18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dlaczego Unia Europejska chce nas rozbroić? - Gun TV

ju...........nx • 2017-02-22, 21:59


udostępniam zgodnie z prośbą:


BrianGriffin

2017-02-22, 22:47
Gadali mądrze, ale po stwierdzeniu, które charakteryzuje osoby upośledzone "nie lubie teorii spiskowych, ale..." musiałem wyłączyć :roll:

mygyry

2017-02-22, 23:05
O ile jebie mnie kwestia posiadania broni, bo jest to do ogarnięcie, to całe przypie**alanie się UE do Polski, żeby odwrócić uwagę od patologii jaką stworzyli z tymi imigrantami i absurdalnymi prawami, mnie wybitnie wk***ia

kreatywnakrowa

2017-02-22, 23:43
mygyry napisał/a:

O ile jebie mnie kwestia posiadania broni, bo jest to do ogarnięcie, to całe przypie**alanie się UE do Polski, żeby odwrócić uwagę od patologii jaką stworzyli z tymi imigrantami i absurdalnymi prawami, mnie wybitnie wk***ia


Napisał gość z kraju z którego pochodzi największa liczba europejskich emigrantów a jego rodacy w np. UK są najliczniejszą nacją zapełniającą tamtejsze zakłady karne.

Sylarr

2017-02-22, 23:45
kreatywnakrowa napisał/a:

a jego rodacy w np. UK są najliczniejszą nacją zapełniającą tamtejsze zakłady karne.



Bullshit.

korinogaro

2017-02-22, 23:45
@mygyry, generalnie narzekanie organizacji propagujących dostęp do broni polega nie na tym że jest za trudno, za drogo itd. tylko na tym, że możesz przejść wszystkie testy, wszystkie badania, mieć nieposzlakowaną opinię a komendant policji może powiedzieć że ci zezwolenia nie da i ch*j. Oni chcą żeby to było jak z prawem jazdy. Masz określone rzeczy do zdania/zaliczenia/nauczenia się. Spełniasz te kryteria i dostajesz z automatu a nie uznaniowo zezwolenie.

gohan27-01

2017-02-22, 23:57
Ja tam wole żeby bron nie była dostępna zbyt wielu idiotów, idąc po ulicy czuje się bezpiecznie mogę sobie kupić gaz. A każdy kto chce mieć broń niech idzie na strzelnice wykupią sobie strzały niech strzela aż się zesra.

Annaroth

2017-02-23, 00:02
kreatywnakrowa napisał/a:


Napisał gość z kraju z którego pochodzi największa liczba europejskich emigrantów a jego rodacy w np. UK są najliczniejszą nacją zapełniającą tamtejsze zakłady karne.



Niezła k***a logika, ale powiedz mi co ma emigrant gospodarczy do fal gówna zalewających europe? No tak jeden i drugi przyjechał z innego kraju :idzwch*j:

Dżizas_kurde

2017-02-23, 00:07
Cytat:


@mygyry, generalnie narzekanie organizacji propagujących dostęp do broni polega nie na tym że jest za trudno, za drogo itd. tylko na tym, że możesz przejść wszystkie testy, wszystkie badania, mieć nieposzlakowaną opinię a komendant policji może powiedzieć że ci zezwolenia nie da i ch*j


Już teraz tak nie jest , jeżeli spełniasz kryteria to dostajesz (czasem w wyjątkowych przypadkach się zdarza że WPA domaga się jakichś dodatkowych dokumentów)
Pozwolenie się teraz robi maks 3 miesiące i koszt około 2000-2500zł (Zależnie od rodzaju)
Z automatu dostaje się pozwolenie na 3 -10 sztuk (jak kolekcjonerskie to więcej)

Cytat:


Ja tam wole żeby bron nie była dostępna zbyt wielu idiotów, idąc po ulicy czuje się bezpiecznie mogę sobie kupić gaz. A każdy kto chce mieć broń niech idzie na strzelnice wykupią sobie strzały niech strzela aż się zesra.


pie**olisz synek jakby ci zęby szły...
Każdy kto ma ukończone 18 lat może iść do sklepu i na dowód osobisty kupić sobie broń - takich posiadaczy jest w polsce kilkaset tysięcy (dokłądnych danych nie ma bo nie podlega to rejestracji nawet)
Jakoś strzelanin na ulicach nie ma.

