18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Drugi czteropak za 1 grosz

Nidils • 2011-01-12, 02:14
Kupując od czwartku czteropak Tatry w Realu w całej Polsce, masz możliwość kupna drugiego w cenie 1 grosza. Tak więc obywatele w czwartek do Reala :D Wiem, że może nie najlepsze piwo, ale piwo to piwo.



Zdjęcie z gazetki Reala.

wa...........ax

2011-01-12, 19:38
wg. mnie najlepsze ' Noteckie ' ( zarówno jasne, jak i ciemne ) z niedawno sprywatyzowanego Browaru Czarnków i Lubuskie z Browaru Witnica.

Co prawda drogie piwa, ale ich smak jest niepowtarzalny.
Dobre też są piwa z browaru chyba ' Jagiełło ' z Chełma :P

czirimbolo

2011-01-12, 20:12
blochno napisał/a:

ch*j Ci do tego co ja pije, szukasz laski, to idź do mamy pod kordełkę, może da dotknąć cyca.


krotko mowiac:ch*jowa sadystka z ch*jowymi tekstami pewnie z cujowa facjata...pewnie tato wali ja w psite jak stary marika w dupe i dlatego sie wyrzywa na forum zeby jej ulzylo ..do gazu z nia

l_witek

2011-01-12, 20:17
Generalnie produkt Piwopodobny marki TATRA jest ulubionym napojem Gimbusów i grupy społecznej zwanej Żulami. :lol:

heheh tez coś napisałem żeby nie być gorszym.

A piwo jest dla dziewczyn i ciot.
Po co pic to gówno jak nie kopie no chyba ze 10...
A jak człowiek się chce naj***ć to pije wódę

D3vil3

2011-01-12, 21:14
morgan89 napisał/a:

dobra promocja, aczkolwiek Tatra ma smak podobny do wyżętej szmaty. Lepsze Śląskie Mocne/Miodowe



Rozumiem, że smakowałeś Tatrę i wyrżniętą szmatę, że wyrażasz takie, a nie inne zdanie ;)

~Vuko

2011-01-12, 21:17
l_witek napisał/a:

Generalnie produkt Piwopodobny marki TATRA jest ulubionym napojem Gimbusów i grupy społecznej zwanej Żulami.


Wnioski stąd, że Twój stary ma w garażu kratę tatry?

l_witek napisał/a:

A piwo jest dla dziewczyn i ciot.
Po co pic to gówno jak nie kopie no chyba ze 10...
A jak człowiek się chce naj***ć to pije wódę


Ogarnij to, że nie każdy chce się naj***ć pijąc piwo, tak jak Ty. Dla Ciebie jedynym celem degustacji jest naj***nie się i pokazanie się z jeszcze głupszej strony.

l_witek napisał/a:

heheh tez coś napisałem żeby nie być gorszym.


Gorszym nie, ale głupszym...

Nidils

2011-01-12, 21:23
Dobra, ale ch*j kogo obchodzi co Wy pijecie i jakie są dobre. Dałem info, cieszcie się i zapie**alać jutro do sklepu jak chcecie.

chetek

2011-01-12, 22:04
Koźlak z Ambera i Komes porter z browaru Fortuna jeśli chodzi o ciemne - bezkonkurencyjne, chodź zupełnie inne od siebie.

Lu7yn

2011-01-12, 22:51
Perła Chmielowa i ch*j.

la-passion

2011-01-13, 00:29
A ja pie**ole wasze burżuazyjne piwa za ch*j wie ile wole Żubra i ch*j!

drzewko_banzai

2011-01-13, 03:05
a ja może i jestem dziwny, ale dla mnie piwo może nie istnieć obejdę się bez niego, bez wódy też. I jeśli już faktycznie miałbym pić, to coś dobrego w małych ilościach w celach czysto degustacyjnych.

blochno

2011-01-13, 03:46
krotko mowiac:ch*jowa sadystka z ch*jowymi tekstami pewnie z cujowa facjata...pewnie tato wali ja w psite jak stary marika w dupe i dlatego sie wyrzywa na forum zeby jej ulzylo ..do gazu z nia


Takich jak Ty moja macica połyka na starcie, chłoptasiu z serkiem do okoła wacka... :-/

[ Komentarz dodany przez: tip.top: 2011-01-13, 11:25 ]
naucz się cytować :hitler:

Cryan

2011-01-13, 09:58
blochno napisał/a:


Takich jak Ty moja macica połyka na starcie, chłoptasiu z serkiem do okoła wacka... :-/



Ja pie**olę, kobieto, masz konto na sadisticu, i nie wiesz, że jako baba powinnaś siedzieć w kuchni? Co z Tobą nie tak?

Pierwszy błąd - Twoja wypowiedź na temat piwa, która pomijając już fakt, że zaczęła tę durną bablaninę tutaj, to jest nie na miejscu! BABA NIE POWINNA WYPOWIADAĆ SIĘ O ALKOHOLU!
Chyba, że ją ktoś zapyta czy się napije.
Ocenę smaku alkoholu zostaw samcom.

Idź lepiej coś ugotuj, nie obchodzi nas czy łykasz jakiś typów macicą, czy też czy sprawdzasz czy mają serek dookoła (a nie do okoła, chyba, że chodzi Ci o średniowieczną osadę, to to się pisze do okołu) wacka

Yokuji

2011-01-13, 12:11


Promocja działa. Tylko trzeba się nachodzić, gdyż na jedno podejście do kasy tylko jeden czteropak, więc radzę zaopatrzyć się w samochód, lub kogoś, kto popilnuje piwka.
Tak btw, to uważać na Costę z promocji, Costa Ice Tea chyba się do tego nie zalicza.

marna

2011-01-13, 12:43
Yokuji, teraz słoik w dupę, a piwa łyżeczką będziesz wyjadał? :P

korks

2011-01-13, 15:45
solarhh napisał/a:

co wy chcecie od Wojaka ?? Zajebisty stosunek ceny do jakości ;]



dokładnie powiem wam jeszcze lepiej zilony wojak nie jest z rodziny butelkowców zielonych ;p
napijcie sie bardzo godne piwo do picie ;p
nastepne takie piwo to ksiaz ;p smakuje jak tyski ;p tyle ze ma troszke ubosze opakowanie ;p d;
a tatry osobiscie nie lubie ale ma prawsziwy smak piwa ... tyle ze zabardzo wyrazisty zalezy od gustu ... a o gustach sie nie dyzskutuje !! :P