18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Deszcz meteorytów nad Czelabińskiem

luki_wch • 2013-02-15, 07:57
Deszcz meteorytów, któremu towarzyszyły głośne eksplozje, spadł nad obwodem czelabińskim na Uralu. Wiele osób odniosło obrażenia - poinformowała rosyjska agencja Interfax powołując się na lokalne władze.




- Wstępne ustalenia wskazują, że był to deszcz meteorytów. Mamy informację o wybuchu na wysokości 10 tysięcy metrów. Sprawdzamy to - powiedział agencji RIA-Nowosti przedstawiciel służb ratunkowych.

W obwodach swierdłowskim i czelabińskim rozgrzane do czerwoności kosmiczne kamienie powybijały szyby i uszkodziły dachy. Świadkowie mówią, że włączały się alarmy samochodowe i pękały szyby w oknach; odnotowano przerwy w działaniu telefonów komórkowych. - O godz. 11 (godz. 6 czasu polskiego) mieliśmy liczne zgłoszenia różnych urazów, zranień i kontuzji - powiedział agencji przedstawiciel lokalnych władz.

Pierwsze informacje były zaskakujące. Mieszkańcy obwodu swierdłowskiego twierdzili, że w powietrzu eksplodował samolot. Dostrzegli na niebie błysk i usłyszeli huk. Fala uderzeniowa wybiła szyby w oknach i uszkodziła nadajniki telefonii komórkowej.

Inni rozmówcy twierdzą, że "z pewnością nie był to samolot". Mieszkańcy mówią, że widzieli świecące obiekty na niebie także nad Jekaterynburgiem, ok. 200 km od Czelabińska.

Jak informuje ministerstwo do spraw nadzwyczajnych sytuacji - meteoryty nie zagroziły samolotom przelatującym nad Uralem.

źródło: wp.pl

konował

2013-02-15, 18:15
Amerykanów pewnie ch*j strzela że to nie u nich, w końcu zawsze hamerika jest atakowane przez ch*j wie co, ale dzielnie się przed tym bronią i ratują świat. Swoją drogą to tylko dowód na to że jak kiedyś pewnego pięknego dnia coś większego pie**olnie w ziemie. To wszystkie elity rządzące światem swoimi pieniędzmi będą mogli sobie najwyżej dupę podetrzeć. Bo jedynie co będzie w cenę to woda i jedzenie. O ile oczywiście ktokolwiek przeżyje.

josh111

2013-02-15, 18:35
nie deszcz meteorytów, tylko prawdopodobnie bolid, czyli okruch skalny, który przy wejściu w atmosferę ziemską rozpada się przy huku i eksplozji. meteor to to co wyparuje w trakcie lotu, a meteoryt to to co doleci do ziemi.

FkUNoob

2013-02-15, 18:47
divx94 napisał/a:

Krater po meteorycie jak uderzył w ziemie :shock:


ch*jciwcycki napisał/a:


Duży k***a zaczynam się bać cały czas niebo obserwuje.



szkoda że to hellmouth w turkmenistanie polecam google hasło: hellmouth turkmenistan

Shymeq

2013-02-15, 18:51
up to był bolid Kubicy z teamu Saubera

lolek321

2013-02-15, 20:40
zal nic nie było...

Pizza

2013-02-16, 00:10
tomaner napisał/a:

czemu nigdzie nie pokazują zdjęć z miejsca gdzie spadł? coś mi tu nie pasuje.... każdy czym prędzej z wywalonym ozorem by tam poleciał i porobił fotek!



v=F0jqhRF2Zv0

J0HNY

2013-02-16, 01:16
Zdrowe jebniecie w Rosji



Akcja od początku DO mniej więcej 0:20 - dalej nic ciekawego nie będzie.

sz...........an

2013-02-16, 01:19
:amused:

masabitumiczna

2013-02-16, 01:23
to musi być dziwne uczucie, jedziesz sobie naj***ny, a tu takie coś...

d1abol

2013-02-16, 03:17
j***ne hamburgery, juz nawet meteorytami steruja

ja...........ze

2013-02-16, 04:57
W radiu słyszałem, że Rosja i Ameryka mają wykorzystać meteoryty jako broń. Co oni się będą kamieniami napie**alać?

m2ti

2013-02-16, 05:00
Ten deszcz mógł spaść na kozojebców

m2ti

2013-02-16, 05:28
chciał bym widzieć reakcję ludzi 21 grudnia 2012 roku na to

Krówka

2013-02-16, 09:41
Chyba wszystkie nagrania z wczorajszego dnia.
Początkowo nie wierzyłem, ale tam naprawde napie**alały meteoryty :hurra:



:bomba: