18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dlaczego Unia Europejska chce nas rozbroić? - Gun TV

ju...........nx • 2017-02-22, 21:59


udostępniam zgodnie z prośbą:


mygyry

2017-02-23, 08:35
Najśmieszniejszy jest argument, że jest drogo... Uważacie, że ktoś kto nie umie zarobić parę gorszy jest odpowiednią osobom do posiadania broni?

Dżizas_kurde

2017-02-23, 09:18
Cytat:


Ceny w obecnych realiach niestety mocno nieaktualne. Przykładowa cena nowego AKMS (o którego już niełatwo)- http://bron.sprzetmilitar...-s-top-gun.html Amunicja 9x19 to wydatek minimum 75 gr/szt. (cena okazjonalna przy większym zamówieniu). Podobnie z amunicją 7,62x39, której aktualne stawki biją rekordy (niejednokrotnie droższa od .223).


Kolega raczy się mylić :) Jest mega łatwo o nowy AKM
PRosze zwrócić uwagę że w Polsce produkuje się nowe AKMy w WBP Rogów :) (tylko nazywają się JACK) Idziesz, kupujesz, płacisz 2600zł za podstawową wersję, 3300 za wersję usportowioną.
Wejdź na stronę ich.
Co do amunicji - ceny takie , ostatnio kupowałem (robimy ze znajomymi i klubeb zrzutkę i jednorazowy zakup liczymy w tysiącach sztuk np do 7,62x39 kupiliśmy po 1,09 brutto przy zakupie 7200 sztuk)


Cytat:


Dżizas_kurde napisał/a:


Ależ przecież tak w polsce jest teraz. Idziesz do sklepu, pokazujesz dowód osobisty i kupujesz BEZ ŻADNYCH CEREGIELI !



https://www.bron.pl/bron-...t-kal-9mm-luger

Cytat:

Broń na zezwolenie!



Bez żadnych ceregieli, miałeś na myśli latarki?


Nie debilu.... mam na myśli rewolwery i karabiny czarnoprochowe bo widać że nie masz o tym zielonego pojęcia. Następny k***a fan CS czy innego call of duty..

Lysack

2017-02-23, 11:10
Dżizas kurde - nie wiem jak to wygląda teraz, ale sam sprawdziłem dostępność broni na targowisku i wyglądało to tak jak opisałem. Było to jakieś 8-10 lat temu i za 2 klocki w ciągu 2 tygodni mogłem mieć odpowiednią broń.

Nie jestem na bieżąco z tematem i oczywiście mogę się mylić. Tak czy siak te kilka lat temu, gdy broń była obarczona mitem czegoś wręcz nieosiągalnego, na targowisku dało się dostać broń na ostrą amunicję za około 10-krotność ceny straszaków z militariów reklamowanych w gazetach.

Wiadomo, że uczciwy człowiek obawia się kupić nielegalną broń, bo to tak jak piszesz proszenie się o kłopoty. Jednak myślę, że gdy ktoś będzie ją kupował z zamiarem użycia, to dla niego chyba lepiej posłużyć się bronią nierejestrowaną. Jak zostanie złapany za użycie broni, to już będzie miał wyj***ne czy była legalna czy nie. O tym właśnie piszę.

Każdy legalnie może kupić czarnoprochowca, ale typ potrzebujący broni do przestępstwa potrzebuje skuteczności i znikomej szansy na wykrycie sprawcy. A do tego lepiej kupić broń nielegalną, a to nie jest problem, o ile ma się kasę.

Zapewniam, że każdy handlarz fajkami czy spirytem zna kogoś kto zna kogoś.

BrianGriffin

2017-02-23, 16:46
Dżizas_kurde napisał/a:

Nie debilu.... mam na myśli rewolwery i karabiny czarnoprochowe bo widać że nie masz o tym zielonego pojęcia. Następny k***a fan CS czy innego call of duty..


HA HA, tym to sobie możesz guza nabić najwyżej. Polecam zainwestować w sztuki walki, bo zanim proch nabijesz, ktoś może zdążyć cie wydymać ;-)

mygyry

2017-02-23, 17:53
BrianGriffin, To ucz się karate i stań do walki z kimś kto ma rewolwer, bo chyba widocznie nie wiesz co to jest

BrianGriffin

2017-02-23, 19:37
@up

Ok, a Ty zobacz jak się ładuje broń czarnoprochową. W tym czasie ja zdążę ogarnąć jakiś pas w karate ;-)

Dżizas_kurde

2017-02-23, 22:35
Cytat:


Ok, a Ty zobacz jak się ładuje broń czarnoprochową. W tym czasie ja zdążę ogarnąć jakiś pas w karate



OK.... dasz radę w czasie poniżej 6 sekund ?


Cytat:



HA HA, tym to sobie możesz guza nabić najwyżej. Polecam zainwestować w sztuki walki, bo zanim proch nabijesz, ktoś może zdążyć cie wydymać



Wiesz o tym że w broni czarnoprochowej (w rewolwerach) można wymienić cały gotowy nabity bęben w mniej niż 1 sekundę ?
A takich bębnów mozna nosić przy sobie tyle ile udźwigniesz...
Kaliber 44 to narzędzie zniszczenia....

Masz misiaczku - 1858 New Army - najpopularniejszy rewolwer czarnoprochowy na rynku:



A jak ktoś nie umie.... to wygląda to tak:

całkiem nieźle jak na "czarnoprochowca"



A jak ktoś umie... to wygląda to tak:


BrianGriffin

2017-02-23, 23:22
Jak to jest, tyle osób chce dostępu do broni, a nikt nie chodzi ze średniowiecznymi rewolwerami 8-)

Dżizas_kurde

2017-02-24, 10:27
średniowieczny rewolwer....
Potwierdzone... jesteś kretynem.

