18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Drugi czteropak za 1 grosz

Nidils • 2011-01-12, 02:14
Kupując od czwartku czteropak Tatry w Realu w całej Polsce, masz możliwość kupna drugiego w cenie 1 grosza. Tak więc obywatele w czwartek do Reala :D Wiem, że może nie najlepsze piwo, ale piwo to piwo.



Zdjęcie z gazetki Reala.

Prokurator

2011-01-12, 16:18
Najlepsze piwo to piwo za darmo

ke...........85

2011-01-12, 16:29
tolklu napisał/a:

Spróbujcie szmiry tego, a zapłaczecie nad swoim marnym losem sikopijców
Obrazek
(piwo z ostatniego państwowego browaru w Polsce)

A z promocji i tak skorzystam bo tatra jest tania, da się nią napie**olić i jest tania i da się nią napie**olić!




Te piwo musi mega ch*jowe, skoro nawet w szklance poziomu nie trzyma.


BDW. Łomża is maj lajf!!

lordfly

2011-01-12, 16:50
kulczas44 napisał/a:

A propo wcześniejszej wypowiedzi TU ZDJĘCIE !



Nasępnym razem nie rób zdjęcia z fleshem na papierze, który odbija światło. Bo ch*ja widać. Za 8 zeta można się naj***ć i to konkretnie więc Szturm Obowiązkowy :D

Nameless

2011-01-12, 16:54
Ja lubię pszeniczne, ale nie wiem czy się mogę wychylać przed tak zacnymi znawcami piwa jak wy.

Tisha

2011-01-12, 16:59
I już wiadomo co przez nastepny tydzień będzie dostępne na akademikach...

mydelkoofa

2011-01-12, 17:01
Trochę dziecinnie wygląda ta kłótnia jakie piwo jest lepsze.
Piwo to piwo, Każde sie różni. I produkuje się rózne piwa po to by każdy pił takie jakie lubi i już, a nie po to zeby się kłócic które lepsze bo to kwestia subiektywna.

BDrummer

2011-01-12, 17:12
dobry jest Kasztelan ale Heńka też lubie.. pozdro i nie ma co się kłócić o to kto się czym lubi napie**olić :)

ja...........ko

2011-01-12, 17:30
Polecam piwka miodowe browarów Fortuna i Ciechan. Niebo w gębie.

Pajoresko

2011-01-12, 17:42
Piast Wrocławski! nie ma sobie równych :D
zaraz za nim pasuje się Harnaś o/

Adam1394

2011-01-12, 18:25
tolklu napisał/a:

Spróbujcie szmiry tego, a zapłaczecie nad swoim marnym losem sikopijców



Noteckie rządzi i czochra !

WyjebanyWRap

2011-01-12, 18:38
Nie wiem czemu się dopie**alacie do Heinekena... -_-

Dla mnie to drugie piwo które pije zaraz po Okocim Pils (Gdy nie ma Okocim, po prostu biorę Heńka) - Są to jak dla mnie najlepsze dwa piwa, piłem Amstela, Desperados'a i Ginger'sa i to są jak dla mnie 3 najgorsze piwa, choć Desperados jeszcze jako tako uszedł w moim przełyku... (Bez skojarzeń i hejtów) :-)

~Vuko

2011-01-12, 19:19
Cytat:

Nie wiem czemu się dopie**alacie do Heinekena... -_-


Bo to są szczyny a nie piwo? :roll: w ogóle szczajneken zawiera choć trochę słodu i chmielu?
Heineken jest dobry dla tych, którzy trzymają się piw rozlewanych na całą Polskę. Napij się tych lokalnych, a dopiero wtedy zrozumiesz dlaczego Heineken to szczyny.

Okocim był dobry (zajebisty - w butelce, odpowiednio schłodzonej) ale tylko i wyłącznie Palone. Poezja smaku.

Krzemien

2011-01-12, 19:24
Od siebie dodam, że piwa stale się zmieniają. Kiedyś np Ciechan bardzo mi smakował ale kilka razy kupiłem i miał jakiś dziwny posmaczek przez co się zraziłem na jakiś czas. Ogólnie najczęściej biorę piwa ze sklepów typu "alkohole regionalne" i wybieram takie, którym na daną chwilę ufam - Rześkie, Krzepkie, Miodne. Czasami jakiś browar mnie zaskakuje, np Dębowe Mocne, którego nigdy nie lubiłem a ostatnio popijam z przyjemnością. Podejrzewam, że za jakis czas znowu zacznie się psuć więc wolę się nie przywiązywać.

gryguak

2011-01-12, 19:35
@Up - z kormorana preferuję świeże :) wolę ciut mocniejsze w smaku piwa, aczkolwiek rześkie jest niemal ideałem na gorące letnie dni :)