18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziadek i Mauser Kar98k

ArmiaKrajowa • 2012-11-26, 16:10
Mauser, czyli cos dla sadoli.

Filmik nie lamie regulaminu wiec nie rozumiem dlaczego zostal usuniety.Nie znalazlem po tagach, jest tu pierwszy raz.Wrzucam ponownie.

JURIJ_77

2012-11-26, 20:46
ArmiaKrajowa napisał/a:

Jak juz masz odpisywac to postaraj sie argumentowac to co piszesz a nie rzucac miesem jak jakis ogorek z gimbazjum.



ArmiaKrajowa napisał/a:

I nie spinaj tak dupska bo ci w koncu peknie kozaczku.



czy Ty naprawdę jesteś jakiś ... ograniczony? TO wg mnie jest komentarzem obraźliwym skierowanym w moim kierunku.

ArmiaKrajowa napisał/a:

@mr_9mm tak mialem tagi typu ,, szwaby, k***y, jebac, komune,chwala wielkiej Polsce''.Miales dziadka w wermachcie czy jestes z antify ze cie tak zabolaly ?



TO obraża użytkownika mr_9mm - a może on sam jest członkiem Młodzieży Wszechpolskiej, a jego dziadek jest wyborcą Ligi Polskich Rodzin? Obraził byś go wtedy ...

ArmiaKrajowa napisał/a:

Znajdz sobie laske, zacznij r*chac bo walac konia nie wyladujesz tak cisnienia jak na dziewczynie.



moja żona (od 8lat) i dwójka dzieci nawet nie chciałyby tego komentować ...

Cytat:

Jak juz masz odpisywac to postaraj sie argumentowac to co piszesz a nie rzucac miesem jak jakis ogorek z gimbazjum.



oho masz rację - a o to, czy jestem "ogórkiem z gimnazjum" muszę się zapytać kolegów na Kompanii. Swoją drogą - postaraj się, proszę, zachować nasz piękny, polski język w stanie takim, jakim chciałbyś go przekazać swoim dzieciom - używaj polskich znaków i zwracaj uwagę na interpunkcję bo naprawdę czyta się to ciężko jak zeszyt gimnazjalisty ...


krysteq napisał/a:

Nie wiem czy ktoś patrzył na datę produkcji tego Mausa. To 1943 czyli końcówka wojny. Stan jak na polskie warunki glebowe magazyn. Wiem coś o tym.... Tylko trochę dziwi mnie to że obecne pestki słabo biją. Te wojenne podczas strzału obijają ramię a karabin kopie jak koń... Widocznie inny materiał. Pozdro dla tych co wiedzą o co biega.



amunicja, podobnie tak ten karabin (nie jak w tagach strzelba ... ) jest także z 1943 roku - mówi to podczas ładowania w 9:35. Amunicja niemiecka 7,92×57 mm Mauser biła troszeczkę mocniej niż analogiczna 7,62×54 mm R radziecka (np. w Mosinach). Dlatego też wielu niemieckich strzelców wyborowych w tamtych czasach używało zdobycznych karabinów radzieckich, bo przy podobnych parametrach na odległościach 300-600m (na takich odległościach wtedy działał strzelec wyborowy), Mosin był bardziej "przyjaznym" dla strzelca i nie powodował utraty celu w przyrządach optycznych przy strzale. Dodatkowo (aż do 1943r) radzieckie celowniki optyczne były wyższej jakości od niemieckich, których poza tym było jak na lekarstwo.

(Zaczerpnięte z wspomnień niemieckiego "snajpera" - Seppa Allenbergera)

ArmiaKrajowa

2012-11-26, 21:27
Tutaj kolejny wariat, i jego arsenal karabinow 8-)



JURIJ_77 Hahaha ale z ciebie cep.Odejdz od komputera, za bardzo zyjesz internetem.Nawet nie chce mi sie czytac twoich wypocin.Z ciekawosci wbilem na twoj profil i zobaczylem ze jestes j***nym napinaczem, kazdy twoj post to klotnia z innym uzytkownikiem.
A Jesli dla ciebie slowo,,kozaczek' to obelga to ja nie mam pytan :lol: Nie obrazilem cie tylko stwierdzilem fakty, jestes pie**olonym prowokatorem i napinaczem.I nawet mi nie odpisuj kolezko bo mam wyj***ne na twoje wypociny.

Sleipnir

2012-11-26, 21:37
Wlaśnie widać jak masz wyj***ne, to kolejny twój post w tym temacie, w którym obiecujesz, że już zamkniesz japę, za każdym razem jednak odpisujesz.

JURIJ_77

2012-11-26, 21:39
ArmiaKrajowa napisał/a:

JURIJ_77 Hahaha ale z ciebie cep.Odejdz od komputera, za bardzo zyjesz internetem.Nawet nie chce mi sie czytac twoich wypocin.Z ciekawosci wbilem na twoj profil i zobaczylem ze jestes j***nym napinaczem, kazdy twoj post to klotnia z innym uzytkownikiem.
A Jesli dla ciebie slowo,,kozaczek' to obelga to ja nie mam pytan Nie obrazilem cie tylko stwierdzilem fakty, jestes pie**olonym prowokatorem i napinaczem.I nawet mi nie odpisuj kolezko bo mam wyj***ne na twoje wypociny.



odpisuję ... bo, jak stwierdziłeś, jestem napinaczem - a poza tym lubię wk***iać takich jak ty ;] Dzięki temu nie zaśniesz w nocy a rano zapomnisz spakować do tornistra pracy domowej z Przyrody hehehe

i tradycyjne :idzwch*j: dla ciebie

Schütze

2012-11-26, 21:50
Juz chcialem Ci dac piwo za 98k ale k***a nie dam za wczesniejsze tagi, umyslowa amebo.

