18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Cwaniaczków pojebało do reszty

BongMan • 2013-12-08, 16:53
Zak***iaj, lamusie, za parę k***a gaci - mówi pracodawca.

Cytat:

Na jednej z dużych polskich uczelni odbyło się spotkanie z przedstawi­cie­la­mi dużej firmy produkującej rajstopy, która jest potencjalnym pracodawcą absolwentów tej uczelni. Na spotkaniu panie reprezentujące firmę zachęcały studentów do aplikowania na stanowisko osoby prowadzącej facebookowy profil spółki. W zamian za prowadzenie profilu obiecywały zapłatę w wyrobach firmy.

Z kolei jedna z agencji interaktywnych zachęcała do współpracy autorów krótkich tekstów oferując im, uwaga, uwaga - 50 groszy za każdy tekst. Nie precyzując, czy jest to kwota brutto czy netto. Co więcej, preferowaną formą rachunku od autora była faktura, czyli oferta była skierowana do osób prowadzących działalność gospodarczą. Agencja podkreślała, że zależy jej na "unikalnej treści" i twierdziła, że "takie są rynkowe stawki".

Podobnych ofert można znaleźć bardzo dużo i dowodzą one jednego - polscy pracodawcy przekroczyli granice absurdu. Potencjalnym pracownikom nie chcą dawać niczego w zamian, a wymagania mają z roku na rok wyższe. Domagają się, by pracownik świeżo po szkole (czy to średniej, czy to wyższej) był gotowy do pracy z marszu i nie chcą mu płacić.

Równocześnie różnorodne badania wskazują, że barierą wzrostu polskiej gospodarki są właśnie niskie płace. Młodzi ludzie, z kolei, uciekają za granicę, gdyż w innych krajach mogą zapewnić sobie godne życie nawet za tamtejszą pensję minimalną, podczas gdy w Polsce za pensję minimalną (jeżeli już ktoś ma szczęście i dostał umowę o pracę, a nie umowę zlecenia czy o dzieło) nie można się nawet usamodzielnić.

Przedsiębiorcy narzekają przy tym, że Polacy nie chcą kupować. Ekonomiści, narzekają, że Polacy nie chcą oszczędzać. Wszyscy zaś płaczą, że młodzi ludzie chcą emigrować.

Jeżeli mają do wyboru pracę za rajstopy w Polsce albo pracę za przyzwoite pieniądze za granicą, to czy możemy się dziwić, że chcą emigrować?


http://www.hotmoney.pl/Praca-za-rajstopy-Tak-chca-placic-polscy-pracodawcy-a32729

Prawdopodobieństwo, że nie przepracuję w tym popie**olonym kraju nawet godziny właśnie wzrosło z 90% do 99%. k***a, strzelać do takich gnojów z ostrej amunicji!

mare30ks

2013-12-12, 20:50
PanMarian, uposledzony gimbusie :) czy dla takich matolkow jak ty kazdy kto nie jest korwinista jest automatycznie zyjacym z socjalu smieciem? fajne macie wyobrazenie o swiecie. tatus ci po studiach zalatwi robotke i bedziesz dalej pokrykiwal wiwat wolny rynek czy jak dostaniesz umowe o dzielo przy sprzataniu z macu to bedziesz pie**olil ze socjal cie pajacu udupil?
twoje "argumenty" sa takie zalosne ze odrazu widac ze przeklepujesz formulki z forum trzepaczy korwina, nawet nie wiesz co to znaczy pracowac a wozisz sie jak kulczyk :)

co do filmiku to moze gimbokorwiny maja inny sluch, sluch akapitalistyczny :) bo jak nie rozumiesz co wasz guru powiedzial to moze poszukaj gdzies tekstu z tej "przemowy" i przeczytaj kilka razy

PanMarian

2013-12-13, 15:01
mare30ks napisał/a:

czy dla takich matolkow jak ty kazdy kto nie jest korwinista jest automatycznie zyjacym z socjalu smieciem?

Nie, ale ty wyraznie jestes socjalistycznym smieciem, edukacja prawdopodobnie niepelna podstawowa, skoro argumentami tak skąpo sypiesz i wszystkich przewyzszajacych cie intelektem od razu od uposledzonych gimbusow wyzywasz.
mare30ks napisał/a:

fajne macie wyobrazenie o swiecie.

Nie wyobrazenie, tylko wiedze, poparta latami praktyk roznych swietnie rozwijajacych sie w owym czasie krajow, i analiza roznych bardzo cenionych ekonomikow, w przeciwienstwie do Dzieci Marxa, ktory sam sie osmieszyl swoja trzecia ksiazka, i ktorego dziwnie zinterpretowane dzielo przyczynilo sie do smierci milionow, i ubostwa setek milionow.
mare30ks napisał/a:

czy jak dostaniesz umowe o dzielo przy sprzataniu z macu to bedziesz pie**olil ze socjal cie pajacu udupil?

Mozesz mi wierzyc lub nie, ale nawet pomimo wszechobecnego socjalizmu, siegam wyzej niz sprzatanie w macu.
mare30ks napisał/a:

twoje "argumenty" sa takie zalosne ze odrazu widac ze przeklepujesz formulki z forum trzepaczy korwina,

Odezwala sie istna ciezarowka argumentow, zadnej swojej tezy niczym nie poparles a pie**olisz jakbys to co najmniej naukowo udowodnil, jeszcze w mawiaj argumentujacym ludziom takie bzdury.
mare30ks napisał/a:

nawet nie wiesz co to znaczy pracowac a wozisz sie jak kulczyk

SJP PWN: PRACA - "1. «celowa działalność człowieka zmierzająca do wytworzenia określonych dóbr materialnych lub kulturalnych»
2. «wytwór takiej działalności, zwłaszcza w dziedzinie nauki lub kultury»
3. «zajęcie, zatrudnienie jako źródło zarobku; też: instytucja, w której się pracuje zarobkowo»
4. «funkcjonowanie organizmu, narządu lub urządzenia»
5. «wielkość fizyczna określająca ilość energii potrzebnej do przemieszczenia ciała materialnego w przestrzeni, równa iloczynowi wartości siły działającej na to ciało przez wartość przebytej przez nie drogi»"
mare30ks napisał/a:

bo jak nie rozumiesz co wasz guru powiedzial to moze poszukaj gdzies tekstu z tej "przemowy" i przeczytaj kilka razy

Juz mowilem, ze czlowiek w pracy, i czlowiek po pracy to ta sama osoba, tylko o innej porze dnia, i mowilem juz, ze nie musisz pracowac tak jak inni jezeli tego nie chcesz, i jezeli liczysz sie z tym, ze wtedy innym bedzie zylo sie lepiej niz tobie, jezeli nadal nie rozumiesz przemowy, to nie jest juz to problem innego sluchu, a tego, ze prawdopodobnie twoje IQ jest daleko ponizej 70, i potrafisz z calej przemowy tylko wylapac slowa "praca, czlowiek, wyzysk".
I nie wiem skad wzial sie pomysl, ze Mikke jest czyims guru, wiekszosc jego wyborcow, to raczej wyznawcy ekonomii Smitha, i Friedmana, ktore po prostu Mikke jako jeden z nielicznych w Polsce reprezentuje, zapewniam, ze gdyby znalazl sie ktos mowiacy to samo, bez wpie**alania sie w kwestie kulturowe to mialby moj glos szybciej niz Mikke.

Pozdrawiam

mare30ks

2013-12-14, 00:05
ja nie wyzywam ja stwierdzam fakt, rozejrzyj sie po swoich kolezkach, czy jest tam jakis normalny dorosly typ czy jednak same pryszczate gimby ryczace wolny rynek zza kompa podczas gdy mamusia im podaje sniadanie do lozka.

te lata praktyki to doswiadczenie zydkow i reszty typow ktorzy dorobili sie na okradaniu normalnych ludzi? zajebista praktyka


widze ze jednak nie wiesz co to jest praca, a szkoda, ppracowalbys i moze bys zrozumial, albo zrozumiesz
chociaz i tak pewnie kazdy bat na dupie nazwiesz odrazu socjalizmem

siegac wyzej i mozesz, ale rece masz raczej za krotkie

PanMarian

2013-12-14, 01:00
mare30ks napisał/a:

ja nie wyzywam ja stwierdzam fakt, rozejrzyj sie po swoich kolezkach, czy jest tam jakis normalny dorosly typ czy jednak same pryszczate gimby ryczace wolny rynek zza kompa podczas gdy mamusia im podaje sniadanie do lozka.

Powiem ci, ze nawet na spotkaniach i wykladach, mozna zobaczyc osoby kilka osob 60+ i nawet odziwo 30+ (ktorzy to w szczegolnosci narazeni byli na komunistyczna propagande), i jednak nie znam zadnych przyszczatych gimbow, a za to duzo powaznych normalnych doroslych osob, ktore popieraja te poglady, bez wzgledu na to czy glosi je jkm czy pani Kunegunda.
Cytat:

te lata praktyki to doswiadczenie zydkow i reszty typow ktorzy dorobili sie na okradaniu normalnych ludzi? zajebista praktyka

Masz na mysli amerykanskich robotnikow, ktorzy jako pierwsi na swiecie posiadali wlasne samochody? Czy moze osoby ktore sa dzisiaj milionerami dzieki sprzedanym patentom? Czy moze biznesmenow, ktorzy daja prace tysiacom rodzin?
mare30ks napisał/a:

widze ze jednak nie wiesz co to jest praca, a szkoda, ppracowalbys i moze bys zrozumial, albo zrozumiesz
chociaz i tak pewnie kazdy bat na dupie nazwiesz odrazu socjalizmem


Podalem ci definicje Pracy wiec znaczenie tego slowa znam, a jesli ze wzgledu na brak edukacji nie wyszlo ci po prostu, a tak naprawde chciales zapytac czy doswiadczylem kiedys pracy, to moge takze twierdzaco odpowiedziec ku twojemu niezadowoleniu.
Cytat:

siegac wyzej i mozesz, ale rece masz raczej za krotkie

Nie zmienia to jednak faktu, ze twoj horyzont nadal konczy sie na moich jajach.

I mysle, ze to odpowiedni czas by zakonczyc dyskusje w tym temacie, bo niestety zszedles na rzucanie sloganow typu "rzydzi kradnom!!!111" i "wszyscy ktorzy sie dorobili to na pewno zlodzieje", pomijajac rzucanie wyzwisk, generalizowanie, wypisywanie niczym nie potwierdzonych tez, parafrazowanie bez potrzeby ani sensu, brak kultury, i to ze oczywiscie masz wieksza ode mnie wiedze, na temat moich doswiadczen zawodowych.


Pozdrawiam, i zycze milego zycia w twoim filmie, gdzie biedny maly lewak jest otoczony ze wszystkich stron przez brutalny i drapiezny kapitalizm objawiajacy sie w panstwowych firmach, panstwowej edukacji, panstwowej opiece zdrowotnej, dotacjach, podatku dochodowym, Picie, Cicie, Vacie, Majatkowym, Spadkowym, Gruntowowartosciowym, od darowizny, od deszczu itd. Z Milionem jakze kapitalistycznych urzednikow, ktorzy tylko czekaja, zeby wprowadzic ci w domu wolny rynek, ktory przeciez juz wszedzie dookola jest, i z nauczycielami, ktorzy bezczelnie klamia o milionach, ktore zmarly z glodu przez komune, bo przeciez wujek Stalin, z dziaduszkiem Leninem, zepewniali wszystkim dobrobyt i syrenki, a nawet kartki zywnosciowe, ktore przy odrobinie szczescia po tygodniu udalo ci sie wymienic na cos przydatnego.

biszkopt14

2013-12-14, 06:50
N.p-na przykład,wyrażenie wtrącone, poprzedzające wskazanie na coś lub niepełne wyliczenie czegoś; choćby



Studiując swoją głupotę, mógłbyś w nieskończoność idioto


[color=blue][Po drugie,nie napisałem,że studiuję ale,nie zaprzeczyłem-podałem przykład. /color]
Nawet tego nie zauważyłeś.

