18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cover ''thunderstruck''

ShiftyShot • 2014-02-23, 00:42
Świetny cover kawałka ac/dc - thunderstruck


maniiiek

2014-02-23, 11:14
Ja pie**olę.... niby dorośli ludzie... pie**olenie bajeczek o tym jak "oponent ma w domu" to już w drugiej gimnazjum uznałem za gówniarskie i ch*jowe.

Ku...........is

2014-02-23, 11:25
Ale gównoburza.
Znowu brudasy(czyt metale/rockmani)walczą z ziomkami.Pfff a ja słucham DiscoPolo :krejzi:

pireus

2014-02-23, 11:31
PiotrekMMA napisał/a:

Ja pie**ole normalnie sadistic! Trup ściele sie gęsto! Krew, płacz i łzy! No w sumie krwi troche z uszu poszło od tego gówna.



To idź na harda i nie pie**ol farmazonów. na głównej nigdy nie pojawiają się takie treści o których wspomniałeś.

judasz1234

2014-02-23, 12:06
lukaszq15 napisał/a:

up
twoim zdaniem acdc to gowno? o.0 sadzac po nicku sluchasz polskiego rapu ktory w 90% jest na ,,gownianym poziomie'',a z MMA zapewne masz tyle wspolnego co Najman


no ja na przykład słucham na co dzień przeróżnych odmian metalu i rocka i też uważam, że ac/dc to gówno. bo jak inaczej można nazwać taką srakę?

606

2014-02-23, 12:09
joeblack33 napisał/a:

up
Ty się ze swoim ch*jem na rozumy zamieniłeś?

a ch*jowy to może być Twój chłopak a nie ACDC



Nie bądź taki hardkorowy, bo k***a zgagi dostaniesz pedałku pie**olony.
Włącz sobie Mastodona, DevilDrivera, stare Stone Sour, Gojirę, Chimairę czy dawnego Godsmacka. To jest porządna muzyka i zdrowe napie**alanie, a nie ta pedalska ch*joza acdc.
Połowy z tych co wymieniłem sam już nie słucham, bo są dla mnie "za słabe", a i tak miażdżą tego twojego zj***nego angusa i jego bandę cwe*i.

rafa97

2014-02-23, 12:25
606 napisał/a:

ac/dc to i tak gówno i żaden cover tego nie uratuje. pedał w szortach i wyjący łysawy karzeł. gorsze jest chyba tylko iron maiden i metalipa. A brudaski i tak się będą spinać o tą ch*jnię zamiast posłuchać prawdziwego męskiego napie**alania.



I co ty k***a jeszcze nie powiesz?

606 napisał/a:


Nie bądź taki hardkorowy, bo k***a zgagi dostaniesz pedałku pie**olony.
Włącz sobie Mastodona, DevilDrivera, stare Stone Sour, Gojirę, Chimairę czy dawnego Godsmacka. To jest porządna muzyka i zdrowe napie**alanie, a nie ta pedalska ch*joza acdc.
Połowy z tych co wymieniłem sam już nie słucham, bo są dla mnie "za słabe", a i tak miażdżą tego twojego zj***nego angusa i jego bandę cwe*i.



A Nickelbacka słuchałeś?

joeblack33

2014-02-23, 13:23
606 napisał/a:



Nie bądź taki hardkorowy, bo k***a zgagi dostaniesz pedałku pie**olony.
Włącz sobie Mastodona, DevilDrivera, stare Stone Sour, Gojirę, Chimairę czy dawnego Godsmacka. To jest porządna muzyka i zdrowe napie**alanie, a nie ta pedalska ch*joza acdc.
Połowy z tych co wymieniłem sam już nie słucham, bo są dla mnie "za słabe", a i tak miażdżą tego twojego zj***nego angusa i jego bandę cwe*i.


podetrzyj sobie dupę potłuczonym szkłem albo papierem ściernym jeszcze, słuchając przy tym wiertarki z udarem, będziesz kozak jak sk***ysyn. Pedałka pie**olonego to oglądasz w lustrze, jak depilujesz meszek z twarzyczki. Wymienione przez Ciebie zespoły nie są mi obce, także nie przyszpanowałeś znajomością ch*j wie jakich undergroundowych kapel (no chyba że ktoś na co dzień słucha soft rocka). ACDC prezentuje inny rodzaj muzyki, także bez sensu to nawet porównywać. Wytłumacz mi jeszcze, od kiedy zajebistiość zespołu opisuje to, kto mocniej napie**ala? bo jeśli to są dla Ciebie najważniejsze kryteria, to jak z kumplami na budowie odpalę wiertarkę, flexa i podrzucimy do tego dźwięk spadającego garczka ze schodów, to będziesz nam z podjarania gały opie**alał

606

2014-02-23, 13:23
rafa97 napisał/a:


I co ty k***a jeszcze nie powiesz?
A Nickelbacka słuchałeś?



