18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Debili nie sieją...

dziobak90 • 2019-11-18, 19:47
...tylko sadzają za kółko. :idzwch*j:

Tępa dzida z każdym wypowiedzianym zdaniem pogrąża się coraz bardziej. Słychać, że nagrywający raczej nastolatek, ale ma więcej oleju w głowie i znajomości przepisów od tępej baby. Wysłać filmik na policję i powtórka z egzaminu... :gilotyna:



Zaj***ne z dzidy.

macioshow

2019-11-18, 23:08



Babie się wydawało że on powinien zjechać na ten lewy pas i ona bezkolizyjnie może sobie wjechać na rondo w ten sposób.
Jednak linie przerywane zaznaczone na czerwono wskazują, że ten lewy pas, po którym wg. niej on miał jechać, nie jest pasem po którym on jedzie w momencie w którym trąbi. Linia niebieska wyznacza pas ruchu, po którym możemy jeździć w kółko i cały czas mamy pierwszeństwo. Każde rondo musi mieć taki pas.

przemolinko

2019-11-18, 23:08
Ale tyłek to ma fajny xD

kamilja

2019-11-18, 23:22
Prymitywny cham. Nie był w stanie jej dogonić, to trąbi. Na całym świecie już tępią polaków, bo dawno się na nich poznali. W polsce zaś nadal większość uważa się za naród gieniuszy. Bezsensowne trąbienie na kogoś, a potem ubliżanie, i to kobiecie, to końcowe stadium degeneracji, odczłowieczenia.

BanujNasNieMichalka

2019-11-18, 23:30
kamilja napisał/a:

Prymitywny cham. Nie był w stanie jej dogonić, to trąbi. Na całym świecie już tępią polaków, bo dawno się na nich poznali. W polsce zaś nadal większość uważa się za naród gieniuszy. Bezsensowne trąbienie na kogoś, a potem ubliżanie, i to kobiecie, to końcowe stadium degeneracji, odczłowieczenia.



To nie była kobieta

:roll:

Cezar87

2019-11-18, 23:47
Ale nowinek w ruchu drogowym sie tutaj naczytalem w komentarzach :D Chyba trzeba od nowa prawko zdawac :D

Lew

2019-11-18, 23:56
Rondo, najprostsze i najbezpieczniejsze skrzyżowanie na świecie.

Brak wiedzy o tym jak jeździć na rondzie .
Kobieta wjeżdżająca na rondo , DEFCON 1.

Wbijając się na rondo trzeba ustąpić i zachować szczególną ostrożność nawet jak ktoś wie ze ma pierwszeństwo , wolną drogę itp

Na filmie 100% wina kobiety i tyle. Nic dodać nic ująć

Chyba ze nagrywający miał zapuszczonego migacza w prawo to mogło zmylić ale raczej nie.

U nas w Polsce to i tak luz, zapraszam do Indii , tam dopiero kultura na drodze :D

barosz

2019-11-19, 00:03
Chyba znalazlem podobne rondo
A - nagrywający
B - nasza gwiazda
Nagrywający(A) chcąc jechać w lewo (lub prosto) musi jechać tak jak żółte strzałki (skręcenie na pas gdzie są czerwono-żółte X jest błędem , a szanowna Pani myślała że nagrywający musi zająć tamten pas) i ma pierwszeństwo bo znajduje się już na rondzie.
Nasza gwiazda (B) z tego pasa może pojechać tylko w prawo lub prosto i ma ustąpić pierwszeństwa.
Jak ktoś ma problem z rondami turbinowym to sobie ogarnie zasady poruszania się po tych skrzyżowaniach (które swoją drogą zostały stworzone po to by kierowcy się nie gubili)
Byku35 albo się pomyliłeś i pora się przyznać do błędu, albo nas wkręcasz bo chcesz zrobić G...Burzę, albo jesteś głupi. Wybieraj :D


URAGE

2019-11-19, 00:12
Byku i k***a wszyscy inni, to jest RONDO TURBINOWE, które z dwóch pasów przechodzi w jeden. Facet jedzie dalej gładko swoim pasem, a ona mu wymusiła i kropka, koniec tematu.




kamilja napisał/a:

Prymitywny cham. Nie był w stanie jej dogonić, to trąbi. Na całym świecie już tępią polaków, bo dawno się na nich poznali. W polsce zaś nadal większość uważa się za naród gieniuszy. Bezsensowne trąbienie na kogoś, a potem ubliżanie, i to kobiecie, to końcowe stadium degeneracji, odczłowieczenia.



A ciebie to do końca popie**oliło? TRĄBIŁ Z POWODU ZAGROŻENIA NA DRODZE, a nie z buractwa. Klakson to dźwiękowy sygnał ostrzegawczy, stosowany m. in. w takich przypadkach. Debilka nie wie co pieprzy, jak połowa komentujących, w tym ty. I co to jest w ogóle za argument "Nie był w stanie jej dogonić, to trąbi"?! Weź ty lepiej skasuj też to prawo jazdy jak wolisz, żeby po niedoszym wypadku "doganiał" i ch*j wie co dalej robił, spuszczał wpie**ol?

atomboy

2019-11-19, 01:10
wstyd przyznać ale w 2014r... miałem podobną sytuację i też babeczka wyskoczyła do mnie. Niestety nie byłem cierpliwy i ją przywołałem do porządku ruchem zamaszystym, pech zadziałał na moją nie korzyść bo owa skąpa w zwoje mózgowe dziewoja wyrżnęła straciwszy uprzednio przytomność po wielu w mym kierunku inwektywach o moich przodkach... o kant krawężnika. Drugi pech zadziałał też na niekorzyść mojej osoby bo kość jarzmowa uległa delikatnej wgniotce a czas tego leczenia odbył się poniekąd z mojej kieszeni. Ostatni peszek dodał mi w moje "ajnen papiren" kilka linijek tekstu jakobym był skazany za pobicie bla bla bla.
No ale tak było... dzisiaj jestem innym człowiekiem. Rozjechałbym sukę.

Barnellini

2019-11-19, 06:27
Twójbug napisał/a:

j***ne p*zdzisko kurewskie. Tepic takie k***y. We łbie się całkiem poj***ło. To nie k***a klub że pokażesz dupe i ci wszyscy będą ja lizac. Tępe szmacisko, k***iszon zaj***ny. I jeszce drze tego k***a ryja jakby miała rację. Nie no k***a, dobrze że kamera szlaufa uchwycila. Za tego ryja filmik na psy powinien polecić żeby p*zdzisko udupic. Tepic fałszywe k***y



Ja pie**olę. Co za subtelna wypowiedź. Widać, że tam skąd pochodzisz "500+" ściele się gęsto :O

A o Twoich problemach z kobietami musisz opowiedzieć psychologowi.

:D

barann

2019-11-19, 07:12
Brzmi jak zwykły lachociąg...

tommitmx

2019-11-19, 08:31
Byku 35 jesteś debilem po byku :D Może chlopak tej psełdo górlki

SleThu

2019-11-19, 08:59
Bardzo często jestem w Nowym Targu i jeżeli chodzi o kulturę jazdy kierowcy są bardzo kulturalni. Natomiast w tym przypadku mamy ewenement. Kobieta wymusiła pierwszeństwo, nie zastosowała się do znaku ustąp pierwszeństwa dla pojazdów znajdujących się na rondzie. Prawdopodobnie nie rozumie kodeksu drogowego, przepisów. Przytłoczyło ją prawdopodobnie ilość znaków drogowych więc sugerowała się wytyczoną dla niej ścieżką. Bardzo często spotykam się z ludźmi, którzy mimo popełnionego wykroczenia dalej uparcie stoją na swoim. Czytając powyższe komentarze, zamieszczam poniżej film z tego ronda. Miłego oglądania i może coś na przyszłość wyciągniecie i być może do zobaczenia na drodze. ;-)

Edit: Analogiczna sytuacja od 7:50 (kolor auta ten sam, też kobieta tylko marka się nie zgadza)


Wiewór

2019-11-19, 10:16
Rejestracja KNT... czy trzeba coś więcej wyjaśniać?

sanqvo

2019-11-19, 10:39
Twójbug napisał/a:

j***ne p*zdzisko kurewskie. Tepic takie k***y. We łbie się całkiem poj***ło. To nie k***a klub że pokażesz dupe i ci wszyscy będą ja lizac. Tępe szmacisko, k***iszon zaj***ny. I jeszce drze tego k***a ryja jakby miała rację. Nie no k***a, dobrze że kamera szlaufa uchwycila. Za tego ryja filmik na psy powinien polecić żeby p*zdzisko udupic. Tepic fałszywe k***y



Aż specjalnie wszedłem żeby Ci piwko dac. Idealnie, subtelnie i precyzyjnie dobrane słowa, które oddają w 100% osobowość tej j***nej szmatok***y.