Eliot Imperio napisał/a:


Nie, nie napisałeś że studiujesz.


Miałeś to napisane,a i tak sp***oliłeś,bo użyłeś ironii

Eliot Imperio

2013-12-14, 23:29
biszkopt14 napisał/a:

N.p-na przykład,wyrażenie wtrącone, poprzedzające wskazanie na coś lub niepełne wyliczenie czegoś; choćby



Studiując swoją głupotę, mógłbyś w nieskończoność idioto


[color=blue][Po drugie,nie napisałem,że studiuję ale,nie zaprzeczyłem-podałem przykład. /color]
Nawet tego nie zauważyłeś.


Miałeś to napisane,a i tak sp***oliłeś,bo użyłeś ironii



I jedyne co znowu masz do powiedzenia, to tylko głupie tłumaczenie skrótów, które nawet błędnie zapisujesz. Teraz już z pełną świadomością wiem, skąd masz ten numer 14 w nicku : )

biszkopt14

2013-12-15, 01:00
Eliot Imperio napisał/a:


Teraz już z pełną świadomością wiem, skąd masz ten numer 14 w nicku : )


Skąd wiesz,ile razy ją brałem?Tylko nie mów starszemu.
Eliot Imperio napisał/a:


I jedyne co znowu masz do powiedzenia, to tylko głupie tłumaczenie skrótów, które nawet błędnie zapisujesz.


SkrótowcówTak,krytykujesz mnie za kropkę-którą z pośpiechu tam postawiłem.
Ty umiesz czytać ze zrozumieniem?
Uświadamiam Cię,bo prułeś się o napisanie przeze mnie ,że "Studiowałem robotykę",chociaż jak ułomnemu sam tłumaczyłem Ci to 2 razy-teraz już 3.

Jesteś kłamczuchem,nie znającym języka polskiego,w dodatku nie potrafisz tworzyć angielskich czasów,bo tworzy się je taką metodą=Studencie filologii angielskiejlodowka:

W dodatku twierdzisz,że Google Translate nie tłumaczy sensu, tylko słowa.Brawo Einsteinie.
Head shot in knee?
Jaki sens byś tu odnalazł?



Wysłany: 2013-12-03, 20:00
Eliot Imperio napisał/a:


Bardziej martwie się tym, że znowu muszę szukać pracy


http://www.sadistic.pl/tvn-prawde-ci-powie-vt249519,15.htm#2718378
Trzeci grudnia-
Eliot Imperio napisał/a:


Wiem, za co dostaję pieniądze na koniec miesiąca.


Eliot Imperio napisał/a:


chcesz skan mojej legitki studenckiej, czy może wycinka z wypłaty,



Serio dostajesz wycinek po 8 dniach pracy,a wypłatę na koniec miesiąca?
Weź się nie kompromituj,nie pracujesz i nie studiujesz-w każdym razie na pewno nie filologię angielską-nie ośmieszaj się bardziej,bo porobiłem screeny z Twoich postów, by mieć się z czego pośmiać,gdy będę smutny.

konowal

2013-12-15, 01:06
troyl napisał/a:

Co za brednie...
Zwiększenie płacy minimalnej prowadzi do wzrostu bezrobocia!!!
Nigdy nie jest na odwrót. ten kto to pisał nie ma pojęcia o podstawach ekonomii.



Przetłumaczę:
"Tak powiedział korwin więc to prawda i znam się na ekonomii dz**ko!".

Nie stwierdzam prawdziwości stwierdzenia, stwierdzam, że po każdym występie jakiejś osobistości przybywa ekspertów w nowych dziedzinach.

Eliot Imperio

2013-12-15, 14:47
biszkopt14 napisał/a:


Skąd wiesz,ile razy ją brałem?Tylko nie mów starszemu.