ArmiaKrajowa

2012-11-26, 22:23
JURIJ_77 Zona ci dupska nie nastawia ze nie masz nic innego do roboty gamoniu ? :lol:
Jesli 77 to twoj rocznik to wspolczuje ci, dorosly facet a zachowuje sie jak jakis pie**olony gimbus.Skoro tak lubisz spinac dupsko to szczekaj dalej, daj glos kundlu w takim razie,to rozkaz :roll:

@Schütze wsadz sobie w p*zde to piwo, od szwaba i tak bym nie wzial :)

mp_toujane

2012-11-26, 22:30
zajebisty karabin..

grało się w coda 1 i 2 eh

Schütze

2012-11-26, 22:41
ArmiaKrajowa napisał/a:


@Schütze wsadz sobie w p*zde to piwo, od szwaba i tak bym nie wzial :)



Ta ? W takim razie na ch*j zachwycasz sie niemieckim karabinem hipokryto ?

le...........ce

2012-11-26, 22:44
ArmiaKrajowa, Tacy jak Ty użytkownicy powinni dostawać bana za swoją umysłową impotencję :facepalm: gdyż
JURIJ_77, ma w 100% rację, ale Ty jesteś tylko zakompleksionym Polaczkiem, a nie patriotą :roll:

JURIJ_77

2012-11-26, 22:45
ArmiaKrajowa napisał/a:

JURIJ_77 Zona ci dupska nie nastawia ze nie masz nic innego do roboty gamoniu ?
Jesli 77 to twoj rocznik to wspolczuje ci, dorosly facet a zachowuje sie jak jakis pie**olony gimbus.Skoro tak lubisz spinac dupsko to szczekaj dalej, daj glos kundlu w takim razie,to rozkaz

@Schütze wsadz sobie w p*zde to piwo, od szwaba i tak bym nie wzial



bla bla bla ... dobry Boże, ty faktycznie jesteś niedorozwinięty.

ArmiaKrajowa

2012-11-26, 22:45
Schütze napisał/a:

Ta ? W takim razie na ch*j zachwycasz sie niemieckim karabinem hipokryto ?


Po to zeby glupi mial zagadke :mrgreen:
Jurij_77 brawo, piszesz kolejnego posta zeby pospinac dupsko zza monitoru,ciekawe czy w realu tez jestes taki wygadany kozaczku :]

AJKS - domyslam sie ze jestes lewackim scierwem, bo polak na polaka by nie powiedzial,,polaczek'' tak mowia wlasnie lewaki.
Po za tym twoj nick to nazwa lewackiej kapeli : tnij.org/ajks1
czyzby to byl przypadek ?

Schütze

2012-11-26, 22:52
ArmiaKrajowa napisał/a:


AJKS - domyslam sie ze jestes lewackim scierwem, bo polak na polaka by nie powiedzial,,polaczek'' tak mowia wlasnie lewaki.
Po za tym twoj nick to nazwa lewackiej kapeli : tnij.org/ajks1
czyzby to byl przypadek ?



AJKS Dobrze powiedzial, nazywajac ciebie polakiem automatycznie obraza sie wszystkich polakow, a ty zaliczasz sie do "Polactwa"
zakompleksiony szczylu.

ArmiaKrajowa

2012-11-26, 22:54
Cytat:

AJKS Dobrze powiedzial, nazywajac ciebie polakiem automatycznie obraza sie wszystkich polakow, a ty zaliczasz sie do "Polactwa"
zakompleksiony szczylu.


Hahaha zakompleksiony bo.. ? Uzasadnij to co piszesz blaznie, bo jak narazie to sie osmieszasz twoimi marnymi prowokacyjnymi postami idioto.Dawno nie mialem takiej beki z internetowych napinaczy. :lol:
Tak swoja droga ty durniu, po co sie wypowiadasz za ajks ? koleczko wzajemnej adoracji buehehe

Schütze

2012-11-26, 22:57
ArmiaKrajowa napisał/a:


Hahaha zakompleksiony bo.. ? Uzasadnij to co piszesz blaznie, bo jak narazie to sie osmieszasz twoimi marnymi prowokacyjnymi postami idioto.Dawno nie mialem takiej beki z internetowych napinaczy. :lol:
Tak swoja droga ty durniu, po co sie wypowiadasz za ajks ? koleczko wzajemnej adoracji buehehe



Uzasadnic ? Spojrz na swoje posty kretynie.

ArmiaKrajowa

2012-11-26, 22:59
Schütze napisał/a:



Uzasadnic ? Spojrz na swoje posty kretynie.


Widzisz smieciu, nie potrafisz uzasadnic tego co piszesz.
Rownie dobrze moge napisac to samo tobie ,,spojrz na twoje posty i zobacz jakim jestes idiota'' prowokatorze :-D