18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Debili nie sieją...

dziobak90 • 2019-11-18, 19:47
...tylko sadzają za kółko. :idzwch*j:

Tępa dzida z każdym wypowiedzianym zdaniem pogrąża się coraz bardziej. Słychać, że nagrywający raczej nastolatek, ale ma więcej oleju w głowie i znajomości przepisów od tępej baby. Wysłać filmik na policję i powtórka z egzaminu... :gilotyna:



Zaj***ne z dzidy.

~Velture

2019-11-19, 11:01
Nie wiem po ch*j w ogóle nagrywający wchodzi w jakąkolwiek dyskusję. Wystarczyło proste "sp***alaj" albo "rusz p*zdę" a nie zagłębianie się co p*zda ma na myśli. Jeśli to nie zadziała i dalej będzie jazgotać to można kulturalnie powiedzieć "kobiety nigdy nie uderzę ale takiej k***ie jak ty z chęcią przypie**olę" aby ostudziła sobie sroma.

jbone

2019-11-19, 16:01
szamacisko pod mur i strzał w głowę.ale dopiero trzeci strzał-pierwszy w kolano,drugi prosto w macice(wsadzamy lufę do pochwy jak głęboko się da) i w głowę kończymy-tylko taki sposób daje 100% gwarancji że k***iszon się nie rozmnoży(ścierwo może być w ciąży)

Dudiasz

2019-11-19, 16:52
Byku35 napisał/a:

sami tu debile
kamerujacy ma ustąp na rondzie, miał się zatrzymać i ustąpić z prawej wyjeżdżającej na rondo przed zmianą pasa, ( ta przerywana na rondzie)
k***a !!!!!!!



Ciebie to za dzieciaka rodzice za mocno na podłogę upuścili czy tylko udajesz poj***nego.?

Wiewór

2019-11-19, 17:19
Salemfu napisał/a:

ustępuje wyłącznie pojazdom uprzywilejowanym



Pojazd uprzywilejowany nie ma pierwszeństwa.

Danlew

2019-11-19, 18:00
Poj***ne rondo. Jak by nie mogli dać tam zwykłego ronda. Ale faktycznie nie ma co się sprzeczać wina jest po stronie typiary. Pewnie facet nauczył żeby przy skręcaniu w lewo nie blokowała prawego pasa przy rondzie z dwoma+ pasami. Bo to dość miłe jak nie musisz się zatrzymywać i ruszać od nowa i był by to miły gest w tym przypadku ze strony kolesia.Ale zauważam mógł ale nie musiał i to przy zwykłym rondzie te jest jakieś dziwne. A ona zapie**alała jak głupia na te rondo. Pewnie odwirowanie jej się włączyło.

ddss

2019-11-19, 18:08
wiedźma pie**olona.

[sformułowanie nie ma na celu obrażenie konkretnej osoby tylko wyrażenie jej zachowania'}

Byku35

2019-11-19, 18:32
jesteście nie normalni

i jeździj przy takich!!!!!
ja piernicze

RoBoTRoN

2019-11-20, 09:50
ANALizator napisał/a:

ja czasem też jeżdzę przez to rondo bo mieszkam na tagówku , a tam jest centrum handlowe targówek. Rondo generalnie nietypowe, trochę trudne do ogarnięcia, miałem z 2-3 nerwową sytację na nim, ale w takim przypadku zawsze wysiadam z samochodu i wypinam dupsko i daje się wyr*chać, i problem jest od razu załagodzony, jak dla mnie oni też powinni się iść j***ć w krzaki .



Po pierwsze, jakbyś był pedale z Targówka, to byś pisał tę nazwę z wielkiej litery, bo na to zasługuje... Po drugie, jak to rondo jest trudne, to oddaj prawko i wsiądź na hulajdupę i zapiedalaj nią autobusem, jak inne p*zdy w rurkach. Po trzecie, za samo wspomnienie, że jesteś z Targówka i dajesz się wyr*chać to sp***alaj na Bródno czy inny Elsnerów...







Nie no spoko, żarty...

Serio jesteś z Targówka...? ;)

ti7ti7

2019-11-20, 14:12
Baba jak elektorat pisu ch*ja się zna na znakach, Ale jedzie bo ma prawko to znaczy,że ma rację.

eMJay8086

2019-11-21, 11:18
No deczko ch*jowo tam jest, to za Nowym Targiem, przed Szaflarami; ciasne rondo z dwoma pasami, nie wszyscy jak widać UMIEJO w te klocki :-P

https://www.google.pl/maps/@49.4463351,20.0203264,3a,75y,320.51h,60.35t/data=!3m6!1e1!3m4!1sI8cl6BjrNiw__-ilTqY3Kw!2e0!7i13312!8i6656

mazga50

2019-11-22, 20:12
Ta suka jest naj***na w trzy dupy. Klucze zabrać i na psiarnię dzwonić.