A tutaj kolejna twoja błyskotliwa wypowiedź:

rafa97 napisał/a:

Masz 20-te, leć na główną. Mnie też już ostatnio cały ten sadistic wk***ia. To już moje któreś konto, bo po 2 miechach zazwyczaj zgarniam warna. Admini wpie**alają do sucharów połowę tematów bez czytania. Czasami jak mi się chciało, to wrzucałem ten sam temat kolejny raz i wchodził spokojnie na główną. Kusi mnie żeby napisać im coś takiego jak ten gościu ostatnio, co w godzinę wyłapał 1000 piw, ale te k***y bez honoru zamiast polemiki wolą klawisz del. Chyba wrócę do zakładów sportowych bo nudzi mnie już cała ta zabawa.




Może zamiast pisać takie ch*jowe posty i porównywać ciężki metal do nickelbacka, któremu z przyjemnością byś obciągnął, to może pójdziesz i się zajmiesz tymi zakładami sportowymi p*zdo? :roll:

joeblack33

2014-02-23, 13:35
@606, kozaczy a w walkmanie pewnie kaseta Tokio hotel ;)

606

2014-02-23, 13:37
joeblack33 napisał/a:


podetrzyj sobie dupę potłuczonym szkłem albo papierem ściernym jeszcze, słuchając przy tym wiertarki z udarem, będziesz kozak jak sk***ysyn.


A wiesz, że da się grać ciężką muzykę, która ma rytm, melodię i normalne brzmienie? Jak dla ciebie ten jęczący karłowaty pedał jest bożyszczem to idź mu obciągnij, przynajmniej zamkniesz pysk jak go sobie zatkasz ch*jem i przestaniesz pie**olić jak potłuczony.

joeblack33 napisał/a:

Pedałka pie**olonego to oglądasz w lustrze, jak depilujesz meszek z twarzyczki.


k***a naprawdę masz aż tak ch*jowe życie, że próbujesz mnie obrazić opisem swojej porannej toaletki? Napisz, że jestem fanem acdc to może się obrażę.

joeblack33 napisał/a:

Wymienione przez Ciebie zespoły nie są mi obce, także nie przyszpanowałeś znajomością ch*j wie jakich undergroundowych kapel


A pisałem gdzieś, że są undergroundowe baranie? Wymieniłem te, bo są powszechnie znane i każdy zainteresowany może je sobie porównać z ch*jowym acdc. Chcesz undergroundu to posłuchaj sobie Putrid Pile, Rompeprop czy Carnal Diafragma. Te też są popularne, ale nie wśród gejów twojego pokroju.

joeblack33 napisał/a:

Wytłumacz mi jeszcze, od kiedy zajebistiość zespołu opisuje to, kto mocniej napie**ala? bo jeśli to są dla Ciebie najważniejsze kryteria, to jak z kumplami na budowie odpalę wiertarkę, flexa i podrzucimy do tego dźwięk spadającego garczka ze schodów, to będziesz nam z podjarania gały opie**alał



Ty chyba lubisz ssać ch*je, bo ciągle o tym wspominasz. Zgadaj się może ze swoimi chłopcami z budowy i sobie poobciągacie wzajemnie. Zerżnie cię jeden z drugim i może się lekko opanujesz, bo widzę, że masz taką nerwicę aż pianę toczysz.

Napie**alanie dla samego napie**alania to jest grind, gdzie cały gatunek powstał dla jaj żeby się takie zjeby jak ty wk***iały.
Jeśli jest odpowiednie przypie**olenie na gitarze, konkretne riffy, zajebiste blasty, wokal i dobra linia basowa to mogą grać nawet na j***nych akustykach, a i tak będą lepsi od twojego ciotowego acdc.
Jest kilkaset zajebistych zespołów ogólnie uznawanych za klasyki. Sam przyznaję, że acdc klasykiem jest. Ale to nie zmienia faktu, że grają marnie. Są zwyczajnie ch*jowi. Jak ty, wielki obrońco angusa i gej brygady w szortach.

joeblack33 napisał/a:

@606, kozaczy a w walkmanie pewnie kaseta Tokio hotel ;)



Spamuj spamuj pie**olony baranie, przy dabstepach i blog 27 :roll:

Zielonek92

2014-02-23, 13:40
o ja cie pie**ole :D Ale moc !

joeblack33

2014-02-23, 13:50
@606, to po kolei:
-Angus nie jest dla mnie bożyszczem, ale lubię go posłuchać, a jeśli Ty nie, to nie słuchaj, proste?
-wiem, że się da grać ciężką muzę, która jest zajebista, bo też takiej słucham, co nie oznacza, żę jak zespół gra spokojniej, to jest ch*jowy, co wynika z Twoich wcześniejszych wypowiedzi, także mi tu k***a teraz z akustykami nie wyjeżdżaj
-jesteś fanem ACDC
-baranka to sobie możesz strzepać, a skoro wyj***łeś do mnie z tamtymi zespołami, to mocno wskazałeś na to , że ich nie znam
- "geje mojego pokroju"- generalnie to w życiu uprawiałem sex głównie z kobietami ( tak w 100%), także geje mojego pokroju są całkiem spoko
-nie wiem czy ię ssać ch*je, nie próbowałem, mnie wygarnaisz nerwicę a sam masz tak dupę spiętą że stwardniałe gówno pośladami ucinasz równiutko. Co do napie**alania wyjaśniłęm wcześniej, że dlatego sie dopie**oliłem, bo sugerowałęś żę moc napie**alania jest miarą zajebistości zespołu
-"są ch*jowi", tak samo można powiedzieć "Ronaldo jest ch*jowy", żurek jest ch*jowy, życie jest ch*jowe, Twoja subiektywna ocena. Dodaj WG MNIE ACDC jest ch*jowe, to wtedy się nei dojebię, kim Ty k***a jesteś, wyrocznią do ch*ja, że cos powiesz i tak jest?

lwRazor

2014-02-23, 13:51
@606 tych śmieci nazywasz muzyką:
Putrid Pile, Rompeprop, Carnal Diafragma, Mastodona, DevilDrivera, stare Stone Sour, Gojirę, Chimairę czy dawnego Godsmacka
? ^^

joeblack33

2014-02-23, 14:02
pisze się dubstep

@606
swoją drogą dubstep to dość ciekawy rodzaj muzyki (nie mówię o komercyjnej papce w klubach typu Energy), tylko Ty tego nie zrozumiesz, bo jesteś pie**olonym ignorantem prezentującym styl "ja słucham zajebistej muzy, a każda inna to gówno i pedalstwo". k***a, trochę dystansu do siebie

606

2014-02-23, 14:05
joeblack33 napisał/a:

@606, to po kolei:
-Angus nie jest dla mnie bożyszczem, ale lubię go posłuchać, a jeśli Ty nie, to nie słuchaj, proste?
-wiem, że się da grać ciężką muzę, która jest zajebista, bo też takiej słucham, co nie oznacza, żę jak zespół gra spokojniej, to jest ch*jowy, co wynika z Twoich wcześniejszych wypowiedzi, także mi tu k***a teraz z akustykami nie wyjeżdżaj
-jesteś fanem ACDC
-baranka to sobie możesz strzepać, a skoro wyj***łeś do mnie z tamtymi zespołami, to mocno wskazałeś na to , że ich nie znam
- "geje mojego pokroju"- generalnie to w życiu uprawiałem sex głównie z kobietami ( tak w 100%), także geje mojego pokroju są całkiem spoko
-nie wiem czy ię ssać ch*je, nie próbowałem, mnie wygarnaisz nerwicę a sam masz tak dupę spiętą że stwardniałe gówno pośladami ucinasz równiutko. Co do napie**alania wyjaśniłęm wcześniej, że dlatego sie dopie**oliłem, bo sugerowałęś żę moc napie**alania jest miarą zajebistości zespołu
-"są ch*jowi", tak samo można powiedzieć "Ronaldo jest ch*jowy", żurek jest ch*jowy, życie jest ch*jowe, Twoja subiektywna ocena. Dodaj WG MNIE ACDC jest ch*jowe, to wtedy się nei dojebię, kim Ty k***a jesteś, wyrocznią do ch*ja, że cos powiesz i tak jest?



Tak, jestem wyrocznią i zawsze mam rację. Ty jesteś ch*jowy, jesteś pedałem, więc pasujesz do acdc i ich fanów.

@lwrazor lol k***a hiphopowiec bredzi coś o muzyce. Gówno masz miedzy zębami elo ziomalku, idź pośmierdzieć na klatce schodowej.

joeblack33 napisał/a:

pisze się dubstep

@606
swoją drogą dubstep to dość ciekawy rodzaj muzyki (nie mówię o komercyjnej papce w klubach typu Energy), tylko Ty tego nie zrozumiesz, bo jesteś pie**olonym ignorantem prezentującym styl "ja słucham zajebistej muzy, a każda inna to gówno i pedalstwo". k***a, trochę dystansu do siebie



Rotfl, popierając gówno jakim jest dabstep (będę pisał jak MI się podoba, a tobie kundlu nic do tego, bo jestem Panem i Wyrocznią) właśnie pokazałeś jaki masz ch*jowy gust.
Wszelka dyskusja z tobą jest bezcelowa, bo słuchasz gówna pod postacią acdc i dabstepu na zmianę. k***a kmioty słuchającego dabstepu chcą dyskutować o muzyce, o ironio.