18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Defqon.1 2012

stworek • 2012-07-01, 18:54
" Defqon 1 - festiwal odbywający się od 2003 roku na którym gra się głównie hardstyle "

Można to porównać do "Przystanek Woodstock" ale z innym gatunkiem muzyki.
Ogólnie jedna wielka impreza :)

Mimo że nie przepadam za takim rodzajem muzyki to i tak na takiej imprezie chciał bym się znaleźć :)


Cavaran

2012-07-02, 10:35
Wole takie imprezy ;)


State of Emergency - The Vortex of Vengeance (Official Masters of Hardcore Anthem)


Janiewiem

2012-07-02, 10:36
muzyka ogolnie git. hardstyle bylem na king of hardstyle w energy 2000 to juz tam mozna odczuc moc tej muzyki a na takim koncercie to sobie tego nie wyobrazam ;p

Bimbeer91

2012-07-02, 10:44
sp***alam do Holandii

prezes_mm

2012-07-02, 11:08
Jest jeden człowiek, zwany BAD BOYEM, który to wszystko rozkręca, trzyma cugle i rękę na zaworach, by biba była sroga jak zima w Doniecku, by publika wyła jak kopulujący kojot, by artyści dali z siebie więcej niż Najman w walce z Pudzianem, a co najważniejsze, by potem napisali o tym na SADOLU!

Kto to taki? Kto taki?

H-A-R-D - F-R-A-N-Z from Sośnicowice!!!

rozkurw

2012-07-02, 11:10
srał pies te wasze ćpalnie technomuły!

Dopek

2012-07-02, 11:18
Wdr napisał/a:

k***a pie**olicie zaciągnij się do wojska to zobaczysz co to jest hardimpreza jak walisz wódę z myślą że zaraz może coś pie**olnąć to jest impreza! albo jak szczysz i myślisz czy zaraz nie dostaniesz z jakiegoś pistoletu od typa co zakopał się w piasku tydzień wcześniej i czeka:D to są wrażenia bez narkoli masz taką p*zde i adrenaline to jest zajebiste:D



Zostaw wspomnienia z NSR i ASG :)

hi...........be

2012-07-02, 11:24
Ja pie**olę to gówno powinno znajdować się w śmietniku razem z dubstepem

Tuiq

2012-07-02, 12:07
Woodstock ze speedem zamiast marychy.

inf3kkted

2012-07-02, 12:12
żel sie topi ,paski z dresu aż sie odklejają, DJe wznoszą sie na techniczne wyżyny...HIMALAJE awangardy

stanek1235

2012-07-02, 12:25
Im mniej tam plakow tym lepiej, niestety taka prawda gdzie polak tam obora nie raz widzialem ich na takich eventach a jedyne co potrafia to krasc, albo napie**alac i osobiscie nie porownal bym tego do woodstooku. Woodstook w porownaniu do defqonu czy innych festivali organizowanych tam jak: summerfeest, tomorrowland, dominator itp itd to jest jakas kazachstanska podjebka z polakami na czele gdzie swoj swojego bedzie okradal, lal po mordzie. Na tych eventach Panuje zajebista atmosfera, ty kogos popchniesz niechcacy to jeszcze Cie ta druga osoba przeprosi i piwo postawi.

mietosz

2012-07-02, 12:57
Tomorrowland wymiata :!:

martin87

2012-07-02, 13:20
Nie ma co pie**olić, Polska też ma kilka świetnych eventów i jest jest zjazdem ćpalni lub małolatów którzy chcą być fajni.


Soundtropolis
Audioriver
Electrocity
Mayday (chociaż niemiecki jest z nami już 13 lat)

Polskie i świetne eventy muzycznie gdzie nie ma wielu przypadkowych osób i można pobawić się wyśmienicie z świetnymi składami, a nie jakieś zagraniczne gówno przyjeżdżające do PL tylko po to by zarobić kasę takie jak Global Gathering, Ultra Music Festival czy inne pierdółki. W 2010 byłem na Global Gathering gdzie była własnie postawiona scena q-dance i nawet nie umywało się do tego co widzimy na tych filmikach, raz Polacy bawili się jak bydło a dwa jak grajki to zobaczyły to po prostu grali na odpie**ol bo nie było dla kogo.

marcinsud

2012-07-02, 14:04
@stanek1235 Jak żyje nie widziałem by ktoś na woodstocku prał się po mordach. Poza tym jak myślicie, że 500 tys. ludzi się kąpie w bajorku o średnicy 8 metrów to gratuluje wyobraźni :D

sheaver

2012-07-02, 15:03
Po 1 nie przyrównał bym jakiegoś syfiastego woodstocku do takiego Eventu,
Po 2 Defqon jest za bardzo Nu Stylowy ;x wkurzają mnie cukierkowate hymny tej imprezy
Po 3 Qlimax czy Hard Bass lepszy :D

Anonymouz

2012-07-02, 16:13
przykre jest to ile na sadolu jest ignorantow muzycznych. sam jestem djem (grywam we wspomnianych tutaj imprezach kings of hardstyle w przytkowicach i katowicach) tego gatunku muzycznego i dla mnie to czysta magia a nie muzyka. ta muzyke trzeba po prostu lubic. ja nie lubie muzyki ktora grana jest np. na woodstocku i co? pisze pedalskie posty, ze woodstock jebie ch*jem, bo tam sa same brudasy? nie - wiec ogarnijcie sie. troche powagi panowie. kazdy lubi to co lubi i to jest dla kazdego indywidualna sprawa ktora nie podlega dyskusji.

hiobe napisał/a:

Ja pie**olę to gówno powinno znajdować się w śmietniku razem z dubstepem

Nie chwal sie gdzie cie mama wrzucila jak sie urodziles;)

wodzwioski napisał/a:

Nooo nie powiem, muza bogata w słowa :amused:

wedlug ciebie kazdy gatunek muzyczny musi byc bogaty w slowa?

nieja napisał/a:

Filmik fajny tylko mogłeś zamiast tej wiertarki dać jakąś muzyke na podkład dźwiękowy.

nastepny ignorant;)

salmonellas napisał/a:

Pozdro.

Obrazek

ladny jestes:)