18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czym naprawdę jest airsoft

ghillie441 • 2014-02-25, 22:43
Jakiś czas temu, chyba we wrześniu, pod filmikiem ukazującym wydłubywanie kulki asg z nosa, pewna sadolka zaczęła ostro jeździć po airsoftowcach nazywając ich niedorozwojami, dzieciakami i mięczakami, bo latają z "pistoletami na kulki" po lesie i myślą, że są komandosami.
Tej sadolce mówię :idzwch*j: , bo sam jestem airsoftowcem. Myślę, że ten filmik bardzo dobrze oddaje klimat tego sportu. Airsoft to coś więcej niż zabawa, przynajmniej dla nas.

Miłego oglądania

dram09

2014-02-26, 14:18
Ok a teraz dojebie wam taką ciekawostką, ale rozpie**alam resztę godności "Airsoftowcom" na tym portalu...

Syn Tuska bawi/bawił się w asg. :idzwch*j:

GhostScarface napisał/a:

wyobraż sobie minę swojego Dziadka czy pradziadka



Tak wyobrażam, minę zadowoloną, że puki co nikt nie musi przechodzić tego to co Oni.

Myśl,myśl,myśl,myśl,myśl i jeszcze raz myśl co piszesz kolego. ;)

StrowO

2014-02-26, 14:19
Dokładnie ;) tak jak któryś z was to napisał wcześniej najważniejsze to nie przejmować się opinią innych tylko po prostu się dobrze bawić ;) niech te grubasy co siedzą z piwem przed komputerem dalej jadą na wszystko i wszystkich. dziękuje

Anake

2014-02-26, 14:34
dram09 napisał/a:

Kiedyś też byłem "airsoftowcem" jak jeszcze miałem czas x lat temu i powiem że te grono dzielimy na 2 grupy ludzi:

Na normalnych ludzi co lubią aktywnie spędzać czas, przy okazji interesują się militariami lub są z nimi jakoś związani.

Na p*zdy, które walą w to hobby tyle siana że głowa boli, po to tylko żeby przypodobać się lub wyróżniać na zasadzie (uwaga użyje slangu) "jaki ja to jestem zajebiście oszpejowany", i lizanie sobie rowów w tym gronie p*zd.

Przepraszam, ale prawda taka jest. :D


Czyli mowiac inaczej sa to spoko ludzie, ktorzy maja gorsze rzeczy od ciebie i j***ne, bogate p*zdy ktore stac na lepsze rzeczy od ciebie ? ;-)

dram09

2014-02-26, 15:07
Anake napisał/a:


Czyli mowiac inaczej sa to spoko ludzie, ktorzy maja gorsze rzeczy od ciebie i j***ne, bogate p*zdy ktore stac na lepsze rzeczy od ciebie ? ;-)



Ja sam biegałem z zabawką za grubą kasę jak na swój wiek, tylko że sam zarobiłem, a nie wyciągałem od rodziców, oraz nie kupowałem tego dla poklasku tylko dla własnych celów.

trebor2709

2014-02-26, 16:19
Zawsze piwo za pasję.

Ligerius89

2014-02-26, 16:53
Paintball jest dla ciot.
Tylko ASG!

Xenomora

2014-02-26, 17:58
Po nicku autora widzę, że za snajpera robi :D

tomkararek

2014-02-26, 19:04
te wyyy airsoftowcem a korwaaa polskiegoo to niee znacjee juzz wamm to hamerykanskiiee zarciee z mozgoww c**yy porobiloooo pie**oleni air srowcyyy

mixiek

2014-02-26, 19:26
Kur*a nie ogarniam dlaczego otacza mnie tak wielka masa debili??. ASG to piękny sport :-D sam się w to bawię tak wydałem 5 lat temu na replikę 700 zł. dbam o nią i mam ją do dziś w nienaruszonym stanie jet to CM.028-S, i nie nie chodziło mi o pochwalenie się tym jaką mam replikę tylko chodziło mi głównie o to dlaczego do kur*y jasnej ciasnej wszyscy tak hejtują airsoft. Te wszystkie repliki nie są kupowane na bazarze u polskiego turka z berlina za 2 zł. tylko w trudno dostępnych sklepach np. w Rzeszowie jest tylko jeden taki sklep tkzw. patrol militaria. Tak więc wyp***a*ać z tymi waszymi żałosnymi komentarzami bo żaden z was niema racji. Aha i Karny ku*as za ch*jo*e hejtowanie.


P.S: :idzwch*j:

Andrew_3

2014-02-26, 19:46
Już nie długo z Ruskimi będą mieli okazje się tak pobawić :)

dram09

2014-02-26, 23:08
mixiek napisał/a:

CM.028-S



Ja Was nie rozumiem, po co wypisujecie informację dla "wtajemniczonych" gdzie większość użytkowników nie rozumie tej "gwary". Nie chcecie hejtów na Airsoft, to zacznijcie pisać jak od ludzi, dla ludzi. Napisz tak: replikę kałacha albo coś oczywistego. :roll: