18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dom starców

Pener • 2012-01-20, 02:44
wesołe jest życie staruszka?

Zembowy Wruzek

2012-01-20, 03:46
Gdzie to jest? zorganizujmy sie i jedzmy tam nakrecic material filmowy na harda :>

nie, nie ze staruszkami, z pielegniarzami w roli glownej.

Swoja droga.. h*jowa jest starosc, nie wiadomo co moze odjebac rodzinie ze umiesci tam takiego staruszka.
Nie wk***ialo by was to? Tu nie liczylo by sie jakim byles hojrakiem za zycia i ile zebow powybijales, po prostu jestes stary - ale chcialbys takiemu h*jowi dojebac i nie masz jak.

A zreszta.. w tym wieku to szybko by sie zapomnialo ze to mialo miejsce.

~Velture

2012-01-20, 05:00
Te pielęgniarki powinno się napie**alać aż zaczną błagać o litość a wtedy jak już beda błagały napie**alać jeszcze 2 razy mocniej aż będą przepraszały ,że się urodziły. Wtedy jeszcze profilaktycznie napie**alać aby straciły przytomność i dla pewności jeszcze kilka minut aby jak odzyskają przytomność były pół-warzywem tak aby ktoś musiał się nimi do końca życia opiekować bo nie będą w stanie się same podetrzeć już nie mówiąc o zapamiętaniu 5 metrowej drogi do kibla.

Pener

2012-01-20, 05:08
zaczyna się...
nie piszcie co byście im zrobili :roll:

kaiel

2012-01-20, 05:47
zadałbym im bobu

the_satyr

2012-01-20, 07:02
oni też kiedyś będą starzy, mam nadzieję ,że wtedy trafią na jakiegoś pielęgniarza sadyste, co lubi ludziom srać na mordy.

~tip.top

2012-01-20, 07:29
Chyba nie lubią swojej pracy :P

whitewidow

2012-01-20, 08:35
@ up
hmm....też bym nie lubiał :)

Giorgio69

2012-01-20, 08:38
@Dr.Ness to jest we Włoszech..

Musiały być jakieś skargi na personel że Guardia di Finanza założyła monitoring
(to jest ichnia taka policja pracy).

W sumie rzeczy masakra, ale pociesza mnie fakt że oni też się kiedyś zestarzeją...

WHATtheFUCK

2012-01-20, 10:57
W ubojni wszystko było proste: świnia, prąd, bzzzyt i świnia leży. A tutaj...

NuclearBlast

2012-01-20, 14:03
Jak można oddać swoich rodziców do domu starców ?? Dla mnie to szczyt sk***ielstwa ... nie ważne w jakim stanie będą kiedyś , za dlugie , długie lata moi rodzice nigdy nie pozwolę by trafili do takiego miejsca . A tą szmate powinni powiesić za p*zde .

Hiros

2012-01-20, 17:51
NuclearBlast napisał/a:

Jak można oddać swoich rodziców do domu starców ?? Dla mnie to szczyt sk***ielstwa ... nie ważne w jakim stanie będą kiedyś , za dlugie , długie lata moi rodzice nigdy nie pozwolę by trafili do takiego miejsca . A tą szmate powinni powiesić za p*zde .



Wiesz co Ci powiem, ch*ja wiesz.
Sam mam babcie z Allzechimerem (wiem źle napisane), i ty myślisz że opieka nad taką osobą jest łatwa?
Ty ch*ja widziałeś, ta osoba nie pomaga nic wiesz co to jest podnieść 60kg+ do kibla? k***a jak Ci sie zleje zesra to jest robota, czyli musisz mieć opieke pielęgniarka, policz sobie ile to jest na dobe sam chyba dasz rade 1 pielęgniarka na miesiąc to jest kwestia 1900-2200 x4. Już nie mówie o tym ile Ci zapie**olą z domu pieniędzy złota a taki ośrodek to kwestia 2500 na miecha, oczywiśnie nie zostawiamy babci i co2 dni jesteśmy u niej.
Więc resumując ch*ja wiesz to nie pie**ol.

chlop

2012-01-20, 18:43
Hiros ty h*ja wiesz pajacu odaj swoje dziecko do bidula ku2 bedzie taniej psa do schroniska jak babcia hajsem rzucała to ku wnusiu zapierda a jk sie trzeba zajac to ni h*ja

Kriski

2012-01-20, 21:29
WHATtheFUCK napisał/a:

W ubojni wszystko było proste: świnia, prąd, bzzzyt i świnia leży. A tutaj...



A jak nie było prądu ? To co ? ... Zębami je ?

stery_srh

2012-01-20, 23:46
W przyrodzie nic nie ginie - życie się jeszcze na nich zemści, to pewne.