18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Częstochowski pub nie dla lewaków, sędziów, multikulti etc.

Batiushka • 2017-05-16, 12:51
I to jest drodzy sadole coś co nazywam wolnością - w ogólnym tego słowa znaczeniu, ale przede wszystkim wolnością gospodarczą. Facet prowadzi sobie biznes i sam ma prawo decydować jak go prowadzi, na swoją odpowiedzialność. Niestety fani chorego pojęcia wolności, czyt. plugawe lewactwo, które uważa, że wolność należy się jednostce tylko wtedy, kiedy ta działa zgodnie z ich ideologią, już podniosło raban i próbują w swój wolnościowy i tolerancyjny sposób udupić dzielnego i szczerego przedsiębiorcę. Krata zimnego piwa dla właściciela pubu. Byłem w nim, zapraszam, jest całkiem nieźle.

Wywieszka na drzwiach do częstochowskiego pubu Cosmo przy ul. Armii Krajowej 68 informuje, że lokal powstał bez wsparcia środków unijnych. ,,Działa dzięki wierze w wolność i sprawiedliwość” – głosi napis ozdobiony znakiem Polski Walczącej i twarzą Janusza Korwin-Mikkego. Jest też herb Częstochowy otoczony koroną cierniową i złoty sierp z młotem, wpisany we flagę europejską.

Cytat:


A w środku druga tablica głosi: „Nie obsługujemy bandytów z domiaru niesprawiedliwości (sędziów, prokuratorów, kuratorów etc.) Wszelkich komunistów (multikulti, multisex, zielonych genderowców etc.) Współpracowników i sympatyków legalnych grup przestępczych (sb, pzpr, europejskiego sojuza, trzyliterowych służb, itp.)”.






Ale to nie podoba się częstochowskiej radnej Jolancie Urbańskiej. Rozpoczęła z lokalem wojnę

Cytat:


Urbańska (47 lat) jest znana w Częstochowie. Jest radną miejską reprezentującą Platformę Obywatelską. Niedawno wypowiedziała się krytycznie o żołnierzach wyklętych. Wzięła też aktywny udział w tzw. czarnym marszu kobiet.

Radna o tablicy w lokalu dowiedziała się jeszcze na początku grudnia ponoć od oburzonych mieszkańców Częstochowy. Odwiedziła lokal i postanowiła powiadomić o sprawie prezydenta miasta by ten zajął się tablicą segregującą klientów. Swoje stanowisko uzasadniała tym, że te tablice budzą w niej jednoznaczne skojarzenia z segregacją rodem z III Rzeszy. Twierdziła, że ktoś myli pojęcie wolności wypowiedzi a w dzisiejszych czasach takie zachowanie nie przystoi. „Co gorsza, jest na to przyzwolenie” – twierdziła oburzona.

Prawnicy z urzędu miasta przeanalizowali materiały i skierowali sprawę do prokuratury.

Ale decyzja prokuratury wzburzyła radną Urbańską. Bo prokuratura zakwalifikowała sprawę jako wykroczenie i skierowała ją do policji.





Jacek Pawlikowski, właściciel pubu nie boi się represji

Cytat:


Twierdzi, że przed zawieszeniem tablic był u trzech prawników, którzy jednoznacznie powiedzieli, że prawa nie łamie.

Pawlikowski (32 lata) przedstawia się jako eurosceptyk. Tłumaczy, że lokal przy ul. Armii Krajowej 68 faktycznie powstał bez dotacji unijnej. Urzędnicy unijni wymagają postawienia tablic przy okazji inwestycji finansowanych ze środków unijnych. Gdyby każdy polski przedsiębiorca – argumentuje – informował, że inwestycja powstała trudem własnych rąk, to wyszłaby prawda o wsparciu unijnym. W umieszczeniu tablicy pomogli mu młodzi zwolennicy Korwin-Mikkego.

Właściciel pubu twierdzi, że lokal miał być miejscem dyskusji i spotkań młodych. A tablice mają być polem do dyskusji.

W rozmowie z dziennikarką częstochowskiego wydania Gazety Wyborczej tłumaczył to tak.

„W pubie realizujemy misję kulturową” – tłumaczy. „Odbywają się tam koncerty, imprezy charytatywne dla niepełnosprawnych dzieci i turnieje szachowe, dlatego muszę odseparować ludzi, którzy by nie pasowali do takich wydarzeń. Wpuściłaby pani do lokalu, w którym są niepełnosprawne dzieci Conchitę Wurst? A jak się dziecko zapyta, kto to jest, pan czy pani, to co mam odpowiedzieć? Bo nie potrafię”.

