18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cover ''thunderstruck''

ShiftyShot • 2014-02-23, 00:42
Świetny cover kawałka ac/dc - thunderstruck


606

2014-02-23, 19:29
clayton napisał/a:

606 weź już zamknij mordę wąski!



Kolejne multikonto? Nerwy puszczają pedałku? acdc to gówno, prawda boli niczym twój odbyt po każdej randce.

DuckDodgers napisał/a:



Co to znaczy beznadziejnie? Technicznie beznadziejnie czy co? Bo wymieniłeś szereg kapel które również technicznie grają banały kompletne a ACDC i stworzyło właśnie styl który inni naśladują do dziś a przy nich Godsmack to właśnie jest badziewie. Nie przepadam za ACDC ale nigdy bym nie napisał, że to gówno.



Człowieku ja wyraziłem swoją opinię i nie nakazuję ludziom myśleć, że acdc to gówno. Niech sobie słuchają skoro nie mają gustu, dla mnie to jest zj***na kapela, która gra lipne melodyjki i nijak się ma do porządnych zespołów, których ja słucham.
Niestety temu kretynowi z multikontem i tak nie przetłumaczysz, bo jest nikim innym jak agresywnym gejem, wysyła mi buziaki i spamuje skrzynkę jakimiś tekstami o jego własnej matce. Typ ma naj***ne i strzela fochy o ch*jowe zespoliki, zaspamował pół tematu tekstami o tym jak lubi obciągać, pogubił się we własnych tekstach to zakłada kretyn konto za kontem żeby bronić swoich chorych racji.

joeblack33

2014-02-23, 19:37
ale poprzyj swoje wypociny jakąś tezą, daj przykład, dyskutuj. Nie zrobisz tak, bo jesteś j***nym ignorantem o tak niskiej inteligencji, że nie potrafisz obronić swojego zdania.
gościu wyżej widać się zna, moment zmiękłeś, sam jesteś pedałek, nie potrafisz nic poza obrażaniem, żenada, zero, większe zero niż wszyscy posłowie w sejmie, dno

multikonta nie mam, więc nie pie**ol swoich poj***nych teorii sposkowych, po prostu dużo ludzi widzi żę jesteś po prostu cwe*em. Heh, o matce mówisz, spamuje, chciałem z Tobą na privie pogadać, bo co innych obchodzi moja z Twoją kłótnia, ale widzę że się nie da.

ja się pogubiłem,heh, Ty jesteś głupszy niż ustawa przewiduje, jeden punkt IQ niżej i byś chłopie z małpami w ZOO gównami w ludzi rzucał

jesteś kozak to odpowiedz DUCKdoggersowi o co Ci chodzi, dajesz, co nie potrafisz?

nic mu nie odpiszesz bo faja jesteś i tyle, znawca co k***a pół zdania na temat nie potrafi sklecić i on chce ludzi pouczać

DuckDodgers

2014-02-23, 19:39
606 napisał/a:


Niech sobie słuchają skoro nie mają gustu, dla mnie to jest zj***na kapela, która gra lipne melodyjki i nijak się ma do porządnych zespołów, których ja słucham.



Akurat te co wymieniłeś są kompletnie banalne w porównaniu do ACDC.

joeblack33

2014-02-23, 19:44
koleś ma tak wąski zakres "widzenia" że się scyzoryk w kieszeni otwiera, po cholerę tu włazi i ludzi wk***ia, nie lubię bananów to nie kupuję kilo, zjadam i pie**olę że ale są ch*jowe

Davidofs

2014-02-23, 19:58
Ja pie**ole rzuciliście sie na 606 jak pojeby :ok***a: :sraczka:

rafa97

2014-02-23, 20:13
Davidofs napisał/a:

Ja pie**ole rzuciliście sie na 606 jak pojeby :ok***a: :sraczka:



Witamy ponownie. Tym razem bądź grzeczny.

Davidofs

2014-02-23, 20:21
rafa97 napisał/a:



Witamy ponownie. Tym razem bądź grzeczny.



chyba mnie z kimś pomyliłeś

czasssan

2014-02-23, 20:55
Łohoho, maść tu nic nie wskóra... Co niektórych to już na szycie trzeba skierować. Jebnijcie się w łeb pojebusy :)

malec

2014-02-23, 22:21
606 napisał/a:



Nie bądź taki hardkorowy, bo k***a zgagi dostaniesz pedałku pie**olony.
Włącz sobie Mastodona, DevilDrivera, stare Stone Sour, Gojirę, Chimairę czy dawnego Godsmacka. To jest porządna muzyka i zdrowe napie**alanie, a nie ta pedalska ch*joza acdc.
Połowy z tych co wymieniłem sam już nie słucham, bo są dla mnie "za słabe", a i tak miażdżą tego twojego zj***nego angusa i jego bandę cwe*i.



Stone Sour ? no k***a leżę. j***ny pedał słucha j***nego Coreya Taylora. Godsmack ? ale k***a geniusze muzyczne w ch*j. Sam ich słuchałem ale nazywać ich lepszymi od ACDC to ci się k***a poprzewracało obsrańcu pie**olony. Mają tak prostą muzę, że aż uszy krwiawią w dodatku mierne solówki, które można zliczyć na palcach jednej ręki i kilka akordów na krzyż z toną gainu k***o. ch*ja się znasz na muzyce p*zdo. Jedyna dobra kapela, którą wymieniłeś to Mastodon reszta to psia kupa dla takich p*zd jak ty. WON k***o. Zdrowe napie**alanie... no k***a ale się uśmiałem. Zdrowe napie**alanie 3 akordów. j***ny cwe*.

lwRazor

2014-02-24, 01:06
I tym miłym akcentem pożegnaliśmy pana "ewolucyjne 0" ;) Pora odpalić kolejny raz Thunderstack'a.

piesnababy90

2014-02-24, 14:43
Zajebisty cover. Też bym tak chciał :<

maniiiek

2014-03-15, 22:34
Cytat:

Ty maniek mi tyle piw nawystawiałeś za te moje "gówna", że twoja matka chodziłaby napie**olona do końca swojego smutnego życia myśląc o tym jakiego ma syna idiotę.

To dowodzi, że aż takim zjebem nie jesteś i czasem coś mądrego (przypadkiem) udało ci się napisać. Ale nie rajcuj się aż tak z tego powodu.