18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dawca ze 'skillem'

d1abol • 2013-07-26, 08:50


Mozna popatrzec do 1:20

sauerps

2013-07-26, 11:26
Mantuanuliup napisał/a:

Nieźle idzie. Czy to Gixer?

Yamaha R1

d1abol

2013-07-26, 11:31
daniel5995 napisał/a:

@Rems
Koleś panuje nad sytuacją ? Chyba sobie kpisz... 25s. obsrał się i wyj***ł na trawę... Jakby coś jechało z naprzeciwka to by już jego organy znajdowały się u kogoś innego.
Gość może sobie zapie**alać na prostej, do tego żaden skill nie jest potrzebny, wystarczy trochę pojeździć na motocyklu żeby go opanować i można walić 300. I co z tego ? Po ch*j mu ta prędkość ? Niech na tor wypie**ala bo znów będzie materiał na sadolu jak taki popie**oleniec wjeżdża w ludzi na przejściu. A wtedy to będzie lament "Co za ch*j, ku*as, krety itd."
Gość w ogóle nie ma pojęcia o jeździe na zakrętach, jeszcze raz odsyłam do 25s. Mi to wystarczyło żeby wiedzieć że nie potrafi zapanować nad maszyną.
Pozdrawiam spinaczy ze skuterków którzy mnie pojadą. :)



Racja, kolesiowi przy 150 zaczal sie zakret zaciesniac to zamiast sie mocniej zlozyc - panika riding i blokowanie przedniego hebla.. czyli wyprostowanie kola i jadziem z Wladziem na czolowe albo do rowu... :amused:

Sprajt18

2013-07-26, 11:31
Ma jaja sk***iel co nie zmienia faktu, że jest totalnym debilem...

Black Pitt

2013-07-26, 11:36
Mantuanuliup napisał/a:

Black Pitt, jeśli jesteś wędkarzem, to życzę Ci, żeby piorun pie**alnął Ci w wędkę.



Cytat:

Black Pitt a zebys k***o potrzebowal nery i zaden koles sie nie rozbil ku*asie



Tylko się nie obsrajcie z tymi życzeniami, dzisiaj ani Piotra ani moje urodziny. :amused:

Dla jasności życzyłem im żeby NIKOMU innemu nie zrobili krzywdy bo ten pierwszy na bank nie zostanie emerytem. Opanowanie maszyny pokazał w okolicach 28 sek.
Odkręcanie gazu na pełną p*zdę na drodze publicznej to wg was "kozak"?

PS. Nie wędkuję, nerki też na razie bez zarzutu, regularnie płukane złocistymi trunkami.

k0rek

2013-07-26, 11:52
R1
Bo ja lubię zapie**alać :hitler:

CYPRIAN

2013-07-26, 12:03
ma ktoś fotki co zostaje z kierowcy przy 300?

Ciupas

2013-07-26, 12:11
w Polandii by wypie**olił w dziurę jakąś i by jego szczątki znajdowali w promieniu kilometra.

Wiochmen

2013-07-26, 12:14
d1abol napisał/a:


Racja, kolesiowi przy 150 zaczal sie zakret zaciesniac to zamiast sie mocniej zlozyc - panika riding i blokowanie przedniego hebla.. czyli wyprostowanie kola i jadziem z Wladziem na czolowe albo do rowu...




ale przeciez on to celowo zrobil debile...

Lashi

2013-07-26, 12:20
Chłopaki, jestem motocyklistą, wiem że takowych tutaj nie lubicie...
Ale zawsze mi się śmiać chce jak wypowiadają się na te tematy ludzie którzy widzieli motocykl na oczy co najwyżej na parkingu... lub mijali się na drodze... Po pierwsze powyżej 50km/h uderzenie w przeszkodę stałą w 90% skutkuje śmiercią... powyżej 100km/h uderzenie w przeszkodę stałą powoduje również śmiertelne obrażenia wewnętrzne... narządy po prostu pękają od przeciążenia... a kombinezon jedynie utrzymuje to wszystko w jednym kawałku, natomiast w środku jest jak to się mówi "zupa". Dlatego wasze odpowiedzi dotyczące organów lub nazywanie "nas" - "dawcami" jest po prostu śmieszne i dowodzi waszej niewiedzy.
Zapytajcie jakiegokolwiek lekarza... ile zdarza się przypadków, w których dawcą jest motocyklista... w większości już nie ma czego przeszczepiać.

Pozdrowienia... i hejtujcie śmiało ;)

Dalione

2013-07-26, 12:26
@up
i tak jesteś dawcą :-D

de...........ar

2013-07-26, 12:38
żyje jeszcze ?

daw31

2013-07-26, 12:49
150 km/h na 1 biegu? O.o

Nearr

2013-07-26, 12:49
ale zapie**ala, aż miło się ogląda :D

MrZet

2013-07-26, 12:50
Nie rozumiem takich ludzi... Od bicia rekordów prędkości jest tor, dlaczego właściciele wyścigowych samochodów to rozumieją a oni nie?
Przy 300 km/h robi się prawie 100 m w sekundę.

W ogóle po co ludzie kupują 200 konne plastiki ze specyfikacją torową? Przecież to jest niewygodne, niepraktyczne i w ogóle nienadające się do turystyki.

Kwintesencją motocykla jest chyba spakować parę rzeczy i pozwiedzać świat?

I są do tego zajebiste maszyny, jak ta

Albo można kupić takie coś i pojeździć wokół domu zgarniając spojrzenia większości dupeczek w okolicy.


Ale jakoś tylu pajaców woli upalać w miastach superbiki wkuriwając i strasząc wszystkich wokół.

daw31

2013-07-26, 12:51
d1abol tak wiemy wiemy Ty byś nie odpuscil na tym zakrecie i wyj***ł w metalowe szyny bezpieczenstwa....