słabo biją. Te wojenne podczas strzału obijają ramię a karabin kopie jak koń... Widocznie inny materiał. Pozdro dla tych co wiedzą o co biega.

PS: Chciałbym mieć takiego dziadka.

ParabolaZła

2012-11-26, 20:32
hickok45, a nie jakiś tam dziadek - zainteresowanym polecam kanał na YouTube.