18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dakann szczerze o wykształceniu i Polskim systemie szkolnict

Reginald911 • 2013-10-22, 15:22
Czyli jak mniej więcej to wszystko wygląda okiem statystycznego ucznia














Na koniec cytat z jednego z komentarzy pod filmem na yt: " Demokracja to system, gdzie 2 meneli ma większe znaczenie w decyzjach o kraju niż profesor ekonomii"

rumcajs7893

2013-10-23, 17:24
ostatni napisał/a:

Jakim k***a trzeba być idiotą żeby mieć problemy z opanowaniem materiału w szkole i to jeszcze obecnych czasach przy obecnym poziomie nauczania. Żenada. No ale film skierowany do gimbusów, którzy uważają się za nieodkrytych Einsteinów, których nauczyciele katują wzorem na energię kinetyczną :homer: Ten grubasek nie miał czasu bo musiał się nauczyć 10 przykazań. To jaki on ma k***a stopień upośledzenia umysłowego, że wkucie 10 prostych zdań zajmowało mu cały rok? PItu nie umie wypełnić? To on chyba prawdziwych dokumentów nie widział. Czasy szkolne to chyba najbardziej beztroski okres życia. Więc cieszcie się gimby, bo im dalej w las tym bardziej ch*jowo. Nawet te legendarne studia z perspektywy czasu nie mogą się równać z byciem debilem, który ma we wszystko wyj***ne, a jego jedynym problemem jest ogarnięcie rozwiązywania równania kwadratowego. No chyba, że planujecie europiestykę, tyle że potem przej***ne do końca życia.

Ciekaw jestem co żeś cwaniaku studiował albo co studiujesz i gdzie pracujesz , że mówisz że trzeba być debilem , żeby nie umieć pojąć materiału. No idiota po prostu. :homer:

go...........11

2013-10-23, 18:27
Ktoś tam napisał i to smutna prawda, ale bez rodziców już dawno bym gryzł glebę, albo wylądował w jakiejś bramie. Taka ch*jnia z grzybnią i majonezem.

Dejna

2013-10-23, 19:12
Czyli potwierdził że jest debilem od urodzenia. Bo tylko debile mają problemy w szkole z nauką

Nizaryta1

2013-10-23, 20:34
"Jakim k***a trzeba być idiotą żeby mieć problemy z opanowaniem materiału w szkole i to jeszcze obecnych czasach przy obecnym poziomie nauczania. Żenada. No ale film skierowany do gimbusów, którzy uważają się za nieodkrytych Einsteinów, których nauczyciele katują wzorem na energię kinetyczną :homer: Ten grubasek nie miał czasu bo musiał się nauczyć 10 przykazań. To jaki on ma k***a stopień upośledzenia umysłowego, że wkucie 10 prostych zdań zajmowało mu cały rok? PItu nie umie wypełnić? To on chyba prawdziwych dokumentów nie widział. Czasy szkolne to chyba najbardziej beztroski okres życia. Więc cieszcie się gimby, bo im dalej w las tym bardziej ch*jowo. Nawet te legendarne studia z perspektywy czasu nie mogą się równać z byciem debilem, który ma we wszystko wyj***ne, a jego jedynym problemem jest ogarnięcie rozwiązywania równania kwadratowego. No chyba, że planujecie europiestykę, tyle że potem przej***ne do końca życia. "

Ciekawi mnie jak ty sobie radziłeś w nauce geniuszu, megarejski panegiroszkolny hipokryto który w szkole pewnie miał same piątki bo rodzice sfinansowali sprzęt do sali gimnastycznej.
Powiem ci tak nie gardź ludźmi, pewnie nie wiesz ale Arystoteles powiedział kiedyś "Człowiek mniej wykształcony o silnej woli jest bardziej cnotliwy od wykształconego o słabej woli", tego pewnie też nie wiecie za to znacie twierdzenie Talesa bo tego was w szkole nauczyli i gdybyście do szkoły nie poszli to byście nie wiedzieli nawet kiedy II WŚ się rozpoczęła tacy z was arcyintelektualiści żeście Tuska wybrali bo wam obiecał Stadion Narodowy i kiełbasę, gdybyś do szkoły nie poszedł to byś mówił Bogu po otworzeniu przez baranka Siódmej Pieczęci "Jakiego mnie Boże stworzyłeś takiego mnie mosz jakie srom take leci". jak mawiał Adam Smith "Różne grupy ludzi mają różne umiejętności" i to jest prawda więc nie oceniajcie kogoś po tym jak rozwiązuje układ równań metodą przeciwnych współczynników z dwoma niewiadomymi bo mu możecie nie dorównywać na ten przykład w historii (np: Menes zjednoczył górny i dolny Egipt). A twoje megarejskie (krytykujące każdego kogo się da, nie dając nic w zamian) pseudonaukowe bzdury o tym że w nauce mają problem tylko debile jest po prostu śmieszne bo nawet nie wiesz kto to debil, otóż debil to osoba o lekkim upośledzeniu intelektualnym która zatrzymała się na 12 roku życia w statystykach, idiota ze średnim a imbecyl z ciężkim, tutaj nie będę się rozpisywał bo nie wiem.

Samudaripen

2013-10-23, 20:48
wg. mnie polskie szkoły nawalają tylko ich stanem tzn ławki z prl'u, krzesła z prl'u, biuka z prl'u, różnorakie pracownie z prl'u, kible z prl'u, tablice z prl'u, poręcze z prl'u, drzwi z prl'u, a czasami nawet jak szkoła jest starsza niż prl to i drzwi wyglądają jak te poniemieckie lub z 20lecia międzywojennego :D (przynajmniej u mnie na Śląsku), ba często nawet różne substancje chemiczne w klasach chemicznych są w butelkach/pojemnikach, które mają z 20 lat. Do tego k***a te ch*jowe ściany, obrypane i popisane ławki i krzesła, po których jak się ich dotyka lepią się często łapy- To strasznie obrzydza szkołę. W polskich szkołach chyba tylko pracownie informatyczne są w miarę nowe i zadbane, ale pewnie będą je wymieniać co 10-15 lat. No i wk***iają mnie jeszcze nauczyciele, którzy nie wiadomo dlaczego starają się być jak kumple(?) dla klasy i udają, że są jacyś "cool", może i to OK, ale 90% takich nauczycieli nie potrafi nawet uspokoić klasy i się jeszcze dziwią, że nie darzą ich szacunkiem, a sami sobie na to pozwalają.. nie wiem jak wy, ale z autopsji wiem, że najlepszymi nauczycielami byli ci surowi, którzy się nie pie**olili i wiedzieli, że dzieciaki będą sprawdzały na jak dużo mogą sobie pozwolić z danym nauczycielem i tak się później będą zachowywać, bo to dzieci, a nie dorośli i trzeba im trochę rygoru to normalne. Tacy surowi nauczyciele zazwyczaj najwięcej potrafili nauczyć i nawet jak wszyscy ich nienawidzili to na lekcji była cisza, większość klasy była skupiona na lekcji, a jak ktoś nie uważał to przynajmniej nie przeszkadzał i bujał sobie w obłokach :)

Bartosz546

2013-10-24, 01:23
Długie komentarze piszecie, ja powiem tak ch*jowe, nie mądre i k***a jak się komuś nie chce to ch*j mu w dupe, a jak ktoś ma pasje to niech po prostu oleje szkołe.

Ru...........tQ

2013-10-24, 23:20
mat88 napisał/a:

co wy tu k***a jakieś poematy nappie**alacie??!! przeciez nikt tego nie będzie czytał!



Ja czytam. :szloch: