18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czego uczą się nasze dzieci

Ruzyk • 2013-01-25, 15:28
Apropo nowych norm unijnych jeżeli chodzi o edukację i bajki dla dzieci. Książeczka wydana pod logiem Unii Europejskiej



nie jestem autorem zdjęcia.

rusofil

2013-01-26, 03:02
Nie ma w tym nic złego. Wstawiającemu coś się popie**oliło i to srogo. Całe szczęście, tacy idioci jak powyżej, typowe polaczki, nic nie zmienią. Geje/lesbijki jak byli, tak są i będą, a wasze dzieci będą bawiły się z ich dziećmi. Proste. Głupota się szerzy jak ja pie**olę, ale nie wpłynie na to, co ludzie mają robić po domach i kogo mają kochać. Srającym żarem życzę, by mieli synów - gejów. To by ich nauczyło.

NieWeszles

2013-01-26, 03:15
@rusofil

Zgadzam się z Tobą. Możecie się wk***iać i wyzywać wszystkich na około, ale nie macie na to wpływu.

itachi666

2013-01-26, 03:19
Nie ma sensu tłumaczyc homoseksualistom że to co robią jest złe, na odwrót, dziwne etc. Jest to jak krew w piach, bo wciąż widzac kut*acha bedzie mu jego własny stawał, i nawet on sam na to nie pomoże.

Co nie zmienia faktu że (jak ktos to tam poprzednio wspomniał): palenie książek powraca.

Klapu

2013-01-26, 03:57
Tyle wygrać, że już skończyłem szkołę!

Krzysiek14199

2013-01-26, 04:43
partenogeneza85 @ Spedalona unia przyszła do nas, nie my do niej więc wypie**alać

Wszechwiedzący

2013-01-26, 05:02
Jak sprawić żeby pedał bzyknął kobietę?
Nasrać jej do p*zdy.



P.S.
Justtin ujawnij się to może ci zejdzie ciśnienie trochę.

matol

2013-01-26, 09:42
Maciekss napisał/a:

Ja pie**ole. Nie mam pytań.


Skoro nie ma pytań, to książka spełnia wymogi edukacyjne, a więc o co kaman? :mrgreen:

Moshe

2013-01-26, 10:47
Ale tu nie chodzi homofobie tylko o bardzo ch*jowy trend. Mnie naprawdę nie interesuje, kto kogo jebie w dupę, ale jak heteroseksualny facet rypie swoją laskę analnie to nie organizuje z tego powodu parad. Książeczka jest napisana językiem, który sugeruje grupę docelową zdecydowanie poniżej takiej, która mogłaby mieć WDŻ - jak ktoś chce na takich zajęciach uczyć o związkach homoseksualnych to proszę bardzo, ale poniżej tego wieku proszę się kulturalnie odpie**olić. Nie wiem czy to po prostu książeczka "tak o" czy może ktoś ją do szkoły wprowadził, ale jak się nie powstrzyma zarazy to potem dzieci w przedszkolu będą nauczać o seksie i tłumaczyć homoseksualizm, a zamiast Jasia i Małgosi będziemy mieć k***a Jasia i Marka. A z tym trzeba już walczyć...

Więc tak drodzy geje i lesbijski, chcecie się kochać i dymać to róbcie to w zaciszy własnych domów tak jak robią to pary hetero. Związki partnerskie mogę nawet poprzeć ale bez prawa do adopcji, bo jest zbyt duża szansa na to, że wychowacie popie**olone dziecko.

I przede wszystko stopujcie tych, którzy robią parady i inne gejo akcje w mediach. Bo to owszem macie prawo do równości i tolerancji, ale coraz bardziej zaczynacie żądać przywilejów ze względu na orientacje, a to stawia was w jednym rzędzie z żydowstwem, które wszędzie widzi holokaust i pie**olonym kozojebstwem, które islamizuje nam Europę.

dzioldi

2013-01-26, 11:41
chop urodził sie z ku*asem aby zapładniać kobiety i takie ma zadanie tu chodzi o przetrwanie rodzaju ludzkiego a wszystkie odstepstwa od tej normy powinni karać np: zrzucać w przepaść niestety jest to zbyt optymistyczne rozwiązanie.
A jak juz walczą o swoje pedalstwo to powinni być znaczeni na czole w taki sposób jak sie znaczy krowy aby moje dzieci unikały takich dewiantów

Dziedziu6

2013-01-26, 13:01
@rusofil masz racje moje dzieci będą się bawiły z dziećmi gejów i lesbijek z tym że to będzie raczej zabawa w "auschwitz commando" i zgadnij czyje dzieci będą odgrywały rolę żydów ? :)

PS: moje dzieci będą nawet nagradzane za gnębienie pedalstwa i wypie**alać lewackie k***y

Brooklincz

2013-01-26, 13:28
Moje dzieci na pewno nie będą chodziły do publicznych szkół...Choćbym miał je k***a sam uczyć w domu, nie będą doświadczać tego gówna!

sebeks

2013-01-26, 13:30
wiedza na temat tego jacy są ludzie nigdy nie wpłycie na dziecko gorzej niż przegtlądanie tej strony
niech każdy z was wyobrazi sobie, że jest takim małym gejem i przez następne 15lat będzie wam się wydawało, że nie ma dla was miejsca na tym świecie
taka wiedza nie jest niczym złym, to mózg dziecka, [tak jak zawsze nastawiony przede wszystkim przez instynkt, przedłużenie gatunku itp] sam zdecyduje jaką drogę obrać

Witkens

2013-01-26, 14:05
unimator napisał/a:


Homoseksualizm to zaburzenie jak wiele innych (jąkanie, nerwica, otyłość, nadpobudliwość itp.). Nie mam nic do ludzi, którzy mają takie zaburzenia i ich nie leczą (oczywiście pederastów pomijam bo to coś więcej niż zaburzenie). Tylko nie rozumiem czemu nasze dzieci mają być uczone, że to jest norma i nie ma w tym nic złego.
Junia jełropejska nie od dziś ani nie od wczoraj próbuje układać naturę na swój sposób. Jednym słowem banda debili. Normalnie miałbym taką bandę debili gdzieś bo debile byli, są i zawsze będą, tylko, że ostatecznie to ja płacę za ich popie**olone pomysły. Jak dla mnie normalna rodzina, która wychowa normalne dziecko, to ojciec i matka. Ale najwyraźniej junia wie lepiej, i dwóch panów też dobrze wychowa dziecko. Co z tego, że mleko będzie pochodziło z proszku (albo gorzej - z fiuta). Co z tego, że chłopak wychowywany przez dwie matki stanie się kolejną ciotą bo nie zazna w życiu męskich zajęć jak łowienie ryb, naprawa samochody, czy chociażby nauka jazdy nim.



Pierolisz jak potluczony, zaburzeniem jest taki sposób myślenia- niby co ma łowienie ryb do bycia gejem??!! jeśli tak postrzegasz tę kwestię to może sam jesteś ciepłym przyjacielem. Bycia gejem się nie wybiera i nie leczy... a UE to najlepsze co mogło Ci się przytrafić, możesz np jechać do Norwegii i pogadać z Breivikiem...

Belzedup666

2013-01-26, 14:34
Cała promocja homoseksualizmu jest niczym innym niż walką z przeludnieniem europy (i po części świata).
Rządy liczą że dzięki tym związkom będzie mniej urodzin i w konsekwencji mniej głów do wykarmienia. Dawniej co kilkadziesiąt lat wybuchała wojna i 30-40 procent populacji brakowało. Ludność się odrodziła i znowu wojna bo za ciasno i nie ma chleba.
W holandi za jechanie komuś od cioty czy pedał prawnie wywalą cię do getta zabierając ci dom lub mieszkanie.
Niestety poszło to trochę za daleko i homosią zachciało się dzieci i łażenia po ulicach w miłosnych uściskach.

Dla mnie mogą robić co chcą byle robili to we własnym domu, nie mieli dzieci i nie narzucali swoich poglądów wszystkim w koło.
Na dzień dzisiejszy każdy normalny człowiek, pozostający w związku zgodnym z naturą, wierzący w Boga, kochający swoją ojczyznę jest dyskryminowany przez organizacje gejowski jako zwyrol, rasista, faszysta i katol. Nie może być tak że sp***olą głowę mojemu dziecku w imię j***nej walki z przeludnieniem.

Jeżeli unia uważa że jest za dużo gęb do wykarmienia to niech zacznie sterylizować cyganów, turków, marokańców i patusów i problem się rozwiąże. Dla unii to jednak nie humanitarne i wolą każdemu pchać ch*ja do dupy.

Ork.Fajny

2013-01-26, 14:34
Witkens napisał/a:

Bycia gejem się nie wybiera i nie leczy...


Właściwie to można wyleczyć to. Wystarczy tylko porządne elektrowstrząsy i liczyć że twoje szlaki neuronów w mózgu trafi szlag.
Tylko że wtedy człowiek traci cala swoja pamieć i osobowość i musi od nowa się nauczyć.
Ale jeśli chodzi o metodę to jest.

Witkens napisał/a:

a UE to najlepsze co mogło Ci się przytrafić, możesz np jechać do Norwegii i pogadać z Breivikiem...


Do początków socjalizmu który się pojawił w XXwieku każdy mógł sobie podróżować między dwoma krajami. A zwykły obywatel niezwiązane z wojskiem mógł nawet między takimi będącymi wstanie wojny.
To protoplaści systemu w jakim działa UE sami sobie stworzyli granice by potem ci wmówić że oni je znieśli...