18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Defqon.1 2012

stworek • 2012-07-01, 18:54
" Defqon 1 - festiwal odbywający się od 2003 roku na którym gra się głównie hardstyle "

Można to porównać do "Przystanek Woodstock" ale z innym gatunkiem muzyki.
Ogólnie jedna wielka impreza :)

Mimo że nie przepadam za takim rodzajem muzyki to i tak na takiej imprezie chciał bym się znaleźć :)


MyBijaCZ

2012-07-01, 19:07
Ja pie**ole, jakie to jest zajebiste :roll:

Swka

2012-07-01, 19:09
Szkoda że tak daleko jest to organizowane, bo bym się wybrał.
W Polsce nikt takiego czegoś nie zrobi, ponieważ: Każdy bogaty jest sztywny i bez wyobraźni, a każdy biedniejszy ma wyobraźnie i jest na luzie, ale nie ma funduszy aby takie coś z organizować :->

Wdr

2012-07-01, 19:11
k***a pie**olicie zaciągnij się do wojska to zobaczysz co to jest hardimpreza jak walisz wódę z myślą że zaraz może coś pie**olnąć to jest impreza! albo jak szczysz i myślisz czy zaraz nie dostaniesz z jakiegoś pistoletu od typa co zakopał się w piasku tydzień wcześniej i czeka:D to są wrażenia bez narkoli masz taką p*zde i adrenaline to jest zajebiste:D

stworek

2012-07-01, 19:16
salmonellas napisał/a:

Pozdro.

Obrazek



Rozumiem że każdy lubi inny gatunek muzyki i może Ci się filmik nie podobać, ale nie za bardzo rozumiem po co dajesz nam swoje zdjęcie ?

Wdr napisał/a:

k***a pie**olicie zaciągnij się do wojska to zobaczysz co to jest hard impreza jak walisz wódę z myślą że zaraz może coś pie**olnąć to jest impreza! albo jak szczysz i myślisz czy zaraz nie dostaniesz z jakiegoś pistoletu od typa co zakopał się w piasku tydzień wcześniej i czeka:D to są wrażenia bez narkoli masz taką p*zde i adrenaline to jest zajebiste:D



Też nie wiem co ma wspólnego dobra zabawa z walką o przetrwanie. No chyba że chciałeś się pochwalić że chlałeś wódę jak byłeś we wojsku. To ok :lodowka:

salmonellas

2012-07-01, 19:17
Wojsko jest ok,ale teraz...
Tylko wspomnienia:)


Wdr

2012-07-01, 19:22
@up eee tam chłopie ja to dopiero zacznę wspominać jak mnie odwieszą i powiedzą że mogę iść do cywila bo teraz to ja mogę dostać telefon z jednostki i mam 3h do stawienia się w wybranym punkcie więc przj***ne:D

Wdr

2012-07-01, 19:31
stworek napisał/a:

Też nie wiem co ma wspólnego dobra zabawa z walką o przetrwanie. No chyba że chciałeś się pochwalić że chlałeś wódę jak byłeś we wojsku. To ok :lodowka:



bo widzisz prawdziwego faceta to jara a nie jakieś techno imprezy które noszą nazwy wojskowe:D nie nie chiałem się pochwalić że piłem wódę w wojsku bo to nie jest powód do chwalenia tak tylko sobie przypomniałem a Ty się przyj***łeś nie wiem co może być lepszego od porannego napie**alania z granatnika w pełnym słoneczku przy dobrej nucie...

salmonellas napisał/a:

@up.
Spodziewsz sie wojny?



wojny człowieku od ponad 8 lat masz wojne na świecie tylko nikt Ci wprost nie powie o tym:D po prostu jeśli zajdzie potrzeba i będę potrzebny to mam się stawić i tyle no może równie dobrze wypie**olić szambo generałowi dzwonią i ch*j muszę jechać bo inaczej pasiaki!!

salmonellas

2012-07-01, 19:40
Tu nie ma,tam tez,reszte pie**ole. Poco mam sie przejmowac.

ostatni

2012-07-01, 19:45
ale porządeczek, widać woodstockowicze nie mają racji-by się dobrze bawić nie trzeba j***ć jak chlew wybudowany na wysypisku śmieci

Raflik

2012-07-01, 19:47
no przynajmniej nikt się nie kąpie w berbeluwie jak na woodstoku i w dodatku tutaj sa zajebiste dupeczki !!

Wdr

2012-07-01, 19:52
@up zajebiste dupeczki z zajebistym techo syfem ejcem czy jakimś innym bonusem na mapie:D

ostatni

2012-07-01, 20:02
@up przynajmniej wszy nie nałapiesz jak na woodstocku