18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Debili nie sieją...

dziobak90 • 2019-11-18, 19:47
...tylko sadzają za kółko. :idzwch*j:

Tępa dzida z każdym wypowiedzianym zdaniem pogrąża się coraz bardziej. Słychać, że nagrywający raczej nastolatek, ale ma więcej oleju w głowie i znajomości przepisów od tępej baby. Wysłać filmik na policję i powtórka z egzaminu... :gilotyna:



Zaj***ne z dzidy.

Twójbug

2019-11-18, 19:54
j***ne p*zdzisko kurewskie. Tepic takie k***y. We łbie się całkiem poj***ło. To nie k***a klub że pokażesz dupe i ci wszyscy będą ja lizac. Tępe szmacisko, k***iszon zaj***ny. I jeszce drze tego k***a ryja jakby miała rację. Nie no k***a, dobrze że kamera szlaufa uchwycila. Za tego ryja filmik na psy powinien polecić żeby p*zdzisko udupic. Tepic fałszywe k***y

poligon6

2019-11-18, 20:11
"Jezdze tutaj codziennie", co za tępa p*zda. Raz mi taki wieśniak skręcił bez kierunkowskazu, jak go wyprzedzałem. "Bo on tu od zawsze mieszkał i dlatego skręcił". Panowie policjanci też mieli problem z wytłumaczeniem mu że powinien puscić kierunkowskaz.

Madafakerski

2019-11-18, 20:15
Nie jestem za przemocą ale bym nie wytrzymał i zaj***ł.

ca...........ia

2019-11-18, 20:23
Chipsy w paczce? Nie prawko w paczce. W tym momencie babka powinna na nowo prawko zdawać.

Byku35

2019-11-18, 20:39
sami tu debile

kamerujacy ma ustąp na rondzie, miał się zatrzymać i ustąpić z prawej wyjeżdżającej na rondo przed zmianą pasa, ( ta przerywana na rondzie)

k***a !!!!!!!

robo72

2019-11-18, 20:49
ni ch*ja wysłałbym na policję i zrobił piździe z dupy jesień średniowiecza. Nowy Targ...bez komentarza, baranów tam nie brakuje.

Lew

2019-11-18, 20:52
Uwaga ważna informacja !!!

Z kuchni o zaostrzonym rygorze uciekła profesjonalna mistrzyni kierownicy , jeżeli ją widziałeś dzwoń do zakładu utylizacji. Początek rejestracji KNT XXXXX

Uwaga, inteligenta zmywarka doznała uszkodzenia procesora, może być zagrożeniem.....

Miejcie szeroko otwarte oczy.....



Byku35 napisał/a:

sami tu debile
kamerujacy ma ustąp na rondzie, miał się zatrzymać i ustąpić z prawej wyjeżdżającej na rondo przed zmianą pasa, ( ta przerywana na rondzie)
k***a !!!!!!!



aha...

Kadan

2019-11-18, 20:52
Byku35 napisał/a:

sami tu debile
kamerujacy ma ustąp na rondzie, miał się zatrzymać i ustąpić z prawej wyjeżdżającej na rondo przed zmianą pasa, ( ta przerywana na rondzie)
k***a !!!!!!!



Tak k***a, a ta c**a z prawej dla ozdoby miała znaki przy i na jezdni "ustąp pierwszeństwa".

Tr...........ty

2019-11-18, 20:54
Byku35 napisał/a:

sami tu debile

kamerujacy ma ustąp na rondzie, miał się zatrzymać i ustąpić z prawej wyjeżdżającej na rondo przed zmianą pasa, ( ta przerywana na rondzie)



To żart, prawda? te trójkąty namalowane w poprzek pasa ruchu przy wjeździe na rondo są też dla jaj?

intermag

2019-11-18, 21:07
Nie no k***a, musialem zapisac bo mi korwa ziomki nie uwierza

Sk8

2019-11-18, 21:07
Jealszcze babajagi nikt nie poznał? :roll: :roll:

bakus1233

2019-11-18, 21:07
Jak jej się kiedyś wpie**oli w lewe drzwi jakieś ciężkie auto, to może się nauczy głupia c**a he he.
Logiczne tłumaczenie nie działa, szkoda sił na to.

Lee225

2019-11-18, 21:27
Taką k***ę warto na dupce zatrzymać przed pasami bądź światełkami tylko nie zawsze się tak da zrobić ale za takie darcie p*zdy i brak znajomości przepisów należałaby się pouczająca przerwa od samochodu.

AN...........or

2019-11-18, 21:28
ja czasem też jeżdzę przez to rondo bo mieszkam na tagówku , a tam jest centrum handlowe targówek. Rondo generalnie nietypowe, trochę trudne do ogarnięcia, miałem z 2-3 nerwową sytację na nim, ale w takim przypadku zawsze wysiadam z samochodu i wypinam dupsko i daje się wyr*chać, i problem jest od razu załagodzony, jak dla mnie oni też powinni się iść j***ć w krzaki .