18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dawca ze 'skillem'

d1abol • 2013-07-26, 08:50


Mozna popatrzec do 1:20

adrian686

2013-07-26, 19:04
Dawcą bym go nie nazwał, ale jak będzie tak dalej zapier*** to nawet na warzywko się nie nada.
p's Jestem motocyklistą, a tak poszaleć to jeżdżę na tor.

ps3store

2013-07-26, 19:16
kiedy znajdziemy się na zakręcie co z nami będzie

adrian686 napisał/a:

Dawcą bym go nie nazwał, ale jak będzie tak dalej zapier*** to nawet na warzywko się nie nada.
p's Jestem motocyklistą, a tak poszaleć to jeżdżę na tor.

ale nawóz dobry będzie :lol:

kubullus

2013-07-26, 19:23
Do pro rajderów, którzy twierdzą że gościu w tej 25s wjechał na trawę bo się "spiździł". Proponuję samemu wjechać przy takiej prędkości (nawet te 60km/h) na pole ścigaczem i sie nie wypie**olić :) Gościu zrobił to celowo zresztą widać. Po kiego wstawiałby w filmik na którym się popisuje faila ? :)

Fakt koleś jeździ na krawędzi życia i śmierci bo każdy mały błąd jego czy kogoś innego skutkuje mu 99,99% śmiercią. Jego sprawa.

Skilla ma i to bardzo dobrego. Przy 300km/h sterowność motoru jest minimalna... Osoby które twierdzą że gościu jest cienki proponuję wsiąść na coś podobnego przejechać się 200m i zawrócić, założe się że połowa wypie**oli się jak szmata przy zawracaniu.

Jeśli już taki motocyklista ginie i oddaje narządy to musiał na to wcześniej wyrazić zgodę, wielu motocyklistów jest świadoma tego że mogą z którejś trasy nie wrócić i informują rodzinę bądź mają przy sobie kartkę że wyrażają zgodę. A chwała im za to że chcą komuś pomóc jeśli sami zj***li sobie, może uratują komuś życie...

Jedni jeżdżą crossami inni turystykami a inni "plastikami" kto co lubi. Śmiertelność przy wypadku podobna... powyżej 100km/h jebniecie w cokolwiek daje małe szanse, a rzadko widzę motocykl który jedzie wolniej (chyba że 50ccm).

tranzystor

2013-07-26, 20:09
MrZet napisał/a:


Albo można kupić takie coś i pojeździć wokół domu zgarniając spojrzenia większości dupeczek w okolicy..



Takich "dupeczek", co już mają sztuczne szuflady :mrgreen:

Yanuha

2013-07-26, 20:35
ja mu tam źle nie życzę i tak już jest idiotą.Proponuję żeby podniósł sobie poprzeczkę i przymocował linkę stalową od szyi do kierownicy.To będzie adrenalinka.

panmorda

2013-07-26, 23:52
duże wrażenie na mnie zroibł ten filmik... trza se sprawić motor :D

Crewloor

2013-07-27, 01:30
ch*j, zwolnię sobie na zakręcie do 220 :D

Szczam_na_Zakrystii

2013-07-27, 07:09
kubullus napisał/a:

Do pro rajderów, którzy twierdzą że gościu w tej 25s wjechał na trawę bo się "spiździł". Proponuję samemu wjechać przy takiej prędkości (nawet te 60km/h) na pole ścigaczem i sie nie wypie**olić :) Gościu zrobił to celowo zresztą widać. Po kiego wstawiałby w filmik na którym się popisuje faila ? :)

Fakt koleś jeździ na krawędzi życia i śmierci bo każdy mały błąd jego czy kogoś innego skutkuje mu 99,99% śmiercią. Jego sprawa.

Skilla ma i to bardzo dobrego. Przy 300km/h sterowność motoru jest minimalna... Osoby które twierdzą że gościu jest cienki proponuję wsiąść na coś podobnego przejechać się 200m i zawrócić, założe się że połowa wypie**oli się jak szmata przy zawracaniu.

Jeśli już taki motocyklista ginie i oddaje narządy to musiał na to wcześniej wyrazić zgodę, wielu motocyklistów jest świadoma tego że mogą z którejś trasy nie wrócić i informują rodzinę bądź mają przy sobie kartkę że wyrażają zgodę. A chwała im za to że chcą komuś pomóc jeśli sami zj***li sobie, może uratują komuś życie...

Jedni jeżdżą crossami inni turystykami a inni "plastikami" kto co lubi. Śmiertelność przy wypadku podobna... powyżej 100km/h jebniecie w cokolwiek daje małe szanse, a rzadko widzę motocykl który jedzie wolniej (chyba że 50ccm).



Ależ ty słodko pie**olisz.
To nie jest tylko jego sprawa!
Nawet jak się rozpie**oli o barierki i nikomu nic nie zrobi, to ileś tam osób będzie stała w korku wk***iona i czekała aż zeskrobią delikwenta, ileś tam służb będzie zaangażowanych w akcje, rodzina w żałobie.
Jak komuś coś zrobi to już chyba wiadomo nie trzeba tłumaczyć.

I to wasz całe pie**olenie "Patrz w lusterka..." Możecie sobie w dupę wsadzić!

gosucherry

2013-07-27, 22:37
Kwitując wszystko jednym zdaniem : Wyk***iaj pan na tor ;)

adamson2344

2013-07-28, 01:03
można oglądać do 1:20? powaliło Cię koleś? na tym filmiku jest pokazana odwaga zawalista odwaga motocyklisty że przy takie prędkości wyprzedzać, robiłem podobnie jak on ale o 80km/h mniej to już czułem zawalistą adrenalinę a jak on pokazał jak zasuwa ile fabryka dała. DAJĘ MEGA PIWKO!!!!to jest dopiero dawca !!!! może ktoś mi podać linka do tej nuty zajebiste wykonanie przez kobietę

HokusPokus

2013-07-28, 02:51
Pierdneło coś o skillu?


pod koniec robi się ciekawie.

allah84

2013-07-28, 23:50
za tytul murzynski kutach ci gleboko w gardlo i w dupsztala...

de...........AC

2013-07-30, 18:10
adrian686 napisał/a:

Dawcą bym go nie nazwał, ale jak będzie tak dalej zapier*** to nawet na warzywko się nie nada.
p's Jestem motocyklistą, a tak poszaleć to jeżdżę na tor.



To ty chyba bogaty jesteś w ch*j jak cię stać na tor :roll:

Szczam_na_Zakrystii

2013-07-30, 18:14
adrian686 napisał/a:

Dawcą bym go nie nazwał, ale jak będzie tak dalej zapier*** to nawet na warzywko się nie nada.
p's Jestem motocyklistą, a tak poszaleć to jeżdżę na tor.



desperoAC napisał/a:



To ty chyba bogaty jesteś w ch*j jak cię stać na tor :roll:



Nie bogaty tylko pie**oli i próbuje zabłysnąć.
Ciekawe na który tor jeździ skoro w tym kraju ich nie ma :roll:
Pewnie motocykl to też jakieś wyimaginowane CBR prosto z gry na PC.