18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czego uczą się nasze dzieci

Ruzyk • 2013-01-25, 15:28
Apropo nowych norm unijnych jeżeli chodzi o edukację i bajki dla dzieci. Książeczka wydana pod logiem Unii Europejskiej



nie jestem autorem zdjęcia.

partenogeneza85

2013-01-25, 22:32
drodzy hejterzy!

jeżeli tak wam się ta spedalona unia nie podoba to nikt was tu pod pistoletem nie trzyma; na prawdę wszyscy tutaj poradzimy sobie lepiej bez was; dżołk ofkors - żeby stąd wyjechać musielibyście mieć pozwolenie od rodziców ;)

di...........os

2013-01-25, 22:42
unimator napisał/a:


(...)bo nie zazna w życiu męskich zajęć jak łowienie ryb (...)



HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!

maciekawski napisał/a:

Tak apropo homosiów... Ostatnio podobno w sejmie nie przeszły jakieś ustawy, lewactwo się wkurzyło (no bo jak tak może być) i otworzyło stronę, przez którą można wysłać jakiś tam e-mail z zażaleniami. Pozwoliłem sobie ich strollować (wiem, że idiotyczny pomysł, ale nie zaszkodzi się powygłupiać 8-) ):
Obrazek




Naprawdę wierzysz, że ktokolwiek zainteresuje się równie oryginalnym mailem jak ten? Zmarnowałeś jedynie swój czas - zapewne 2000 twych kolegów napisało wiadomości bliźniacze.

snikersx napisał/a:

Zapinanie sie w dupsko faceta przez faceta jest chorobą. Bo to jest facet i kobita, żeby ze sobą współzyli razem, nie po to my mamy ptaszki a dziewczyny muszelki, żeby się nawzzajem ptakami macać. to jest chore. A uczą dzieci, że mogą robić, co chcą. Otóż nie mogą.




Ej, ej, ej... A chorego na raka ganiasz z bejzbolem, czy mu współczujesz? A dzieci mogą robić co chcą - wszak mają wolną wolę.

el...........iz

2013-01-25, 22:43
pie**ole moje dziecko zostanie analfabetą trudno:/

Ork.Fajny

2013-01-25, 22:54
DUST DEVIL napisał/a:

PS: proszę o dokumenty jakiejś normalnej organizacji (WHO może być) o tym, że homoseksualizm to choroba. Jak dostanę taki dokument, to specjalnie kupię bilet, przyjadę do waszej wioski i przeproszę was osobiście, za to, że wam nie wierzyłem.


WHO ostatnio radziła wyrzucać dzieci do śmietnika zamiast wydawać forsę na "okna życia"... Więc przykro mi ale twoje "ideały" są zepsute.
Za homosiami jako wadą stoi jeden argument którego nie da się podważyć. Seks to naturalny mechanizm wykształcony po to by rodzić dzieci i się rozmnażać, funkcja "przyjemności" pojawiła się by nas zachęcić gdy zaczęliśmy być mądrzy na tyle by mieć możliwość stronienia od niego. A ten kto ma takie upodobnia nie jest w stanie ze swoim partnerem dziecka mieć. Prościej się wyjaśnić nie da.
A stanu chorobowego nie da się stwierdzić bo jest on natury neurologicznej. Szlaki neuronów w mózgu układają się u każdego w wyjątkowy, inny sposób. Więc nie da się stworzyć jednej metody diagnozy chorób psychicznych na podstawie jakiś zmian w biochemii mózgu.

Co do tematu:
Jak na kogoś kto mieni się postępowym i cywilizowanym trochę dziwi mnie fakt że za cywilizowaną rzecz uznaje j***nie partnera innej osoby, by sobie dziecko z nią zrobić... Bardzo cywilizowane.

krs133

2013-01-25, 22:59
Urodziłem się zdecydowanie za późno...

le...........k8

2013-01-25, 23:38
Więc drodzy homosie Jak ktoś chce uprawiać seks z osobą tej samej płci to nikomu nikt nie zabrania ale
PRZESZKADZA homoseksualna indoktrynacja na silę cudzych dzieci.
Jak chcecie robić dzieciom wodę z mózgu to sami je sobie zróbcie.
A no tak w końcu Bóg jest homofobem.
Władza wie aby zniszczyć społeczeństwo potrzeba zniszczyć jego podstawowe wartości Patriotyzm, Religie, Pojęcie zdrowej seksualności, Wszelkiej świętości jak związek małżeński Itp.
Rzym jak inne cywilizacje dał powód do rozpadu cywilizacji ponieważ sprzeniewierzył się swoim zasadom, więc stracił swoją misje, ta cywilizacja również się rozpada.


filipsworks

2013-01-26, 00:03
Chcecie się dupczyć to się dupczcie z kim chcecie... ale się z tym nie obnoście, bo ta chora homopropaganda zaczyna już wk***iać coraz więcej osób i w końcu jeden z drugim dostanie po ryju za samo istnienie. I później taki pedał będzie mi pie**olił, żem homofob chory itp... W dupach się poj***ło (dosłownie i w przenośni).

tl;dr - chcą to niech się dupczą tylko niech zostawią sprawy osobiste na osobistym gruncie.

tds1974

2013-01-26, 00:12
pavel666 napisał/a:


a ty "madralo" wbij sobie do lba ze genetyki nie zmienisz a jak myslisz ze tak to kaz sobie przeszczepic sprawniejszy mozg jak sadzisz ze to mozna leczyc



Czytaj z uwagą chłopcze. Toż właśnie parę pięter wyżej napisałem, że to genetyka właśnie...

ml0dy_g0lab

2013-01-26, 00:18
k***a czemu w chorych bajkach musi być zawsze Maciek? ;/

le...........k8

2013-01-26, 00:40
Co ma genetyka do homoseksualizmu? nic!
Czyli można powiedzieć że ktoś może urodzić się z genami mordercy bądź pedofila więc należy go usprawiedliwić i powiedzieć że to normalne.
Bez przesady.

Al-Bundy

2013-01-26, 01:12
brakuej naszej Pan(i) Poseł AG topless na okładce Playboya.

w tym wszystkim jest pare mankamentów które mnie niepokoją:
- w demokracji decyduje większość a HOMO są w MNIEJSZOŚCI mają taki konstytucyjny status

- ostatnia debata w sejmie o związkach partnerskich dała jasny sygnał: PO robiła rzeczy które wynikają z oczekiwania społeczeństwa, często były poprzedzane sondażami. teraz jakby się zachwiało bo odrzucili jakże "europejskie" propozycje. na każdej innej partii byłby lincz na arenie światowej za takie odrzucenie. ale nie w tym sęk. może ktoś w końcu sprawdził ile statystycznie osób jest za homoprzyjaznymi ustawami. i może się okazać że ludzie jako społeczeństwo wcale tego nie chcą i że jest to śliski temat. co z tego że na paradzie jest kilkanaście tysięcy osób blokujących stolicę kraju na ubezpieczenie tej IMPREZY postawione służby w gotowości za co płacimy

- ordynarne manifestacje seksualności na paradach i tego typu zjawiskach które nie są smaczne i nawet w środowiskach najbardziej zainteresowanych budzą niesmak więc po co to robią? żeby kręcić manianę. dwóch facetów może publicznie lizać sobie suty a jak ktoś im zwróci uwagę to zaraz lewactwo rzuca się do gardła powołując się na hasła których nie jest w stanie pojąć

- oczekiwania paru tysięcy osób są narzucane pod hasłem równouprawnienia zarazem je łamiąc bo nie pytają reszty o zdanie

- nie ma naukowych dowodów, że homoseksualizm jest pochodzenia genetycznego. gdyby tak było no coż... nasza populacja byłaby mniejsza

- homofobia nie jest chorobą sam twórca tego określenia wycofuje się z tego stanowiska

- za słowo na p* można dostać kilka a nawet kilkanaście tys. kary a co z innym słownictwem nawet tak często używanym przez wybrańców narodu? CHCIAŁBYM żeby w końcu ktoś podał do sądu geja lub lesbijkę za wyzwisko "homofob" i żeby to wygrał wtedy powiem, że jest równouprawnienie

