18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Drugi czteropak za 1 grosz

Nidils • 2011-01-12, 02:14
Kupując od czwartku czteropak Tatry w Realu w całej Polsce, masz możliwość kupna drugiego w cenie 1 grosza. Tak więc obywatele w czwartek do Reala :D Wiem, że może nie najlepsze piwo, ale piwo to piwo.



Zdjęcie z gazetki Reala.

butthead

2011-01-12, 11:14
kiedy na prawdę tatra to dobre piwo !

filipsworks

2011-01-12, 11:16
Cthulhu napisał/a:

Obrazek
Ciechan to jest piwo.. a Tatra to wyrób piwopodobny



albo jak ktoś lubi ciemne



to są piwa i faktem jest
przejebka napisał/a:

Ciężko teraz o dobre piwo,niestety takowe kosztuje od 4 zł



Po prostu większość ludzi niestety nie wie jak powinno smakować piwo...

Z piwami jest jak z muzyką - popularne są jak koński mocz :/

Ktoś wcześniej napisał o zielonobutelkowcach (Heinekenach i innej wodzie) -> spróbujcie może chociaż raz napić się normalnego piwa to zobaczycie, że takie Heinekeno-carlsbergi to po prostu woda. Albo nie potrafią ważyć piwa, albo ważą 1 litr i chrzczą 10cioma wody :/

Neiwiem

2011-01-12, 11:17
Perła Chmielowa to nasza królowa!

AngryCow

2011-01-12, 11:28
Co wychodzi jakiś menel z osiedlowego, to albo z tatra, albo wojakiem :)

morgan89

2011-01-12, 11:42
dobra promocja, aczkolwiek Tatra ma smak podobny do wyżętej szmaty. Lepsze Śląskie Mocne/Miodowe

dobo89

2011-01-12, 11:59
@AngryCow nie zapominaj o słynnym biedraśkowym VOLCIE ;)

a co do piwa to TYSKIE I ch*j!

solarhh

2011-01-12, 12:02
co wy chcecie od Wojaka ?? Zajebisty stosunek ceny do jakości ;]

Aspyre

2011-01-12, 12:04
Goolman też jest "zielonobutelkowy" a kosztuje 2 zł

dupaCyckDupa

2011-01-12, 12:04
Cthulhu napisał/a:

Obrazek
Ciechan to jest piwo.. a Tatra to wyrób piwopodobny



hehe dokładnie to samo mi przyszło do głowy zanim otworzyłem komentarze.
wszystkie piwa z koncernów to szczyny. w dupie mają jakośc , liczy sie reklama i promocja i ch*j




ciechan zajebisty ale ciężko dostac
mocny imo ciut lepszy . i ta cena :)

trauma

2011-01-12, 12:04
Te wszystkie popularne piwa to jeden pies. Najlepsze są ciemne. Moje ulubione to Grand Porter. Polecam próbować jakieś mniej znane piwa. Zapłacicie może więcej, ale będzie to 10x lepsze od sikaczy w stylu Heinekena.

kruger08

2011-01-12, 12:05
k***a znawcy piwa się odezwali. ktoś lubi heinekena to sobie pije, ktoś lubi piwo z biedronki za 24grosze tez pije, czym wy się tak napinacie dzieci?

smagal

2011-01-12, 12:07
jesli chcecie wiedziec jak powinno smakowac piwo - idzcie do najblizszego Bierhalle. oni wiedzą jak wazyc piwo i robią to na waszych oczach - taki pub/browar dla niekumatych - zresztą macie google. kufel 0,4l kosztuje 8zł ale sie oplaca, raz na jakis czas mozna sie machnąć. wtedy bedziecie wiedzieli jak powinno smakowac piwo - a piw macie w Bierhalle to wyboru kilka rodzajow, ciemne, jasne (i to tez w roznych rodzajach) oraz pszeniczne - okocim pszeniczny sie chowa.

tolklu

2011-01-12, 12:09
Spróbujcie szmiry tego, a zapłaczecie nad swoim marnym losem sikopijców

(piwo z ostatniego państwowego browaru w Polsce)

A z promocji i tak skorzystam bo tatra jest tania, da się nią napie**olić i jest tania i da się nią napie**olić!

kuber89

2011-01-12, 12:13
up
potwierdzam piwo w bierhalle jest naprawde dobre i bez syfu pracowalem kiedys tam i troche poprobowalem piwka :)

marna

2011-01-12, 12:14
tolklu, potwierdzam smaczność Noteckiego ;)
ale profilaktycznie proponuję zamknąć temat, no bo info i tak poszło w świat, a już się zaczyna "które piwo lepsze" i wyścigi na to co gimnazjada i nie tylko pije :roll:
a mało to takich tematów?

http://www.sadistic.pl/co-sadysci-pija-vt13731.htm <- tu się poudzielajcie żeby tego tematu nie zaśmiecać.