I dodaje: „Nikt taki jeszcze się w Cosmo nie pojawił, co wcale nie oznacza, że mam nie napisać takiej informacji. Państwo wymaga ode mnie np. zapisu, że alkoholu nieletnim nie podajemy, a od pół roku żaden nieletni nie poprosił o alkohol. I co? Mam takiej informacji nie wywiesić, chociaż według Kodeksu Cywilnego mam taki obowiązek?”.

A co zdecydowało, że podpadli mu sędziowie? Pawlikowski wyjaśnia, że miał przeprawę w sądzie rodzinnym, a sędziowie ewidentnie fałszowali dowody.

Ale radna Jolanta Urbańska nie popuszcza. Deklaruje, że nie zostawi tej sprawy. Krytykuje prokuraturę i policję za ich małą, jak uważa, stanowczość w tej sprawie. Twierdzi, że to zachęca kolejnych do podobnych działań.




Opis podj***ny z wolnosc24

hellbwoi

2017-05-16, 12:59
Rozumiem, że piwo zamawiamy tak:



lub tak:


ro...........24

2017-05-16, 13:07
Heh, i bardzo k***a dobrze

KillerLaugh

2017-05-16, 13:10
hellbwoi napisał/a:

Rozumiem, że piwo zamawiamy tak:


ch*ja rozumiesz. Ten poniżej był lewakiem i gardził niepełnosprawnymi.Natomiast przekonanie, że państwu wolno narzucać prywaciarzowi swoją wolę jest oznaką faszyzmu.

pazuzu

2017-05-16, 13:12
Czyli nie wejdzie tam nikt z polityków ani sympatyków obecnego rządu

nowynick

2017-05-16, 13:23
Niby te grupy mają skłonności do autoeliminacji (chociażby domagając się imigrantów, którzy docelowo będą chcieli ich ukamieniować), ale homoś w barze pełnym Sebiksów to już szczyt sadomasochizmu ;)

_R...........s_

2017-05-16, 13:31
Niby sobie gość ma jakiś pomysł na biznes, niby myśli że ograbi kucy z pieniędzy ich rodziców, ch*j tam, jego pomysł jego sprawa. Sam w życiu do tego typu politycznego gówna nie poszedł, ale może się znajdzie paru kuców i 30 letnich prawiczków napalonych na korwina, którzy kupując tam piwo pomyślą że "wspierają dobrą sprawę". Ale jest jedna rzecz która mnie strasznie wk***ia.

Na ch*j tego typu idioci i podludzie próbują podcierać się symbolem PW, i robić politykę. Chyba nie ma większego sk***ysyństwa, niż robienie polityki i próbowanie zarabianiu na symbolach, za które kiedyś ludzie oddawali życie.

Ymirrr

2017-05-16, 13:34
Gardzę lewakami i prawakami, dla mnie to takie same zwierzęta, ale tu się akurat zgodzę. Jeśli ktoś prowadzi prywatną działalność, to ma prawo wpuszczać do lokalu kogo chce i ch*j, koniec tematu. Porównywanie tego do segregacji rasowej w III Rzeszy to jakieś nieporozumienie, bo tam na segregację miało wpływ patologiczne, lewackie państwo, które segregację narzucało. Tutaj jest to osobista decyzja jednostki i ta jednostka może to robić, nawet jeśli jest to dla niektórych głupie. Już j***ć tego k***ina i PW, dla mnie osobiście jest to również symbol sp***olenia umysłowego, ale nie o to tu chodzi. Także ch*j w dupę tej pani, ona w nazistowskich Niemczech dobrze by się poczuła, bo tam mogłaby decydować za ludzi, co jest dobre, a co nie jest. Ja pie**olę.

~Velture

2017-05-16, 13:36
Skończy się to tak szybko jak się zaczęło.

Wystarczy, że grupa osób wejdzie (taka grupa np. lewaków) i za każde odmówienie leci mandat.
Jak nie przyjmie mandatów to sąd a w sądzie dojdą jeszcze koszty.

