18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dom starców

Pener • 2012-01-20, 02:44
wesołe jest życie staruszka?

.:...........:.

2012-01-21, 01:30
cowboy, żeby to było ostatni raz.

4.6. Komentarze reprezentujące niski poziom kultury autora będą usuwane. W celu utrzymania przejrzystości forum, usuwane będą również komentarze zawierające tylko jedno słowo lub nadmiar emotikonek.

sosik

2012-01-21, 02:27
@Sniper6

Weź ty się pie**olnij cegłówką w łeb i potem usuń konto na sadolu. Nie porównuj tych dwóch sytuacji, sam miałem dziadka chorego na Alzheimera (pewnie źle napisałem), który niestety pół roku temu zmarł. Wiem jak ciężko jest zaopiekować się bezwładnym ważącym koło 60kg ciałem. To jest tak jak opieka 20 (albo i więcej) razy cięższym noworodkiem.

Także rozumiem Hirosa i innych ludzi, którzy nie hejtują oddawania ludzi do takich ośrodków. Bo na prawdę taka choroba wykańcza nie tylko finansowo, ale i także psychicznie (wystarczy mi to jak na własne oczy mogłem zaobserwować zmianę stanu fizycznego i psychicznego mojej babci w obliczu choroby dziadka.)

tranzystor

2012-01-21, 08:44
Ludzie nie biorą pod uwagę jednego faktu, że chorzy na chorobę Alzheimera niszczą otoczenie psychicznie. Są wyjątkowo wredni, robią często na złość. Miałem babcię, chorującą na Alzheimera. Nie wiadomo, co obsługa usłyszała na filmie, że odreagowałą taką agresją. Widać na pierwszym filmie, że starsza osoba celowo wygina nogi, aby utrudnić, w drugiej części widać celowe stawanie wózkiem na drodze.

GolebieDwa

2012-01-21, 09:12
Może zabrzmi to dziwnie, może będę adwokatem diabła, ale sam przez kilka lat zmagałem się z opieką nad schowanym dziadkiem i uwierzcie, że to wykańcza psychicznie, codzienne użeranie się by zmienić pampersa, czy zrobić cokolwiek, po jakimś czasie ma się już tego wszystkiego dosyć.

Gary Muwaut

2012-01-21, 10:06
Może sobie staruchy swoim całym życiem zasłużyli, że ich tak potem los ukarał... Mało sk***ysynów po świecie chodzi??? Moze to właśnie takie sk***ysyny pare lat po ich okresie świetnośći.

kocurid

2012-01-21, 10:15
k***ę za uszy i do pieca !

sergeantlipton

2012-01-21, 10:21
Pener666 napisał/a:

zaczyna się...
nie piszcie co byście im zrobili :roll:


bo k***a co?

.:...........:.

2012-01-21, 10:22
sergeantlipton, bo to k***a bezsensu i tylko spam daje w komentarzach.

Cytat:

37. Wypisywanie co to byś k***a nie zrobił komuś tam, ale bym go... - dotyczy głównie filmików jak kaleczą zwierzątka bądź ktoś bije dziecko, etc.

No k***a, po grzyba nam Wasze napinki jak i tak ch*ja zrobicie komuś o kim pojęcia nie macie.

Tylko syf w komentarzach i nic więcej z tego.



Source

sergeantlipton

2012-01-21, 10:35
Niеbieski napisał/a:

sergeantlipton, bo to k***a bezsensu i tylko spam daje w komentarzach.



Source



No i spoko, dlatego się powstrzymałem od takiego komentarza, tylko mnie wk***ia jak ten pajac mówi co mam robić/czego mam nie robić. Dziękuję, do widzenia.

Corey_09

2012-01-21, 12:02
Na pocieszenie dodam ze ich te tak będą traktować jak będą starzy.

MM90

2012-01-21, 12:55
Może to drastycznie wygląda. Ale bardzo ciężko pracuje się ze starszymi osobami. Gryzą, rzucają się, drapią...Miałam doczynienia kiedyś na praktykach ze starszymi osobami. My obchodziłyśmy się z nimi bardzo delikatnie, choć czasami mocno łapali nas za ręce. Ale jak pacjent rzucił się na moją koleżankę i bardzo ją podrapał, to gdyby nie interwencja pielęgniarek, byłoby ciężko!!

androgenius

2012-01-21, 14:48
Bo to takie trochę bdsm nurses są, tyle,że brzydkie :D

sauerps

2012-01-21, 15:02
Pener666 napisał/a:

zaczyna się...
nie piszcie co byście im zrobili :roll:


miłość, życzliwość, uprzejmość, pomoc, współczucie, podtrzymywanie na duchu, radość, uśmiech... Tego byśmy im NIE zrobili :piwo:

eL_AdameK

2012-01-21, 16:41
Przecież to tylko taka forma rehabilitacji

beeveer

2012-01-21, 21:50
cholera, te pielegniarki nie wygladają staro. otwierając salon SM wytrzepałyby sporo siana. widac że suki to lubią