18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dni "kultury" arabskiej na Uniwersytecie Śląskim

eLPi1990 • 2013-12-04, 13:46
Z cyklu Sosnowiec stories (nad tym miastem musi wisieć jakaś klątwa :gniew: )

Jak co roku, na Uniwersytecie Śląskim organizowane są dni "kultury" arabskiej. W tym roku jest to już chyba 6-ta edycja. Jako że przyszło mi studiować na dramatycznie sfeminizowanym, nafaszerowanym ideologią gender i über-tolerancyjnym wydziale neofilologii, jestem zmuszony patrzeć na takie rzeczy :tecza: . Dodam jeszcze, iż gej wykładowca to tutaj norma... Ale wracając do tematu, niepokoi mnie fakt, że gdyby został zorganizowany powiedzmy "dzień polskości" poświęcony historii i kulturze Polski, gdzie można by było odsłuchać patriotyczne pieśni, czy przypomnieć o niektórych bohaterskich dokonaniach polskich żołnierzy, to w mniemaniu ludzi organizujących dni arabskie było by to haniebne propagowanie nacjonalizmu, a dla genderowo-progresywnych studentów powód do wstydu, czy Bóg wie czego by tam jeszcze nie wymyślili. Natomiast czczenie obcej kultury jest czymś całkowicie normalnym. Ze tak zacytuję:

"Cudze chwalicie,
Swego nie znacie,
Sami nie wiecie,
Co posiadacie."

Poniżej wrzucam materiały:







Źródło: http://www.us.edu.pl/node/247181 + własne.

Co za czasy... :homer:

avalanch

2013-12-04, 16:21
Po pierwsze Śląsk nie przyznaje się do sosnowca a po dwa to "Polak nigdy nie opanuje perfekcyjnie języka arabskiego" a na ch*j jasny mamy mówić w ich języku ?? i jeszcze jedno "kobiecie nie można nakazać niczego" ?? to ana w dupie była chyba i gówno widziała a kulturę zachodu zna z książek kupionych u ciapatego na bazarku.

Butter

2013-12-04, 17:11
czego się dziwicie? To wydział filologiczny UŚ w sosnowcu = same zjeby z pewnymi wyjątkami. Szkoda, że o tym gównie nie wiedziałem wcześniej (zerwałem całkowicie kontakt z sosnowcem po skończeniu studiów)...

piotrek22g

2013-12-04, 18:44
z repliką ASG nie wolno po mieście, a w stroju terrorysty owszem

kTT100

2013-12-04, 19:35
napisał/a:

"Jednak Jerozolima to dla mnie zbyt nowoczesne miasto..."


Nie ma to jak pęd do prymitywizmu...
Jak wyjedzie do Afryki, gdzie nadal budują lepianki z krowich odchodów, to będzie w raju...

eligurf

2013-12-04, 20:42
"Jako że przyszło mi studiować na dramatycznie sfeminizowanym..."


Siostra ci kazała, czy matka?

Ocean

2013-12-04, 22:42
To chyba dobry temat na redwatch.

Dranger

2013-12-04, 22:42
nosz k***a mać

Suka_Blyat

2013-12-04, 22:43
Cytat:

Po pierwsze Śląsk nie przyznaje się do sosnowca


Nie nie, to Sosnowiec nie przyznaje się do śląska. W Zagłębiu ludzie mówią po polsku nie po niemiecku

Kafka_PL

2013-12-04, 22:47
Uciekłbym z Sosnowca, ale przejście graniczne zbyt dobrze strzeżone :/

teken

2013-12-04, 22:47
Ło k***a, tępota tych ludzi mnie zadziwia :D
Przyszłość narodu, jako jedyny świadomy uczeń na tym wydziale, powinieneś w imię dobra naszego państwa rozpie**olić to wszystko w p*zdu.

iidol

2013-12-04, 22:48
"niepokoi mnie fakt, że gdyby został zorganizowany powiedzmy "dzień polskości" poświęcony historii i kulturze Polski, gdzie można by było odsłuchać patriotyczne pieśni, czy przypomnieć o niektórych bohaterskich dokonaniach polskich żołnierzy, to w mniemaniu ludzi organizujących dni arabskie było by to haniebne propagowanie nacjonalizmu, a dla genderowo-progresywnych studentów powód do wstydu, czy Bóg wie czego by tam jeszcze nie wymyślili. Natomiast czczenie obcej kultury jest czymś całkowicie normalnym. Ze tak zacytuję:"


to może zabierz się za organizację i pokaż jaka w nas siła a nie GDYBASZ, ale pewnie siedzenie cały dzień przed kompem jest lepsze

saves

2013-12-04, 22:48
Punktem kulminacyjnym tego spotkania powinno być wysadzenie się w powietrze organizatora wraz z pięćdziesiątką gości.

darkclif

2013-12-04, 22:52
"Nikt nie może im nakazać chodzenia w burce, to jest ich indywidualna decyzja." Mhhhmmmmmmmm.

liana

2013-12-04, 22:52
Prawda jest taka że tam studiuje cała masa przybłędów ze śląska i innych k***idołków.

Miziou

2013-12-04, 22:52
lubię tę sukę, która mówi o przyprawach - będzie fajnie skrzeczała, jak ją chłopak ahmed przyprawi kwasem za niewierność - czytaj - kupno kanapki u faceta w fast foodzie...

nie zamykam się na inne kultury, ale jak można być takim debilem, jak..? sobieski, wracaj k***a z hordą zombie i apokalipsą!!!