18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Drugi czteropak za 1 grosz

Nidils • 2011-01-12, 02:14
Kupując od czwartku czteropak Tatry w Realu w całej Polsce, masz możliwość kupna drugiego w cenie 1 grosza. Tak więc obywatele w czwartek do Reala :D Wiem, że może nie najlepsze piwo, ale piwo to piwo.



Zdjęcie z gazetki Reala.

Pluto

2011-01-13, 16:31
24 tatry zakupione, będzie na weekend :D A co do piwa to najlepszy na świecie jest książ !! Dobry i tani.

wonski

2011-01-13, 20:07
Vacław ! wyjscie awaryjne "D

~Conscribo

2011-01-13, 21:51
taka dyskusja w temacie na temat piwa... a przeca połowie z dyskutantów by tego nie sprzedali

.:...........:.

2011-01-14, 11:21
Kozogłowy, da się, kliknij to


Turek.

2011-01-17, 23:11
@thcm Bardzo dobry wykład, tylko pominąłeś fakt, że tatra to ch*jowe piwo... Jako że mieszkam za granicą (konkretnie w Irlandii) czyli lepiej trafic nie moglem, miałem okazje sprobowac troche innych trunkow i juz wiecej na te sikacze ochoty nie mam, chyba ze nie ma ultimatum.

Yellowhammer

2011-01-21, 19:16
Sie k***a fachowcy znaleźli. Nie jestem jakimś tam małolatem co żłopie wszystko byle taniej. Ale wk***iają mnie tacy co to myślą że jak zarobią trochę grosza to już są k***a elyta i mają +50 do gustu. Pracuję, dobrze zarabiam, stać mnie pójść do knajpy i się naj***ć jackiem danielsem czy guinessem. Tylko że ja lubię czarnego specjala i ch*j komu do tego.Piję to co lubię a nie żeby wyglądało i żeby laski szczały jak zamaszystym ruchem portfela płacę za jakiegoś pedalskiego desperadosa czy inne peroni.

Arni.

2011-01-21, 19:55
Perła imho konkurencji w popularnych piwach dostępnych w normalnych sklepach raczej nie ma