18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dom starców

Pener • 2012-01-20, 02:44
wesołe jest życie staruszka?

Hiros

2012-01-22, 14:01
chlop napisał/a:

Hiros ty h*ja wiesz pajacu odaj swoje dziecko do bidula ku2 bedzie taniej psa do schroniska jak babcia hajsem rzucała to ku wnusiu zapierda a jk sie trzeba zajac to ni h*ja



trzeba się zająć to 5 osób u mnie w domu musi zrezygnować z pracy, szkoły i za co żyć za zasiłki :idzwch*j:

Pajac to ty k***a sam jesteś na 100% nie widziałeś takiej chorej osoby i sam pie**olisz "jak trzeba się zająć to nich*ja?"
k***a pielegniazem nie jestem, załatwić lekarza na wizyte domową jest to k***a 9088 cud świata.

Masz jeszcze jakieś sapy to ci k***a wytłumacze kozaku co poz monitorem ch*ja widziałeś.

vestar napisał/a:

Moj dziadek tez mial azlzhaimera, do ostatniego stadium choroby, gdzie ciagle lezal z zamknietymi oczami siedizal w domu, gdyby nie to ze moja mama pomagala babci w kwesti finansowej, to zaplacic za pielegniarke to kupi rozne rzeczy jak np materaz zeby nie robily odlezyny to watpie zeby babcia byla wstanie sama poradzic sobie z dziadkiem, jej syn pomagal jej codziennie myc go, golic.
Osoba w tej chorobie jest jak niemowlak, z tym ze wazy kilkunastokrotnie wiecej.
W ostatniej fazie dziadek lezal w hospicjum, gdzie byl pod calodobowa opieka i babcia odwiedzala go codziennie. Hospicjum to 900 zl miesiecznie, ale bylo to konieczne bo leki trzeba dawac zastrzykami a do choroby dziadka doszla jescze padaczka, raz mial atak jak nocowalem, to naprawde straszny widok, nic nie mozesz zrobic a bliski sie caly trzesie i nie wiesz co sie dzieje, szcegolnie gdy jests dzieckiem...
Nie gadaj ze codziennie bys taka osoba sie opiekowal, bo to slowa rzucone na wiatr z naprawde wielu rzeczy musisz zrezygnowac, a z kazdym dniem jest coraz gorzej.
Skolei oddawanie w miare zdrowych ludzi do domow starcow to dlamnie brak szacunku dla rodziny, szczegolnie jak dzieje sie takie cos jak na filmiku. Nie wiem co bym zrobil gdyby moich rodzicow/dziadkow by takie cos spotkalo.



brawa k***a brawa, odezwał się ktoś kto o tym coś wie i nie pie**oli bez sensu.
Podaj adres na priv to ci browara wyśle.