18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dni "kultury" arabskiej na Uniwersytecie Śląskim

eLPi1990 • 2013-12-04, 13:46
Z cyklu Sosnowiec stories (nad tym miastem musi wisieć jakaś klątwa :gniew: )

Jak co roku, na Uniwersytecie Śląskim organizowane są dni "kultury" arabskiej. W tym roku jest to już chyba 6-ta edycja. Jako że przyszło mi studiować na dramatycznie sfeminizowanym, nafaszerowanym ideologią gender i über-tolerancyjnym wydziale neofilologii, jestem zmuszony patrzeć na takie rzeczy :tecza: . Dodam jeszcze, iż gej wykładowca to tutaj norma... Ale wracając do tematu, niepokoi mnie fakt, że gdyby został zorganizowany powiedzmy "dzień polskości" poświęcony historii i kulturze Polski, gdzie można by było odsłuchać patriotyczne pieśni, czy przypomnieć o niektórych bohaterskich dokonaniach polskich żołnierzy, to w mniemaniu ludzi organizujących dni arabskie było by to haniebne propagowanie nacjonalizmu, a dla genderowo-progresywnych studentów powód do wstydu, czy Bóg wie czego by tam jeszcze nie wymyślili. Natomiast czczenie obcej kultury jest czymś całkowicie normalnym. Ze tak zacytuję:

"Cudze chwalicie,
Swego nie znacie,
Sami nie wiecie,
Co posiadacie."

Poniżej wrzucam materiały:







Źródło: http://www.us.edu.pl/node/247181 + własne.

Co za czasy... :homer:

KANIBAL22

2013-12-05, 02:44
a wczoraj w nocy podobno trakcje kolejową w sosnowcu zaj***li :D i były opóźnienia w stronę kielc... tam to sie dopiero dzieje nie to co w innych miastach :D

MandicFTW

2013-12-05, 07:34
Dzień kultury arabskiej, a chleb krojony wpie**alają.

kicaj2d4b

2013-12-05, 11:34
Sosnowiec a gdzie i wszystko jasne

Rozjebca

2013-12-05, 13:22
Ja to k***a panowie nie mam nic do pozczególnych miast, zdarzaja sie wpadki itp.
Ale co jest k***a nie tak z tym miastem?!

Catch_22

2013-12-05, 13:57
Cytat:

W tym roku jest to już chyba 6-ta edycja. Jako że przyszło mi studiować na dramatycznie sfeminizowanym, nafaszerowanym ideologią gender i über-tolerancyjnym wydziale neofilologii, jestem zmuszony patrzeć na takie rzeczy


No k***a, lepiej bym tego nie ujął. Sam miałem okazję dwa lata studiować, a raczej chłonąć jakieś gówniane teorie na temat feminizmu, gender, tolerancji i innego gówna. Niektórzy wykładowcy to po prostu kwintesencja lewactwa i sp***oliny umysłowej (mówię o Instytucie Kultur i Literatur Anglojęzycznych.) Chociaż promotora miałem normalnego :)

Kojot

2013-12-05, 16:02
Dzień kultury arabskiej w Sosnowcu- Czy istnieje gorsze miejsce w tym kraju?

Sadystyczny_Wafcio

2013-12-05, 16:20
Ja pie**ole, wszystko zrozumie, ale nie taki dzień. pie**olę, wyprowadzam się, to już za dużo!

eLPi1990

2013-12-05, 16:52
Bartz napisał/a:

k***a wydarzenie organizowane przez koło naukowe arabistów UŚ, to co oni k***a mieli zorganizować? Dni kultury bawarskiej?



Nie wiem skąd się urwałeś, ale ja osobiście uważam że studiuje się nie po to, żeby organizować imprezy, a żeby zdobywać wiedzę i tytuły. Pozdrawiam.

connel

2013-12-05, 17:00
Hej, autorze tematu. Cytując ciebie:"Ale wracając do tematu, niepokoi mnie fakt, że gdyby został zorganizowany powiedzmy "dzień polskości" poświęcony historii i kulturze Polski, gdzie można by było odsłuchać patriotyczne pieśni, czy przypomnieć o niektórych bohaterskich dokonaniach polskich żołnierzy, to w mniemaniu ludzi organizujących dni arabskie było by to haniebne propagowanie nacjonalizmu, a dla genderowo-progresywnych studentów powód do wstydu, czy Bóg wie czego by tam jeszcze nie wymyślili. Natomiast czczenie obcej kultury jest czymś całkowicie normalnym."

Zorganizowałeś dzień kultury polskiej, że masz taką pewność co by było gdyby? Zapewne nie, więc zorganizuj i materiał wstaw tutaj.

kawałchuja88

2013-12-05, 19:21
Muslimy i żydzi to gówno to bydło z jednych będzie nawóz z drugich będzie mydło.

Teraz to sosnowiec przesadził.Co jest k***a nie tak z tym miastem??

sa...........os

2013-12-05, 19:29
Nie czytam tematu, bo pewnie standardowe bóle dupy, ale myślę sporej części użytkowników tego forum przydałoby się wybrać. Od nadmiaru harda kraje muzułmańskie kojarzą się wam ino z j***niem kózek i zamachami terrorystycznymi, a prawda jest taka, że każda nacja jakąś tam swoją kulturę i korzenie posiada, nawet Romowie.
Zresztą, nawet jeśli faktycznie traktujecie ich wszystkich jako zło wcielone, to chyba warto poznać swego wroga?
Inicjatywa jest jak najbardziej ok, o ile nie będą tam nikogo indoktrynować, ani robić zbiórek na budowę meczetów. ;-) Wielu może chcieć się przejść, zwyczajnie z tego powodu, że jest to ciekawe. Nikt przecie nie musi pałać jakąś tam sympatią do nich. Obawiam się jednak, że spora część z was nie skuma czaczy, a nie zdziwię się nawet jak znajdą się fachowcy co pójdą tam dym robić.

Cytat:

Ale wracając do tematu, niepokoi mnie fakt, że gdyby został zorganizowany powiedzmy "dzień polskości" poświęcony historii i kulturze Polski, gdzie można by było odsłuchać patriotyczne pieśni, czy przypomnieć o niektórych bohaterskich dokonaniach polskich żołnierzy, to w mniemaniu ludzi organizujących dni arabskie było by to haniebne propagowanie nacjonalizmu



Wpadacie w paranoję. Poza grupą cieciów z internetu, którzy są zwykle najgłośniejsi, z pewnością multum osób doceniłoby inicjatywę, chociażby ja. Chyba że ten dzień polskości organizowany był przez ONR, albo jakichś innych skrajnie "prawicowych" baranów. Wtedy pewnie wyszłaby sraczka, jak w Święto Niepodległości.

longmanslownik

2013-12-06, 01:10
sosnowiec, araby... Wybuchowe połączenie.