A co do gazu.....
Kup sobie gaz :)

A co do strzelnic:
Koszty na strzelnicy są niewspółmiernie duże w porównaniu do strzelania ze swojej broni i amunicji.
TO tak jakbyś powiedział że jak ktoś chce jeździć samochodem niech weźmie taksówkę lub samochód z wypożyczalni...
A gaz możesz sobie wsadzić w dupę :)
Zanim zadziała minie 3-4 sekundy... to wystarczy żeby ci utopić kosę między żebrami....

Lysack

2017-02-23, 00:25
Przeciwnikom dostępu do broni polecam wykonać eksperyment socjalny.

Wystarczy pójść na miejskie targowisko i podpatrzeć kto handluje fajkami i spirytusem. Wtedy wystarczy podejść i zapytać. Za dwa klocki co drugi handlarz fajkami zza wschodniej granicy załatwi każdemu broń nierejestrowaną na ostrą amunicję. Za 3 kafle można mieć już coś naprawdę fajnego.

Nie trzeba pie**olić się z zezwoleniami, kursami, strzelnicami, a wtedy nawet jak kogoś zajebiesz to nie ma opcji by dojść, że to była twoja broń.

Jedyne ryzyko jakie ponosisz to takie, że ktoś może zauważyć, że posiadasz nielegalną broń. I myślisz, że taki handlarz dragami czy osiedlowy sebix notorycznie zdobywający telefony od dziewczyn, będzie się tym przejmował?

I tym się właśnie różni dostęp do broni dla przestępców od dostępu dla normalnych osób. Każdy uczciwy człowiek zastanowi się 10 razy czy warto, a następnie użyje jej w absolutnej ostateczności, bo będzie wiedział, że oddany strzał z automatu jest przypisywany jemu. A jeśli coś pójdzie nie tak, to zgnije w pierdlu bez jakiejkolwiek linii obrony.

A sebix? Przecież to nie jego broń, on nie ma zezwolenia, w ogóle to bez różnicy czy trafi do paki za rozbój, kradzież, handel narkotykami czy strzelaninę.

I dobrze ktoś napisał, to powinno wyglądać podobnie jak przy prawie jazdy. Przy czym brakuje mi firm, które zajmowałyby się kompleksową obsługą pozyskania zezwolenia, bo samemu ciężko się za to zabrać. A koszty pozyskania póki co są nieadekwatne do ceny samej broni. Bo o ile mając 2-3 kafle w kieszeni, możesz zdobyć samo zezwolenie, to w tej samej cenie możesz uzyskać broń nierejestrowaną od ruska. To trochę tak jakby w cenie prawa jazdy można było kupić samochód od ruska, w którym przejdziesz każdą rutynową kontrolę, dopóki cię ktoś nie podpie**oli. I gwarantuję, że wtedy wiele osób wolałoby kupić od razu auto ponosząc przy tym znikome ryzyko, niż wybulić za samo zezwolenie tyle samo kasy, a potem jeszcze męczyć się z zakupem samochodu.

HEKTOR1226

2017-02-23, 00:34
Jakis czas temu wrzucilem film Pana Krzysztofa Karonia opowiara on o Manifescie z Ventotene jest w dokumentalnych ale wrzucam link jakby co.

http://www.sadistic.pl/projekt-unia-europejska-vt440820.htm

Polecam wszystkim zapoznanie sie i zrozumienie co to jest UE i co dla nas szykuja znajdziecie tam odpowiedzi na wiele pytań apropo decyzji jakie UE podejmuje. Polecam również kanal Pana Krzysztofa oglodajcie i rozpowszechniajcie tak by dotarl do szerszej publiczności.

Nie, nie zalezy mi na sztucznych piwach portalu internetowego i prosze mi ich nie stawiać podaje link i kanal na prośbę Pana Krzysztofa w jednym z jego filmów. Warto..

Fragless

2017-02-23, 00:36
Sam broni nie posiadam choć nie ukrywam, że bym chciał. Oczywiście jestem za legalizacją, ale bądźmy też rozsądni. Nie chciałbym żeby było tak jak w Stanach, gdzie broń dostajesz od ręki po ukazaniu dokumentu tożsamości. Przynajmniej podstawowe badanie psychologiczne, rzut okiem na kartotekę i parę lekcji strzelania. Tak wiem, że ch*ja by to dało bo kto by chciał kogoś odj***ć to i tak to zrobi bez względu na wszystko, ale jednak czułbym się ciut pewniejszy wiedząc, że sąsiad, który co wieczór napie**ala się z żoną i robi awantury nie dostał do ręki klamki od tak.

Nie oszukujmy się bo na świecie jest źle... i będzie coraz gorzej. Wole mieć przy sobie przynajmniej jakąś 9tkę niż czekać godzinę na przyjazd policji z maczetą w bebechu.

Dodam jeszcze jeden istotny fakt, który właśnie przyszedł mi do głowy i jest on jedynym moim argumentem przeciw temu wszystkiemu (nie żebym sobie zaprzeczał). Nawet jeśli dostaniemy do ręki broń i zdarzy się, że ktoś wbije nam na chate to i tak pójdziemy siedzieć za nadużycie siły/przekroczenie obrony koniecznej. Już ile było przypadków, gdzie ludzie bronili swojej własności i poszli za to do puchy.

Dżizas_kurde

2017-02-23, 01:14
Cytat:


Za dwa klocki co drugi handlarz fajkami zza wschodniej granicy załatwi każdemu broń nierejestrowaną na ostrą amunicję. Za 3 kafle można mieć już coś naprawdę fajnego.


pie**olisz synek.... chyba cię bóg opuścił , mama nie kocha a suty ci miażdżyli w imadle....
W dupie byłeś i gówno widziałeś a wiedzę czerpiesz z komiksów z kapitanem żbikiem.
Idź zrób taki numer...

Cytat:


I dobrze ktoś napisał, to powinno wyglądać podobnie jak przy prawie jazdy. Przy czym brakuje mi firm, które zajmowałyby się kompleksową obsługą pozyskania zezwolenia, bo samemu ciężko się za to zabrać.


Znowuż pie**olisz waćpan - firm takich jest na pęczki do koloru do wyboru, a zabranie się za to samemu to góra kilka dni roboty i masz wszystkie papiery do wniosku.


Cytat:


A koszty pozyskania póki co są nieadekwatne do ceny samej broni. Bo o ile mając 2-3 kafle w kieszeni, możesz zdobyć samo zezwolenie, to w tej samej cenie możesz uzyskać broń nierejestrowaną od ruska.


Broń nielegalna jest O WIELE DROŻSZA NIŻ LEGALNA !
Chcąc kupić broń na czarnym rynku pakujesz się automatycznie w kłopoty...
Zaryzykowałbyś kupno nielegalnej broni ?
Ja nie.. i podejrzewam że większość też nie.
Możęsz się stać łatwo ofiarą prowokacji.
pie**olisz jak Seba pod klatką.

Cytat:


To trochę tak jakby w cenie prawa jazdy można było kupić samochód od ruska, w którym przejdziesz każdą rutynową kontrolę, dopóki cię ktoś nie podpie**oli. I gwarantuję, że wtedy wiele osób wolałoby kupić od razu auto ponosząc przy tym znikome ryzyko, niż wybulić za samo zezwolenie tyle samo kasy, a potem jeszcze męczyć się z zakupem samochodu.


Jak cię nie stać to nie pie**ol że to kłopot...
Wydatki związane z pozwoleniem na broń to nie jest jednorazowy wydatek jak za telewizor w jakimś Mediacośtam....
Tylko:
- zapisujemy się do klubu sportowego lub stowarzyszenia kolekcjonerskiego. (od 10zł do 500zł wejście + składka roczna od 100 do 400zł)
- zdajemy egzamin na patent strzelecki (w przypadku sportowego 400zł)
- robimy badania (psycholog + lekarz ogólny) 350 + 350zł
- składamy wniosek o licencję zawodniczą PZSS (60zł)
- składamy wniosek do WPA (242zł + 17zł za każdą sztukę broni o którą się staramy)
- W przypadku kolekcjonerskiego nie płącimy w żadnym klubie kasy tylko od razu za egzamin na policji płacimy 1150zł
- czekamy na pozwolenie (decyzję administracyjną)
Idziemy do sklepu i kupujemy:
Szafę w klasie S1 - od 500zł na 3 sztuki broni.
- AKM (błędnie nazywany AK47) czyli popularny kałach - 2600zł nówka sztuka na gwarancji - używka od 1500zł
- GLOCK 17 3 generacji 2500zł nówka sztuka - używka po modach w podobnych pieniądzach

Amunicja:
- 9x19 PARA (do glocka i iinyych pistoletów ) 68gr brutto sztuka
- 7,62x39 od 90gr brutto sztuka (do kałacha)


Jak ktoś chce pozwolenie, zapraszam do kontaktu - żaden kłopot.
Zajmuję się bronią od lat już kilkunastu i powiem szczerze że tak łatwo z bronią jeszcze nie było w tym kraju.



Do autora wpisu o kupowaniu u ruska...
Trzeba być skończonym kretynem żeby takie pierdoły wygadywać w momencie kiedy KAŻDY może iść do sklepu i kupić broń na dowód.... bez pozwolenia, rejestracji i pie**olenia się po WPA i strzelnicach.
Całe szczęście że tych j***nych patusów na nią nie stać..... i o tym nie wiedzą.

Cytat:


Sam broni nie posiadam choć nie ukrywam, że bym chciał. Oczywiście jestem za legalizacją, ale bądźmy też rozsądni. Nie chciałbym żeby było tak jak w Stanach, gdzie broń dostajesz od ręki po ukazaniu dokumentu tożsamości.


Ależ przecież tak w polsce jest teraz. Idziesz do sklepu, pokazujesz dowód osobisty i kupujesz BEZ ŻADNYCH CEREGIELI !

Cytat:


Nawet jeśli dostaniemy do ręki broń i zdarzy się, że ktoś wbije nam na chate to i tak pójdziemy siedzieć za nadużycie siły/przekroczenie obrony koniecznej. Już ile było przypadków, gdzie ludzie bronili swojej własności i poszli za to do puchy.



NIC k***A PODOBNEGO !
Przepisy mówią jasno co to jest obrona konieczna i jakie sa warunki jej przekroczenia.
ANI jedna osoba nie poszła do puchy za obronę swojej własności.
Jedyne za co można iść gibać (a i to nie zawsze bo przeważnie jest nadzwyczajne złagodzenie kary) to
PRZEKROCZENIE GRANIC OBRONY KONIECZNEJ !
Doczytaj przepisy zanim zaczeniesz powielać głupie teksty w internecie.

Służę pomocą jakby coś było nie jasne.

Archeolog

2017-02-23, 01:52
Dżizas_kurde napisał/a:

- AKM (błędnie nazywany AK47) czyli popularny kałach - 2600zł nówka sztuka na gwarancji - używka od 1500zł
- GLOCK 17 3 generacji 2500zł nówka sztuka - używka po modach w podobnych pieniądzach

Amunicja:
- 9x19 PARA (do glocka i iinyych pistoletów ) 68gr brutto sztuka
- 7,62x39 od 90gr brutto sztuka (do kałacha)



Ceny w obecnych realiach niestety mocno nieaktualne. Przykładowa cena nowego AKMS (o którego już niełatwo)- http://bron.sprzetmilitarny.pl/glowna/898-762-mm-karabinek-samopowtarzalny-akms-tgun-s-top-gun.html Amunicja 9x19 to wydatek minimum 75 gr/szt. (cena okazjonalna przy większym zamówieniu). Podobnie z amunicją 7,62x39, której aktualne stawki biją rekordy (niejednokrotnie droższa od .223).