BrianGriffin

2017-02-25, 13:29
Tak, jak na coś się mówi średniowieczne, to oznacza, że dosłownie jest ze średniowiecza. Gdzie sie tacy uchowują? :lol: Na dwór nie wychodziłeś za gówniarza?

sezamkowyRozpierdol

2017-02-26, 14:50
Zanim zaczniemy pie**olić o posiadaniu broni - najpierw przywróćmy karę śmierci, bez tego ani rusz.
Morderstwo z premedytacją, szczególnym okrucieństwem - z automatu czapa, a nie tak jak jest teraz, k***y sądowe w Warszawie dostaniesz inny wyrok w Krakowie inny, w Poznaniu jeszcze inny.
Najpierw naprawić trzeba sądową patologię i prawo zanim zaczniemy pie**olić o posiadaniu broni ;-)

sumka

2017-02-26, 14:58
sezamkowyRozpie**ol napisał/a:

Zanim zaczniemy pie**olić o posiadaniu broni - najpierw przywróćmy karę śmierci, bez tego ani rusz.

Proponuje przywrócić też palenie na stosie wszystkich uczonych którzy głoszą herezje np o ewolucji itp... Następnie szpitale zamienimy w klasztory gdzie będziemy leczyć modlitwą i znieśmy wolność wyznania, wolność słowa a każdy kto się nie zgadza z naukami kościoła na stos k***a.

BrianGriffin napisał/a:

Tak, jak na coś się mówi średniowieczne, to oznacza, że dosłownie jest ze średniowiecza.

Coś ci się pomyliło z czasem kiedy je wymyślono i budowano a nowoczesną repliką.

sezamkowyRozpie**ol napisał/a:


Mózgiem ruszcie zamiast "myśleć" szablonowo.



Zacznij od siebie bo pie**olisz propagandowe gówno bez zastanowienia się nawet o czym pie**olisz.

sezamkowyRozpierdol

2017-02-26, 15:00
@sumka

O czym ty k***a pie**olisz? :amused:
Mam w dupie twój kościół, czym Ty się różnisz od nacjozjebów? niczym, tak samo jak dla nich każdy kto nie utożsamia się z prawackimi ideologiami jest lewakiem tak i dla ciebie każdy kto popiera KS jest fanatykiem religijnym :amused:
Mózgiem ruszcie zamiast "myśleć" szablonowo.

el...........wy

2017-02-27, 03:51
W kraju, w którym za obronę konieczną możesz iść do pierdla, za byle pierdoły sądzi się latami, a prawo generalnie służy utrudnianiu życia chcecie sobie ułatwiać dostęp do broni palnej? Ekstra pomysł na trudne czasy :D W ogóle nie ma w tym momencie potrzeby by więcej ludzi miało broń, niby po ch*j? Ile tych słynnych przestępców co bez problemu kupują broń na czarno używa jej do napadów w skali roku? Nawet nie chce mi się linków wrzucać, ale każdy sobie może to sam sprawdzić.

Dżizas_kurde

2017-02-27, 19:23
Cytat:


W kraju, w którym za obronę konieczną możesz iść do pierdla,


Nie za obronę konieczną kretynie tylko
PRZEKROCZENIE GRANIC OBRONY KONIECZNEJ !
Naucz się, doczytaj, dowiedz zanim zaczniesz powtarzac farmazony bo robisz z siebie idotę.


Cytat:


W ogóle nie ma w tym momencie potrzeby by więcej ludzi miało broń, niby po ch*j?


Tak samo jak prawo jazdy... BO k***A CHCE I ch*j ! I nie będzie mi urzędnik mówił co mi wolno a czego mi k***a nie wolno. CHCE < SPEŁNIAM KRYTERIA DOSTAJE>... a nie k***a z wielką łaską.

Z bronią mam do czynienia w ch*j lat na codzień a nie k***a w telewizji....


Cytat:


W ogóle nie ma w tym momencie potrzeby by więcej ludzi miało broń, niby po ch*j? Ile tych słynnych przestępców co bez problemu kupują broń na czarno używa jej do napadów w skali roku? Nawet nie chce mi się linków wrzucać, ale każdy sobie może to sam sprawdzić.

Nie nie chce ci się tylko nie wiesz i pie**olisz głupoty.

Jeżeli podczas napadu użyty jest nóż, siekiera, młotek, maczeta tasak... to lepiej zeby obywatel miał k***a broń palną niż gołe ręce - bo normalni ludzie nie chodza po ulicy z siekierami.
BRoni się używa do OBRONY przed każdym rodzajem zagrożęnia a nie tylko przed innym bandziorem z bronią.
KUmasz różnicę ?
Jak ci koleś na ulicy grozi nożem "dawaj kasę" to nie dajesz kasy tylko wyciągasz klamkę i go rozpie**alasz (dwie kule w środek cieżkości i trzecia dla pewności - taka zasada)

Przestępstwa z użyciem broni lub niebezpiecznego narzędzie : 2014 rok w polsce:

Źródło: http://statystyka.policja.pl/st/wybrane-statystyki/bron/bron-przestepstwa/50844,Przestepstwa-przy-uzyciu-broni.html

Ogół przestępstw*

325

74

127

349

288

262

2 611

Matematyka klasa druga szkoły powszechnej: RAZEM: 4096 przestępstw !

tysiące ludzi każdego roku pada ofiara przestępstwa z użyciem broni lub innego niebezpiecznego narzędzia.
Statystycznie 10 osób każdego dnia !

Masz spore szanse na to że jakiś pojeb ci wyskoczy z jakimś "wynalazkiem" i zażąda kasiory albo telefonu....