SkrótowcówTak,krytykujesz mnie za kropkę-którą z pośpiechu tam postawiłem.
Ty umiesz czytać ze zrozumieniem?
Uświadamiam Cię,bo prułeś się o napisanie przeze mnie ,że "Studiowałem robotykę",chociaż jak ułomnemu sam tłumaczyłem Ci to 2 razy-teraz już 3.

Jesteś kłamczuchem,nie znającym języka polskiego,w dodatku nie potrafisz tworzyć angielskich czasów,bo tworzy się je taką metodą=Studencie filologii angielskiejlodowka:

W dodatku twierdzisz,że Google Translate nie tłumaczy sensu, tylko słowa.Brawo Einsteinie.
Head shot in knee?
Jaki sens byś tu odnalazł?



Wysłany: 2013-12-03, 20:00

http://www.sadistic.pl/tvn-prawde-ci-powie-vt249519,15.htm#2718378
Trzeci grudnia-



Serio dostajesz wycinek po 8 dniach pracy,a wypłatę na koniec miesiąca?
Weź się nie kompromituj,nie pracujesz i nie studiujesz-w każdym razie na pewno nie filologię angielską-nie ośmieszaj się bardziej,bo porobiłem screeny z Twoich postów, by mieć się z czego pośmiać,gdy będę smutny.



No i potwierdziłeś wszystko to, co napisałem o Tobie. Możesz wchodzić, robić screeny bo tylko to w życiu Ci wychodzi. Później chwalisz się tacie jak jesteście na kopalni, jak bardzo nawyzywałeś w internecie?

I jesteś tak głupi, że aż śmieszny. Serio przypie**alasz się o hedszota w kolano? I znowu te aluzje do r*chania.

Powiem Ci coś. Nie pierwszy raz dziecko wpisuje ile chciałoby mieć lat mając mniej, ale na szczęście to wszystko wychodzi po sposobie pisania. Cieszysz się z tego, że ktoś Cię jedzie a Ty nie potrafisz odpowiedzieć żadnym sensownym argumentem, bo połowy z tego co piszę nie rozumiesz? Jeszcze ten pojazd na matke w stylu gimbazy. Jaki Ty nagle elokwentny się zrobiłeś, używając znaków interpunkcyjnych i ALT'a w klawiaturze.

Nie zmienia to faktu, że mieszkasz w Krośnie czyli nigdzie. I jesteś tak samo niczym/nikim bo kim może być tak smutny i żałosny człowiek, który musi wchodzić na czyjś profil i doszukiwać się informacji. Już Ci mówiłem- jeśli chcesz, to wpadnij po prostu mi obciągnąć bo schlebia mi Twoja troska o mój profil.

Nadal twierdzę, że żeby zamknąć Twoją bez sensu kłapiącą morde poświęcę się i zeskanuje kwit z wypłaty i legitymacje ; )

biszkopt14

2013-12-16, 02:07
Eliot Imperio napisał/a:


połowy z tego co piszę nie rozumiesz?


Uczyłem Cię odmieniać czasowniki od czterech dni

Eliot Imperio napisał/a:


I jesteś tak samo niczym/nikim(...)



Z Twoich wypowiedzi można ułożyć kilka życiorysów-sprzecznych ze sobą.-Jesteś "nikimkolwiek"?



Eliot Imperio napisał/a:


-I znowu te aluzje do r*chania.
-jeśli chcesz, to wpadnij po prostu mi obciągnąć


-Gay detected!

Eliot Imperio napisał/a:


-Później chwalisz się tacie jak jesteście na kopalni, jak bardzo nawyzywałeś w internecie?
-Jeszcze ten pojazd na matke w stylu gimbazy.