Już wspominałem kiedyś w temacie gościa co nie chciał drukować pedalskich ulotek, że nie można tak sobie odmówić świadczenia komuś usług/sprzedaży bez podania konkretnego powodu a w tym wypadku nie ma uzasadnionego powodu.
Wiem co mówię bo znam te przepisy.

jerry280

2017-05-16, 13:43
Bo Częstochowa to takie dziwne miasto. Rządzi nim czerwono-czarna mafia, którą mimo dzielących różnic łączy jedno - koryto i chęć nażarcia się do syta z pieniędzy mieszkańców. I tak już właściwie od zawsze.

hellbwoi

2017-05-16, 13:46
DiKarpio napisał/a:


ch*ja rozumiesz. Ten poniżej był lewakiem i gardził niepełnosprawnymi.Natomiast przekonanie, że państwu wolno narzucać prywaciarzowi swoją wolę jest oznaką faszyzmu.



No paczaj, a teraz nam państwo chce mówić czy handlować w niedziele czy nie, Korwin też się pochlebnie o niepełnosprawnych nie wypowiadał, a ci wszyscy sebixi zaklęci co ciągnał socjały i łaża w gacach z kotwicą to, to prawica czy nie, a onaniści narodowi, niby prawica nie, ale czy na pewno i na kim się wzorują.. jakie to wszystko czarno-białe. Więc się tak nie spinaj... chyba, że bierzesz ten portal na poważnie.

BKKWK

2017-05-16, 15:41
Cytat:

...wszelkich komunistów (multikulti, multisex, zielonych, genderowców, et.)...



Fuck logic. :homer:

Gruby Brzuch

2017-05-16, 21:08
"...częstochowskie wydanie Gazety Wyborczej..."
k***a, Matrix. :krejzi:

Ork.Fajny

2017-05-17, 08:59
hellbwoi napisał/a:

No paczaj, a teraz nam państwo chce mówić czy handlować w niedziele czy nie[...]


DiKarpio nigdy nie stwierdził że popiera akutalną władzę, albo zalicza ich w poczet tego co uważa za prawicę, więc nie wiem nawet o co Ci chodzi.
Znaczy się wiem. Jesteś typowym człekiem, któremu się wydaje że PiS to prawica i próbujesz użyć tego argumentu. PiS to lewica. Taka Sanacja, tylko bez tych elementów faszyzmu jak prześladowania w stylu Berezy Kartuskiej.

hellbwoi napisał/a:

[...]Korwin też się pochlebnie o niepełnosprawnych nie wypowiadał[...]


Z tego co wiem jedyne co Korwin nie lubi u niepełnosprawnych to fundowanie przez pełnosprawnych, różnych imprez typu paraolimpiady, których prawie nikt nie ogląda i kasa się nie zwraca z reklam i innych kontraktów.
Troska o rachunek ekonomiczny nie jest taka zła.

hellbwoi napisał/a:

a ci wszyscy sebixi zaklęci co ciągnał socjały i łaża w gacach z kotwicą to, to prawica czy nie[...]


Ty mi powiedz, bo jednocześnie mówisz że ciągną socjał a potem z wielką pewnością klasyfikujesz ich do szerokiej grupy poglądów związanych z wolnym rynkiem, małym państwem, znikomy świadczeniami socjalnymi, konserwatyzmem społecznym.
Skoro stwierdzasz że ciągnął socjał, czyli coś sprzecznego z ideologią na prawicy, ale niby jednak mają coś wspólnego z prawicą, no to chyba musisz ich wszystkich dobrze znać.

hellbwoi napisał/a:

[...]a onaniści narodowi, niby prawica nie, ale czy na pewno i na kim się wzorują..[...]


Onaniści? :mrgreen: Skąd wiesz? Lubisz oglądać masturbujących się chłopców?
A na poważnie: Nacjonalizm nie jest wyznacznikiem prawicy i lewicy. Nacjonalizm może być lewicowy taki jak narodowy socjalizm Hitlera czy RNR Falanga Bolesława Piseckiego a może też być prawicowy jak Narodowa Demokracja Romana Dmowskiego.
Nacjonalizm to tylko idea uznają dobra narodu jako wartość nadrzędną. Jedni chcą ją osiągnąć poprzez kontrolujący wszystko rząd, inni przez wiarę w wolność wyboru ludzi, którzy wiedzą czego chcą..

sumka

2017-05-20, 12:43
Batushka92 napisał/a:

[b]I to jest drodzy sadole coś co nazywam wolnością

Skoro to jest dla ciebie wolność to mam nadzieje że jak sebiksy w imię wolności rozpie**olą ci ryj na ulicy bo cię nie akceptują to nie będziesz miał im za złe :) w końcu wszyscy musimy być wolni

PS marna prowokacja idioty bez szkoły.