18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dni "kultury" arabskiej na Uniwersytecie Śląskim

eLPi1990 • 2013-12-04, 13:46
Z cyklu Sosnowiec stories (nad tym miastem musi wisieć jakaś klątwa :gniew: )

Jak co roku, na Uniwersytecie Śląskim organizowane są dni "kultury" arabskiej. W tym roku jest to już chyba 6-ta edycja. Jako że przyszło mi studiować na dramatycznie sfeminizowanym, nafaszerowanym ideologią gender i über-tolerancyjnym wydziale neofilologii, jestem zmuszony patrzeć na takie rzeczy :tecza: . Dodam jeszcze, iż gej wykładowca to tutaj norma... Ale wracając do tematu, niepokoi mnie fakt, że gdyby został zorganizowany powiedzmy "dzień polskości" poświęcony historii i kulturze Polski, gdzie można by było odsłuchać patriotyczne pieśni, czy przypomnieć o niektórych bohaterskich dokonaniach polskich żołnierzy, to w mniemaniu ludzi organizujących dni arabskie było by to haniebne propagowanie nacjonalizmu, a dla genderowo-progresywnych studentów powód do wstydu, czy Bóg wie czego by tam jeszcze nie wymyślili. Natomiast czczenie obcej kultury jest czymś całkowicie normalnym. Ze tak zacytuję:

"Cudze chwalicie,
Swego nie znacie,
Sami nie wiecie,
Co posiadacie."

Poniżej wrzucam materiały:







Źródło: http://www.us.edu.pl/node/247181 + własne.

Co za czasy... :homer:

An...........or

2013-12-04, 13:52
Spójrzcie na ryje tych ścierwojadów na zdjęciach a potem sami sobie odpowiedzcie na proste pytanie - czy był tam ktoś normalny?
A tak nawiasem mówiąc to ścierwo powinno być tłuczone po mordzie niezależnie od płci.

obstrukcjonista

2013-12-04, 13:58
jak bym wiedział gdzie ten sosnowiec to tez tak bym wygladał??

slig01

2013-12-04, 14:01
Może oddamy ten Sosnowiec... nie wiem sam, Niemcom? Ruskie nie wezmą...

mare30ks

2013-12-04, 14:14
te pedaly w szmatach na glowe to przedstawienie czy to "prawdziwi" polscy ciapaci?

eLPi1990

2013-12-04, 14:26
mare30ks napisał/a:

te pedaly w szmatach na glowe to przedstawienie czy to "prawdziwi" polscy ciapaci?



Większość to przebierańcy, ale nie brakuje jednak lasek które przeszły na islam...

adrianpolska6

2013-12-04, 14:30
W pierwszym filmiku od 45 sec, czy mi się wydaje, czy tej babie się w głowie pie**oli :X ?

Daimler1916

2013-12-04, 14:30
Aż wstyd się przyznać człowiek tam studiuje....

Sewer2307

2013-12-04, 14:34
Poj***lo sie w dupach ..

Wayas

2013-12-04, 14:37


To gdzie to to się odbywa?

Blezzer

2013-12-04, 14:44
Patrząc na ludzi z pierwszego zdjęcia mogę śmiało powiedzieć jaki system wartości i ideologii mogą oni reprezentować. No k***a, dredziarz, emociota i kobieta, zapewne 'wyzwolona, otwarta i tolerancyjna' (na ciapate ku*asy w dupie). Jedynie kolo w okularach wydaje się normalny, ale z racji w jakim towarzystwie się obraca to pewnie jest ich przewodnikiem ideowym czy tam innym politrukiem. My zatracamy swą kulturę, a oni chcą nam wręcz wpychać do gardeł kulturę pustynnych pastuchów, którzy mentalnie są co najmniej 600 lat wstecz. A weź takim zajeb konstruktywną krytyką, czy prowadź merytoryczną dyskusję popartą sensownymi argumentami to zwyzywają od faszystów, rasistów, ch*jofobów i innych wyimaginowanych, fantastycznych cech, które spędzają im w nocy mocz z pęcherza. W najgorszym wypadku zaczną skakać z łapami. Dni kultury arabskiej, psia mać... :/

rockface123

2013-12-04, 14:45
Sosnowiec to nasza polska rosja, a jaki kraj taka rosja :roll:

rkrk

2013-12-04, 15:21
To zabawne jak chętnie przebierają się w hidżaby, burki i tym podobne. Ciekawe czy będzie im tak do śmiechu jak za ubranie inne niż to będzie im groziło zabójstwo honorowe.