18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czego uczą się nasze dzieci

Ruzyk • 2013-01-25, 15:28
Apropo nowych norm unijnych jeżeli chodzi o edukację i bajki dla dzieci. Książeczka wydana pod logiem Unii Europejskiej



nie jestem autorem zdjęcia.

kaiel

2013-01-25, 16:44
cycki im wiszą

di...........os

2013-01-25, 17:39
Wysoki, wysportowany i zadbany dwudziestolatek, szuka jakiegoś przystojniaczka na zimową monotonię.


Chętnych zapraszam do wysyłania foteczek na priwa. Jeśliś brzydal, nawet fatygować się nie musisz.


Buzia chłopaki.

dirty_pig

2013-01-25, 18:32
stefan i andrzej - z takimi imionami przecież to muszą być pedały. krysia i sabina - chyba na szczęście żadnej takiej nie znam a jak poznam to powiem że już nie chce jej znać.

McMenel

2013-01-25, 19:13
Dobre jednocześnie można uczyć dziecko i tolerancji i logiki.

saperman

2013-01-25, 21:39
No i co z tego? W kazdym normalnym kraju o takich rzeczach sie mowi. A jesli waszym argumentem jest to, ze dziecko przez to stanie sie homoseksualista... No coz. Brak slow. To samo z seksem, technikami antykonepcji itd. U nas jak zywkle temat tabu, a "przystosowanie do zycia w rodzinie" w podstawowce (czesto prowadzone przez katechetke) to smiech na sali. W innych krajach to normalna - 12-14 letnie dzieci maja kurs z czym to sie je. Efekt? Moze i mamy najstarsze dziewice w europie, ale jakos ilosc niechcianych ciaz czy ciaz wsrod nastolatek jest duzo wieksza niz w innych "mniej ortodoksyjnych" panstwach.

Suka_Blyat

2013-01-25, 21:40
Gdybym był rodzicem i moje dziecko chodziłoby do szkoły, w której przerabia się takie historyjki o pedałach to... To k***a nie wiem co bym zrobił, bo k***a jakieś j***ne urzędniki wiedzą lepiej o czym uczyć moje dzieci -.-
j***ć tą pie**oloną unię

xXDoggXx

2013-01-25, 21:44
ch*j że lezby ch*j że pedały, ale ten tekst mnie rozj***ł, co to k***a jest!!!!!!

Sledziu_w

2013-01-25, 21:48
k***a mać! Znowu trzeba będzie palić książki na stosach!

T0B1

2013-01-25, 21:48
tds1974 napisał/a:

pie**olicie jak potłuczeni. Nie można zmusić nikogo do bycia gejem. Natura nie produkuje ich więcej niż musi (z powodu braku samic). Ta liczba jest mniej więcej stała od początku istnienia ludzkości.


Homoseksualizm to zaburzenie jak wiele innych (jąkanie, nerwica, otyłość, nadpobudliwość itp.). Nie mam nic do ludzi, którzy mają takie zaburzenia i ich nie leczą (oczywiście pederastów pomijam bo to coś więcej niż zaburzenie). Tylko nie rozumiem czemu nasze dzieci mają być uczone, że to jest norma i nie ma w tym nic złego.
Junia jełropejska nie od dziś ani nie od wczoraj próbuje układać naturę na swój sposób. Jednym słowem banda debili. Normalnie miałbym taką bandę debili gdzieś bo debile byli, są i zawsze będą, tylko, że ostatecznie to ja płacę za ich popie**olone pomysły. Jak dla mnie normalna rodzina, która wychowa normalne dziecko, to ojciec i matka. Ale najwyraźniej junia wie lepiej, i dwóch panów też dobrze wychowa dziecko. Co z tego, że mleko będzie pochodziło z proszku (albo gorzej - z fiuta). Co z tego, że chłopak wychowywany przez dwie matki stanie się kolejną ciotą bo nie zazna w życiu męskich zajęć jak łowienie ryb, naprawa samochody, czy chociażby nauka jazdy nim.

LooC

2013-01-25, 21:48
Panie i panowie, tu nie chodzi o to że nasze dzieci mają przez ten obrazek stać się pedałami.
Tu chodzi o to że uczą się tolerancji dla tego powiększającego się gówna.

Loaloa

2013-01-25, 21:55
Boli was, że dzieci dostają szansę nie bycia takimi kołtunami, jak wy?

-mason-

2013-01-25, 21:58
Ja akurat nie widzę problemu w tym co ta książeczka ma przekazać. Nie uważam, że homo- i biseksualizm to choroba.
Nie uważam natomiast, że unia europejska powinna się przypie**alać do takich dupereli. Finansowanie "prawidłowych poglądów" nigdy nie prowadziło do niczego dobrego. Zwłaszcza nie z pieniędzy podatników, którzy w dużej mierze się z ideą nie zgadzają.

maciekawski

2013-01-25, 22:09
Tak apropo homosiów... Ostatnio podobno w sejmie nie przeszły jakieś ustawy, lewactwo się wkurzyło (no bo jak tak może być) i otworzyło stronę, przez którą można wysłać jakiś tam e-mail z zażaleniami. Pozwoliłem sobie ich strollować (wiem, że idiotyczny pomysł, ale nie zaszkodzi się powygłupiać 8-) ):

SiaraSiarzewski

2013-01-25, 22:10
NIE!!! NIE dla tego plugastwa, tej zj***nej fanaberii która to w coraz większym stopniu staje się modna, dobrze jest być pedałem i się z tym obnosić jakby to był zaszczyt i powód do dumy że facet bierze w dupe i ssie ku*asy !!! Przeciwstawianie się prawom natury nie może być traktowane w ten sposób !

Homoseksualizm to spaczenie, to plugastwa zaraza które wylewa się na ulicy niczym gówno ze studzieniek, pewnie niektóre cioty i obrońcy tej mniejszości obrzucą mnie błotem i nazwą "homofobem" albo "kryptogejem" . ch*j WAM WSZYSTKIM W SERCA plugastwo j***ne, pogarda dla was i szambo gówna nigdy nie będziecie w stanie stłumić tej nienawiści która jest przeciw wam. Nie jest normalnym żeby dwóch facetów przynajmniej myślało o posiadaniu dziecka! Co to k***a jest za pomysł?! Nie jest argumentem że w takiej rodzinie "miałoby lepiej", gówno prawa wy materialne k***iszony, takie dziecko już ma na starcie zwichrowaną psychikę, któreś z was wychowało się w takiej rodzinie że ją tak zachwalacie? Jakim prawem te wynalazki roszczą sobie jeszcze więcej praw niż mają związki hetero? Dlaczego jak zwolnisz takiego pedała to ta sfołocz ma prawo cie pozwać o to że ją zwolniłeś? Jak j***ny antysemityzm... NIE ZGADZAM SIĘ na to. Samo nazwanie kogoś homofobem (fobia to strach raczej, a tu raczej chodzi całkowity brak akceptacji i tolerancji) jest formą obrony przed przeciwnikami, zarzuca się takim osobom że są zacofane czy jakieś inne gówno w tym stylu.
To jest choroba?! Poj***ło was do reszty?! Choroba to grypa, ospa, HIV, czy nawet j***ny zespół downa, branie w dupe czy ssanie ku*asów przez faceta to nie jest choroba tylko zj***ne spaczenie które jak najprędzej trzeba zlikwidować, jak będziesz wmawiał dziecku że to jest fajnie i jest k***a OK to w przyszłości ten dzieciak też będzie opie**alał penta swoim kolegom ! Będzie j***ną ciotą z torebką i pedalską grzywką przykrywającą pełny makijaż ?! Tak wygląda facet? W krajach które uważamy za "zacofane" w tej kwestii ich zacofanie jest jak najbardziej na miejscu, na bliskim wschodzie krótko się jedzie z homojebcami, WIESZA SIĘ ICH. Tam jak już komuś zaświta we łbie że "a może by tak w dupe" to ta myśl zostaje rozmazana przez wielkiego buta strachu który całkowicie pozbawia go rozterek na punkcie orientacji i oto mamy k***a wielu CUD ! Wyzdrowiał zanim zachorował !
Także nie mówcie że to choroba bo najczęściej jest to zj***ny wymysł, fanaberia... Skoro to jest choroba to gdzie są leki? Czemu tego się nie leczy? Gdzie są leki na bycie żydem?! NIE MA, jedynym lekiem jest seria z kałacha ! I tak jest moje zdanie !

Precz z tym plugastem !