18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Defqon.1 2012

stworek • 2012-07-01, 18:54
" Defqon 1 - festiwal odbywający się od 2003 roku na którym gra się głównie hardstyle "

Można to porównać do "Przystanek Woodstock" ale z innym gatunkiem muzyki.
Ogólnie jedna wielka impreza :)

Mimo że nie przepadam za takim rodzajem muzyki to i tak na takiej imprezie chciał bym się znaleźć :)


sikorro

2012-07-02, 23:04
W energy leci nustyle, sporo wiochy się zjeżdża lolz.

szkoda że nigdzie nie grają hardcore'u :<

Anonymouz

2012-07-03, 08:54
sikorro napisał/a:

W energy leci nustyle, sporo wiochy się zjeżdża lolz.

szkoda że nigdzie nie grają hardcore'u :<


Po pierwsze, to nie wszyscy grają tam nu-style. Po drugie jedziesz tam się bawić czy patrzeć na to kto przyjeżdża? Po trzecie, gdybyś jeździł do energy, to byś wiedział, że godzine przed końcem imprezy jest grany hardcore.. właśnie k***a widać jaki z Ciebie fanatyk mocniejszych gatunków skoro takich rzeczy nie wiesz.

p.s.
znamy się i teraz jebłeś z tym, że nigdzie nie jest grany hardcore.. myślałem, że takie rzeczy wiesz.

Kali90

2012-07-04, 16:45
Dokładnie! Ja też jestem fanką HC i HS i zawsze na koniec imprezy jest HC. Defqon mnie za bardzo nie przekonuje, w tym roku mam zamiar wybrać się na Qlimax'a ale moim marzeniem jest Masters of Hardcore i Dominator :D

stanek1235

2012-07-04, 17:10
Kali90 napisał/a:

Dokładnie! Ja też jestem fanką HC i HS i zawsze na koniec imprezy jest HC. Defqon mnie za bardzo nie przekonuje, w tym roku mam zamiar wybrać się na Qlimax'a ale moim marzeniem jest Masters of Hardcore i Dominator :D



Bylem na kazdym z wymienionych eventow i nie mam pojecia czemu cie nie przekonuje Defqon, co scena to inny gatunek muzyki zaczynajac od tek/jump po hardcore, dominator = hardcore,terror, speed, qlimax= hardstyle i na koniec core :o a na defqonie all in 1, jedynie cos od ostatnich 2 lat nie sprzyja to pogoda, pada pada pada i pada, ale duzym + jest ze event zrobili teraz na pare dni nie jak kiedys tylko 1 dzien :)

Kali90

2012-07-04, 17:23
stanek1235 napisał/a:



Bylem na kazdym z wymienionych eventow i nie mam pojecia czemu cie nie przekonuje Defqon, co scena to inny gatunek muzyki zaczynajac od tek/jump po hardcore, dominator = hardcore,terror, speed, qlimax= hardstyle i na koniec core :o a na defqonie all in 1, jedynie cos od ostatnich 2 lat nie sprzyja to pogoda, pada pada pada i pada, ale duzym + jest ze event zrobili teraz na pare dni nie jak kiedys tylko 1 dzien :)



wiem co to za impreza ale jakoś no nie wiem nie przekonuje mnie, chociaż nie wykluczam wybrania się na nią kiedyś :) Pogoda to swoją drogą :/ ale wiadomo że jak impra dobra to i pogoda nie przeszkadza :D

Anonymouz

2012-07-05, 12:50
Ja byłem na tegorocznym Defqonie i nie żałuję. Teraz mam w planach Q-Base :)

RickLafleur

2021-04-28, 13:09
Jak Woodstock, ale z innym gatunkiem muzyki.. konkretnie z jakim? ;) ;-)