-Mój Tato nawet Cię wyśmiał,choć nie wie nawet który mamy rok.
-Brać można podwyżkę,ale Ty sugerujesz,że Twoją Matkę-trochę szacunku gówniarzu,bo przeginasz.
__________________________________________________
Oceniasz ludzi po tym,w jakim miejscu mieszkają.
Pierwszy piszesz o screenach,mi je wypominasz.
Wiesz więcej o kimś kogo nie znasz.
Lubisz pedalski aluzje.
Zabraniasz mi wchodzić na swój profil,bo kłamiesz na swój temat w zależności za kogo chcesz być uważany.
_________________________________________
Weź daj już sobie spokój.Cytowałem Cię, a Ty dalej,że sie przyczepiam.
Co?Nie napisałeś pod innym tematem prawie 2 tygodni temu,że szukasz pracy?
A pod tym, po 8 dniach od tamtego wpisu chcesz wysyłać
mi jakies odcinki z wypłaty.-Po 8 dniach pracy?
-Cała polemika z Tobą tak wygląda.

Eliot Imperio

2013-12-16, 18:11
biszkopt14 napisał/a:


Uczyłem Cię odmieniać czasowniki od czterech dni



Z Twoich wypowiedzi można ułożyć kilka życiorysów-sprzecznych ze sobą.-Jesteś "nikimkolwiek"?




-Gay detected!


-Mój Tato nawet Cię wyśmiał,choć nie wie nawet który mamy rok.
-Brać można podwyżkę,ale Ty sugerujesz,że Twoją Matkę-trochę szacunku gówniarzu,bo przeginasz.
__________________________________________________
Oceniasz ludzi po tym,w jakim miejscu mieszkają.
Pierwszy piszesz o screenach,mi je wypominasz.
Wiesz więcej o kimś kogo nie znasz.
Lubisz pedalski aluzje.
Zabraniasz mi wchodzić na swój profil,bo kłamiesz na swój temat w zależności za kogo chcesz być uważany.
_________________________________________
Weź daj już sobie spokój.Cytowałem Cię, a Ty dalej,że sie przyczepiam.
Co?Nie napisałeś pod innym tematem prawie 2 tygodni temu,że szukasz pracy?
A pod tym, po 8 dniach od tamtego wpisu chcesz wysyłać
mi jakies odcinki z wypłaty.-Po 8 dniach pracy?
-Cała polemika z Tobą tak wygląda.




Przechodzisz samego siebie w pokazywaniu jak zajebisty jesteś. Nie, Ty sobie możesz ułożyć kilka, i to Ty masz zawsze racje chociaż musisz doszukiwać się wszystkiego grzebiąc po czyichś profilach.
Pokazałeś tacie, chociaż nie wie który mamy rok i zaśmiał się? Gratuluje odwagi i inteligencji. Błaznujesz, wymyślasz a na dodatek robisz z siebie eksperta.
Nawet te odniesienie do Twojego zamieszkania potraktowałeś serio. Ty na prawdę nie nadajesz się do internetu, bo póki co to jesteś alfą i omegą, studentem nie- studentem ale o wszystkim wiesz wszystko. I nie pisałem o skrinach a drukowaniu tego co napisałeś.
I nie, nie napisałem że szukam pracy. Ty tak napisałeś ; )

Kończę, bo nudzi mi się gadanie z dupą i takim zerem intelektualnym jak Ty. Ktoś inteligentny po prześledzeniu Twoich wypowiedzi dojdzie do odpowiednich wniosków bo w głowie masz to samo co w nicku- biszkopt. Zresztą, nie ja jeden z tego co widziałem kwestionuję Twój wiek- to już o czymś świadczy. Z czego na te Twoje marne 40 postów dostałeś już warna, no czy nie jest to szczyt debilizmu? : )

A co do tej matki, no to teraz srogo poleciałeś. Nie można być albo pseudo-inteligentem albo idiotą. Jak widać, Ty jesteś jednym i drugim. Nie pozdrawiam i życzę kolejnych warnów.

biszkopt14

2013-12-16, 22:47
12.03.Nie napisałeś
Eliot Imperio napisał/a:


Bardziej martwie się tym, że znowu muszę szukać pracy i wszędzie gdzie się nie obrócę praca jest, ale za 1200 złotych miesięcznie mnie nie rajcuje zapie**alać.


Nie odpiszę Ci więcej kołku