- niedługo będzie można nic nie robić w pracy a gdy będą zbierały się ciemne chmury będzie można krzyknąć że jest się homo i podać pracodawcę do sądu za dyskryminację

- w Angli homoseksualiści dostają większe pieniądze niż "reszta" na tych samych stanowiskach

- poznałem wiele lesbijek. facet hetero to dla nich zło największe bo jak che pogadać to od razu niby chce je przelecieć. w wielu przypadkach lesbijki nie należą do piękności z redtuba

- na działalność organizacji zrzeszających homo władze bardzo chętnie przyznają pieniądze i to nie małe. a co dokładnie robią? no właśnie chyba nic znaczącego czym chcieliby się z resztą podzielić

- tematem tabu którego boją się znamienici z TV homo są choroby. szybki numerek bez zabezpieczeń, dziecka z tego i tak nie będzie. okazuje się że to jest tykająca bomba o ile środowisko środowiskiem ale nie są na wyspie oddzielonej od reszty

- żadna religia czy też kultura nie podziela homoseksualizmu

- kiedyś widziałem opublikowane badania jednego z socjologów. okazuje się, że przeciętny homo w wieku 40-45 lat miał 80-100 partnerów. czyli racej do stałych związków a tym bardziej wyzwań typu "małżeństwo" albo "rodzina" i wychowanie dziecka gdyż nie ma naturalnego spoiwa jakim jest.

- dziecko adoptowane czy z invitro (to by dopiero było lesbijki mają dziecko z invitro opłaconego z podatków - do tego wszystko idzie) czy też z zapłodnienia z mężczyzną niekoniecznie może podzielać nietypową miłość dwóch matek albo ojców i co wtedy? dlaczego nikt bada czy to faktycznie nie wpływa negatywnie na dziecko
http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,opage,3,title,Lesbijki-adoptowaly-chlopca-teraz-zmieniaja-mu-plec,wid,13862077,wiadomosc.html?smgajticaid=6ff31

- nie ma czegoś w praktyce takiego jak tolerancja skoro homo nie mogą uszanować innego zdania to niby czemu ja miałbym podawać im rękę jako pierwszy

- we francji znika zapis z dokumentów "matka" "ojciec"


wniosek: odmienność seksualna jest przywilejem a tolerancja ma granice dopóki ldziewczyna z którą rozmawiasz nie puści się z "koleżanką" albo koleżka na imprezie będzie z tobą pił aż będzie w stanie cię zaprosić do siebie

generalnie źle się dzieje. mężczyzna jest postrzegany jako facet niedogolony, śmierdzący, niewyprasowany, nadużywający alkoholu a do tego brutalny. co zresztą skutecznie feministki wmawiąją które miały problem z facetami lub ich brakiem dzięki urodzie i intelektowi. kobiety pod wpływam fashion i kreatorów mody (w większości homo) wbiły se do głowy, że modny facet to spiździała ciota z dłuższymi włosami, trampkami, obcisłych spodniach i jakąś apaszką na szyji. niestety nie da się przejść obok tego obojętnie, normalnie a tym bardziej z akceptacją

Lo...........ck

2013-01-26, 01:18

:samoboj: :wisielec:

di...........os

2013-01-26, 02:07
leszek8 napisał/a:


Rzym jak inne cywilizacje dał powód do rozpadu cywilizacji ponieważ sprzeniewierzył się swoim zasadom, więc stracił swoją misje, ta cywilizacja również się rozpada.




Co ty pie**olisz kolego? Uważasz że przyjęcie chrześcijaństwa przez Rzym, spowodowało rozpad tegoż imperium? Czy o co znowu ci chodziło?

bary110

2013-01-26, 02:36
normalnie bym był za tymi ich związkami partnerskimi, ale za to co oni sie staraja zrobic tylnymi drzwiami (lol :mrgreen: ) to jestem przeciwko
ch*j wam w dupę gejowskie multi-kulti