18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Debili nie sieją...

dziobak90 • 2019-11-18, 19:47
...tylko sadzają za kółko. :idzwch*j:

Tępa dzida z każdym wypowiedzianym zdaniem pogrąża się coraz bardziej. Słychać, że nagrywający raczej nastolatek, ale ma więcej oleju w głowie i znajomości przepisów od tępej baby. Wysłać filmik na policję i powtórka z egzaminu... :gilotyna:



Zaj***ne z dzidy.

gu...........er

2019-11-18, 21:36
Brakło mi skali w dzbanometrze :D

BanujNasNieMichalka

2019-11-18, 21:36
Byku35 napisał/a:

sami tu debile
kamerujacy ma ustąp na rondzie, miał się zatrzymać i ustąpić z prawej wyjeżdżającej na rondo przed zmianą pasa, ( ta przerywana na rondzie)
k***a !!!!!!!



Tłuku j***ny haha

Ustąpić ma tym co są na rondzie i mówi o tym znak a-7 o którym wspomniałeś i dodatkowo znak P-13

"linia warunkowego zatrzymania złożona z trójkątów
Znak P-13 "linia warunkowego zatrzymania złożona z trójkątów" wskazuje miejsce zatrzymania pojazdu w celu ustąpienia pierwszeństwa wynikającego ze znaku pionowego A-7."





I ta hurwa też ma te znaki, już kumasz?
A żeby k***ie miał ustąpić, powinien być sam znak C-12 bez A-7.
Za lekcje należy się 150 zł odezwij się na pw balwanie.



;-)

Salemfu

2019-11-18, 21:41
Kierujący na rondzie ma pierwszeństwo i ustępuje wyłącznie pojazdom uprzywilejowanym, ta przerywana linia to wyłącznie rozdzielenie pasów (przerywana= można przekroczyć) i obowiązkiem chłopaka było zasygnalizować że na owy pas wjeżdża (ale dalej ma pierwszeństwo). Kobieta wjeżdżając na rondo miała obowiązek ustąpić chłopakowinawet jeśli nie zasygnalizował zmiany pasa (przekroczenie przerywanej lini) to i tak powinna poczekać ( jest to ograniczenie zaufania na drodze) a tak wymusiła pierwszeństwo. Ja niewiem komu dają prawojazdy, za swoje musoała chyba zrobić coś extra.

Loaloa

2019-11-18, 21:47
Po dziesięciu sekundach takiego jazgotu zaj***łbym szmatę czymkolwiek, nawet gołymi rękami.

Lew

2019-11-18, 21:56
Loaloa napisał/a:

Po dziesięciu sekundach takiego jazgotu zaj***łbym szmatę czymkolwiek, nawet gołymi rękami.




już już, spakuj zeszyty i idź spać bo nie wstaniesz do szkoły :P

Palepan

2019-11-18, 21:56
ch*ja wiecie wszyscy! Ona tam codziennie jeździ i tam tak jest :mrgreen:

Byku35

2019-11-18, 22:17
Lew napisał/a:

Uwaga ważna informacja !!!
Z kuchni o zaostrzonym rygorze uciekła profesjonalna mistrzyni kierownicy , jeżeli ją widziałeś dzwoń do zakładu utylizacji. Początek rejestracji KNT XXXXX
Uwaga, inteligenta zmywarka doznała uszkodzenia procesora, może być zagrożeniem.....
Miejcie szeroko otwarte oczy.....
aha...



co aha? i poco te plastry cytryny w słoiku?

Kadan napisał/a:

Tak k***a, a ta c**a z prawej dla ozdoby miała znaki przy i na jezdni "ustąp pierwszeństwa".



Owszem miała ale dla swojego pasa a on był na innym patrz uważnie!!

TranzystorWyklęty napisał/a:

To żart, prawda? te trójkąty namalowane w poprzek pasa ruchu przy wjeździe na rondo są też dla jaj?


k***a gościu on już był na rondzie i miał przerywaną potok by ustąpić jej

Rannhide napisał/a:

Tłuku j***ny haha
Ustąpić ma tym co są na rondzie i mówi o tym znak a-7 o którym wspomniałeś i dodatkowo znak P-13
"linia warunkowego zatrzymania złożona z trójkątów
Znak P-13 "linia warunkowego zatrzymania złożona z trójkątów" wskazuje miejsce zatrzymania pojazdu w celu ustąpienia pierwszeństwa wynikającego ze znaku pionowego A-7."
I ta hurwa też ma te znaki, już kumasz?
A żeby k***ie miał ustąpić, powinien być sam znak C-12 bez A-7.
Za lekcje należy się 150 zł odezwij się na pw balwanie.



debilu on już jest na rądzie i ma przerywaną linie poto by ustąpić

bodzio667

2019-11-18, 22:21
Japie**ole... i jeszcze Byku do tej suczy dołączył... obyście wymuszali pierwszeństwo tylko TIRom.

Presty

2019-11-18, 22:33
Córka nowotarskiego gazdy, wychowana na PiSie.
Czego się spodziewacie...

regrantho

2019-11-18, 22:41
Jestem po stronie kobiety!

DoubleBorger

2019-11-18, 22:42
Ja wymuszam pierwszeństwo? A zaj***ć Ci? - nie cytowane, aczkolwiek myśl przewodnia pani z suzuki.

Wierzę, że kiedyś policja znajdzie patent na tępienie tej patologii drogowej, bo tutaj nie można nawet o kulturze mówić :-/

BanujNasNieMichalka

2019-11-18, 22:42
Byku35 napisał/a:

co aha? i poco te plastry cytryny w słoiku?
Owszem miała ale dla swojego pasa a on był na innym patrz uważnie!!
k***a gościu on już był na rondzie i miał przerywaną potok by ustąpić jej
debilu on już jest na rądzie i ma przerywaną linie poto by ustąpić



Potrafisz czytać? Zasada prawej ręki działa tylko wtedy gdy jest sam znak c-12.

Ta przerywana linia i ustąpienie to dopiero zabawne haha gdzie takie znaki widujesz? Zapewne przed sygnalizacja, przejsciem dla pieszych i skrzyżowaniach (ale nie o ruchu okreznym xD)

Hafnarfjodur

2019-11-18, 22:55
Kiedyś jadę ze swoją babą (nawet w chipsach nie dostała prawka ), jestem na rondzie, a ta jak nie wydrze p*zdy uważaj, hamuj !!! Ja odruchowo po hamulcach, pytam: Co się staneło ? A ona: Nie widzisz, że auto wjechać chce na rondo ......

Henboh

2019-11-18, 23:07
Byku35, trollu nie myty chodzi Ci o niebieską?





Jeśli tak, to jesteś typowym przedstawicielem "gówno wiem, ale się wypowiem". Te na niebiesko to linie oddzielające pasy ruchu (i dotyczą tylko pojazdów poruszających się wzdłuż nich, bo debile potrafią z lewego pasa wjechać na prawy i na odwrót) i w żadnym stopniu nie dotyczą pojazdów poruszających się w poprzek nich (co innego gdyby były linie ciągłe, ale w tym miejscu byłoby to jeszcze głupsze niż "gwiazda" nagrania). Natomiast te na czerwono to "trójkąty" malowane do znaku "ustąp pierwszeństwa" i dotyczą pojazdów jadących w ich poprzek, ale nie pojazdów jadących wzdłuż, ale to każdy kto chociaż udawał, że słuchał na zajęciach teoretycznych (a nie opie**alał lachę za kawałek plastiku), powinien wiedzieć. Więc przestań bronić swojej zj***nej próby trollingu i wypie**alaj odrabiać lekcje.


Byku35 napisał/a:

Owszem miała ale dla swojego pasa a on był na innym patrz uważnie!!

Co k***a? Ustępujesz pierwszeństwa drodze, a nie pasowi. Nie ma skrzyżowań/dróg "częściowo podporządkowanych", jeśli droga jest podporządkowana, to wszystkiej jej pasy są podporządkowane, wszystkim pasom na drodze z pierwszeństwem.


Ale nie przejmuj się, zawsze musi się znaleźć jeden degenerat/debil/__________, co nie ogarnia podstawowych zasad. W tym przypadku rzeczywistość wytypowała Ciebie na to stanowisko.

Andre1945

2019-11-18, 23:08
Cytat:

Yprdle.... ale tępota!!! Nowy Targ, matecznik PISu, to wszystko wyjaśnia.



Cytat:

Córka nowotarskiego gazdy, wychowana na PiSie.



Typowi sadolowi eksperci z POKO - z tablicy rejestracyjnej wywodzą poglądy polityczne, pochodzenie etniczne i orientację seksualną. :mrgreen: Dobrze, że wasz Sławek Neumann to taki wykształcony, kulturalny jegomość.